انجمن فناوران بلاک چین قصد دارد هر از چند گاهی نقشه اکوسیستم بلاک چین و ارزهای دیجیتال را طراحی و به روز کند.

انجمن فناوران بلاک چین قصد دارد هر از چند گاهی نقشه اکوسیستم بلاک چین و ارزهای دیجیتال را طراحی و به روز کند. در همین راستا از فعالان و شرکت‌های فعال در حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال خواسته شد تا اطلاعات خود را در وب‌سایت انجمن ثبت کنند.

صنعت بلاک چین در ایران روز به روز در حال گسترش است و بازیگران جدیدی به آن اضافه می شوند. در همین راستا، انجمن بلاک چین در نظر دارد با جمع آوری اطلاعات فعالان و شرکت های فعال در حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال، نقشه اکوسیستم بلاک چین و ارزهای دیجیتال کشور را هر چند وقت یکبار طراحی و به روز کند.

بنابراین فعالان این حوزه و شرکت ها موظف شدند اطلاعات مورد نیاز را با استفاده از فرم موجود در وب سایت انجمن بلاک چین برای درج در نقشه اکوسیستم ثبت کنند.

برای تکمیل فرم در نظر گرفته شده باید اطلاعات نام شرکت یا نام و نام خانوادگی شخص، نام تجاری، هویت ملی، آرم، آدرس، شماره تماس، وب سایت، زمینه فعالیت و عکس درخواست نامه با امضاء باشد. برای امضاکننده ارسال شود.

نقشه اکوسیستم بلاک چین را فراخوانی کنید

افراد فعال در زمینه‌های رسانه، آموزش، نرم‌افزار، ابزار، سرمایه‌گذاری، مبادله، پرداخت، تعمیر و نگهداری، ماینینگ و توکن‌ها می‌توانند فرم را تکمیل و ارسال کنند.

لازم به ذکر است انجمن فناوران بلاک چین یک سازمان غیرانتفاعی و خودگردان است که فعالیت خود را با نام «انجمن بلاک چین ایران» در خرداد ماه ۱۳۹۵ آغاز کرد و این انجمن متشکل از کارآفرینان، کارشناسان، متخصصان، فعالان و علاقه مندان است. در حوزه بلاک چین که با اهداف ترویج، ترویج و آموزش فناوری بلاک چین فعالیت می کند.

در این مدت با برگزاری رویدادهای متعدد در تهران و شهرستان های کشور و همکاری با نهادهای علمی از جمله دانشگاه ها، پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان در جهت رشد و توسعه شبکه به فعالیت خود در راستای ترویج این فناوری ادامه دادند. از کارشناسان و علاقه مندانی که این فناوری را امتحان کردند.

دیدگاهتان را بنویسید