این دوچرخه برقی با همکاری شرکت ایتالیایی Fantic Motor Italy ساخته شده و در ارزان ترین نسخه 10 هزار دلار قیمت دارد.

دوچرخه آئودی

آئودی یک خودروساز با حضور پررنگ در بازار لوازم جانبی دوچرخه و موتور سیکلت است. جدیدترین محصول غیر اتوماتیک این برند لوکس آلمانی دوچرخه کوهستان برای یک مسیر سراشیبی مناسب است. این دوچرخه برقی با همکاری شرکت ایتالیایی Fantic Motor Italia ساخته شده و ارزان ترین نسخه را دارد 10 هزار تومان قیمتی دارد. یعنی چیزی بین 400 تا 500 میلیون تومان!

نکته عجیب این است که دوچرخه از آئودی است بدون نام او هست! طراحان آئودی در طراحی این دوچرخه از RS Q e-tron که در رالی داکار شرکت کرده بود الهام گرفتند. نیروی اضافی این دوچرخه الکتریکی توسط موتور Brose S-MAG تامین می شود. این موتور 90 نیوتن متر گشتاور انرژی آن توسط یک باتری 36 ولتی 720 وات ساعت تامین می شود. همانطور که می توانید حدس بزنید، محور عقب نیرو را از موتور الکتریکی دریافت می کند.

دوچرخه آئودی

یک دوچرخه آئودی همه کاره و مناسب برای دانهیل

فریم این خودرو که محصول مشترک آئودی و فانتیک است دارای موتور آلومینیومی است و صندلی آن از آلومینیوم ساخته شده است. فیبر کربن او هست. رینگ های این دوچرخه کوهستان Mavic E-DEEMAX و لاستیک ها توسط ویکتوریا ساخته شده است. این لاستیک ها در عقب 27.5 اینچ و در جلو 29 اینچ هستند. آئودی می گوید این دوچرخه قادر است در انواع مسیرهای آفرود رکاب بزند، اما قدرت آن در سراشیبی ها و پیست بیشتر است. دانهیل به نظر می رسد. این ادعا با توجه به مسیر 180 میلی متری سیستم تعلیق کاملا قابل قبول است.

دوچرخه آئودی

اندرو دویل، مدیر منطقه ای آئودی بریتانیا، اعلام کرد که این شرکت پیشرو است حمل و نقل پایدار و لوکس او تعهد جدی دارد. او دوچرخه جدید این شرکت را به عنوان نمونه ای عالی از نحوه گسترش سایر گزینه های حمل و نقل توصیف می کند.

لازم به ذکر است که علاوه بر آئودی، خودروسازان دیگری مانند پورشه، مرسدس بنز، بی ام و، جیپ، جی ام سی و پولستار نیز در بازار دوچرخه برقی حضور دارند. مانند سرمایه گذاری مشترک بین آئودی و فانتیک، این خودروسازان نیز محصول مشترکی را با همکاری شرکت های دوچرخه و لوازم جانبی مرتبط توسعه دادند.

دیدگاهتان را بنویسید