دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس  2022

دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم 2022 یکی از با کیفیت‌ترین و پرفروش‌ترین دستگاه های لیزر موهای زائد تولیدی شرکت بین‌المللی طاهرتاج مادر است. این دستگاه، به وسیله دو هندپیس با سایز متفاوت و طول‌موج مؤثر به قسمت‌های مختلف بدن تابانده می شود. اشعه‌های این دستگاه برای انواع پوست‌ (هر تیپ پوستی) کاملاً بی‌خطر و مناسب است.

هندپیس‌های دستگاه لیزر تیتانیوم 2022

این دستگاه لیزر موهای زائد، دارای دو هندپیس با ابعاد متفاوت است. اپراتور، متناسب با قسمت‌های مختلف بدن، می تواند از هر کدام از این هندپیس ها استفاده کند. با توجه به پنجره خروجی 1×4 سانتی‌متر مربع هندپیس، سطح وسیع‌تری از پوست تحت تأثیر امواج قرار می گیرد و موجب تسریع در عملکرد و مدت زمان هر جلسه لیزر می‌شود. هندپیس کوچک‌ با پنجره خروجی 1×2 سانتی‌متر مربع، برای قسمت‌های کوچک‌تر مناسب است.

دستگاه لیزر‌ مو تیتانیوم 2022 کاملاً ایمن

در دستگاه لیزر تیتانیوم دو هندپیس 2022، احتمال بروز تیرگی و لکه های پوستی، به دلیل وجود تکنولوژی منحصربه‌فرد In Motion، بسیار کم شده است. از دیگر قابلیت های این دستگاه لیزر، قابل تنظیم بودن تابش خروجی برای انواع تیپ‌های پوستی است و احتمال هرگونه خطر به حداقل ممکن کاهش می یابد.

مشخصات متمایزکننده دستگاه لیزر تیتانیوم 2022

دستگاه لیزر تیتانیوم دو هندپیس، دارای مشخصات و ویژگی‌های منحصربه‌فرد است. اولین و بارز‌ترین ویژگی متمایزکننده این دستگاه، وجود دو هندپیس با ابعاد مختلف است. در دستگاه تیتانیوم دو هندپیس، هر یک از هندپیس ها می‌توانند به صورت مجزا، با طول موج‌های مختلف، به عمق بافت پوست نفوذ کند و فولیکول مو را از بین ببرد.

این دستگاه نسبت به دستگاه‌های لیزر دارای یک هندپیس، از طول عمر بیشتری برخوردار است. با توجه به اهمیت این موضوع برای کلینیک‌های پوست و زیبایی، دستگاه تیتانیوم دو هندپیس، بیشتر از دیگر دستگاه های لیزر موهای زائد مورد توجه قرار گرفته‌ است.

در این دستگاه، اپلیکاتورهای متنوع و متفاوتی، مناسب برای قسمت‌های مختلف بدن طراحی شده‌ است. برای نمونه، اپلیکاتورهای مورد استفاده برای لیزر موهای زائد بیکینی قابل تعویض و یکبار مصرف هستند؛ به همین دلیل احتمال انتقال آلودگی و بیماری، به صفر می‌رسد. همان‌طور که در قبل نیز اشاره شد، اندازه اپلیکاتورهای متنوع، لیزر را در نواحی مختلف صورت و بدن راحت‌تر کرده است

دستگاه لیزر تیتانیوم، مناسب برای پوست‌های برنزه

عملکرد دستگاه لیزر تیتانیوم 2022، در درمان افراد با پوست برنزه، به دلیل داشتن طول‌موج بلند 1064 نانومتری، بسیار ایمن و مؤثر است. در پوست‌های برنزه، به دلیل تغییر و افزایش پراکندگی رنگدانه ملانین، عبور لیزر از پوست و رسیدن به فولیکول‌های مو، کاری دشوار است. دستگاه لیزر تیتانیوم 2022با دارا بودن لیزر Nd:Yag، با عبور امواج از لایه‌های پوست، تأثیرگذاری بر روی رنگدانه‌های ملانین و رساندن آنها به فولیکول‌های مو؛ این مشکل را حل کرده است. به همین دلیل احتمال سوختگی در افراد با پوست برنزه، بسیار کم است.

شرکت دانش بنیان بین‌المللی طاهر تاج مادر با هدف خدمت به جامعه پزشکی و ایجاد شغل و کارآفرینی در زمینه تولید، واردات و صادرات تجهیزات حوزه سلامت (به ویژه در زمینه‌های پزشکی، درماتولوژی و زیبایی) فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با استفاده از توان مجموعه فنی مهندسی و همچنین واحد تحقیق و توسعه خود، اقدام به تولید تجهیزات پزشکی در زمینه پوست و زیبایی نمود و موفق به اخذ مجوزهای لازم از سازمان ملی استاندارد و اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت کشور گردید.

زمینه اصلی فعالیت شرکت، تولید لیزرهای پزشکی است و تاکنون موفق به تولید دستگاه‌های پزشکی در زمینه پوست، مو و زیبایی گردیده است. از مهمترین دستاوردهای برجسته این شرکت، می‌توان به تولید اولین دستگاه لیزر دایود سه طول‌موج در کشور اشاره کرد. این مجموعه، با استفاده از تجربه افراد مجرب در زمینه مدیریت روز دنیا و همچنین تیم جوان مهندسین پزشکی، فیزیک لیزر، برق و الکترونیک در زمینه فنی و بالینی مرتبط با حوزه فعالیت پیشرو باشد.

ما برای جلب رضایت مشتری و ارائه بهترین خدمات به پزشکان محترم و آرامش خاطر این عزیزان در زمینه حمایت و پشتیبانی های لازم در جهت خدمات پس از فروش و انتقال تکنولوژی و علم دستگاه های مورداستفاده ایشان به کمک مهندسین، برنامه های مدونی را گردآوری و اعمال کرده-ایم. انجام خدمات پس از فروش در کمترین زمان و با بهترین کیفیت با به‌روزترین و پیشرفته ترین تجهیزات اندازه گیری، تست و عیب یابی توسط کارشناسان فنی خبره، تأمین به‌موقع قطعات و تضمین خدمات فنی، برگزاری دوره های آموزشی مستمر در زمینه های فنی و بالینی با کادر آموزشی قوی و استانداردسازی و ایمن سازی محیط های به‌کارگیری لیزرهای پزشکی ازجمله مواردی است که در جهت کسب رضایت مشتری تدوین و اجرا نموده ایم .

همچنین این شرکت در این راستا تمامی الزامات قانونی ملی را نیز با موفقیت پشت سرنهاده که می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید