کارت صدا باورنکردنی برای استودیو و آهنگسازی

همچنین کارت صدا Universal Audio Volt 2 دارای دو پری امپ میکروفون با کیفیت می باشد و امکان فعال کردن صدای آنالوگ ۶۱۰style که از قدیم تا به الان توسط هنرمندان موسیقی زیادی استفاده شده است را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین مترهای سنجش لِول ورودی و خروجی های آنالوگ استریو و یک خروجی هدفون موجب بهبود عملکرد مانیتورینگ می شوند؛ علاوه بر این امکان مانیتورینگ مستقیم هم بدون تاخیر (latency) برای دسترسی و آزادی بیشتر برای شما فراهم شده. ورودی/خروجی MIDI برای متصل کردن سینتی سایزرها و کنترلرها نیز روی این کارت صدا قرار گرفته است که یکی دیگر از ویژگی های خوب این کارت صداست. همچنین کارت صدا Volt 2 مجموعه نرم افزاری پیشرفته از کمپانی های مختلف را برای خلق کردن موسیقی در پکیج خود داراست.

چطور یک کارت صدا خوب داشته باشیم ؟

در واقع کارت صدا را میتوان قلب تپنده استودیو معرفی کرد زیرا کاری مهم را برای ما انجام می دهد و آن کار مهم تبدیل سیگنال های آنالوگ به دیجیتال و بالعکس سیگنال های دیجیتال به آنالوگ هست که توسط کانورتر های دیجیتال به آنالوگ و آنالوگ به دیجیتال صورت می پذیرد، پس باید کارت صدایی را تهیه کنیم که از کانورتر های با کیفیت بالا بهره مند باشد تا به تواند سیگنال ها را به بهترین شکل ممکن برای ما تبدیل کند ، مورد بعدی و بسیار مهم در خرید کارت صدا این است که بدانیم به چه تعداد ورودی میکروفون و ساز نیاز داریم تا متانسب با آن کارت صدای خود را خریداری کنیم ، البته باید به این نکته توجه داشته باشیم که داینامیک رنج کارت صدا و همچنین پری امپ های میکروفون آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و نباید به سادگی از کنار آن گذشت . و اگر بخواهیم نکته دیگری را اضافه کنیم باید بگوییم که نوع اتصال کارت صدا به سیستم را بررسی کنیم تا در هنگام نصب و راه اندازی آن با مشکلی مواجه نشوید .

 حالت Vintage Preamp کارت صدا Volt 2

با فعالسازی حالت Vintage کارت صدا Universal Audio Volt 1 ، شما قادر هستید صدایی قابل اطمینان برای ضبط وکال، لاین و سازهای خود داشته باشید.

این حالت عملکردی شبیه به پری امپ لامپی ۶۱۰ کلاسیک دارد که با استفاده از قطعات الکترونیکی و اختصاصی به شما کمک می کند تا به بهترین نحو بتوانید به وکال، لاین و سازهای خود حجم و رنگ دهید. اگر که از پری امپ های اکسترنال استفاده می کنید میتوانید قابلیت Vintage preamp را به راحتی غیر فعال کنید تا کارت صدا تاثیر و رنگ اضافه ای بر صدا نگذارد.

راهنمای خرید بهترین کارت صدا آهنگسازی و نکات مهم

طراحی منحصر به فرد کارت صدا Volt 2

اگر از افرادی هستید که طراحی و ظاهر کارت صدا استودیویی در کنار عملکرد آن برایتان مهم است، کارت صدا Universal Audio Volt 2 با طراحی یکدست، براق و تمام فلزی و با الهام از طراحی کلاسیک خود بی عیب و بی نقص تولید شده تا بتوانید آن را سال ها در کنار خود داشته باشید و همواره به تولید موسیقی بپردازید.

با مشاوران خبره مشورت کنید !

شما میتونید برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید کارت صدا برای هر نوع کاربری و همچنین برای تجهیز استودیو صدا خود با کارشناسان فروشگاه صوت پلاس از طریق شماره تماس ۰۵۱۳۸۶۵۵۳۰۰ در ارتباط باشید. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید