امروزه جمعیت شهر تهران به بیش ۸ میلیون نفر می‌رسد. از این رقم می‌توان به خوبی متوجه شد که تهران یک شهر بسیار شلوغ و پر جمعیت است. در مورد هر جا که صحبت از جمعیت بالا باشد باید انتظار ترافیک‌های سنگین و طولانی را داشت. به همین دلیل بسیاری حمل و نقل عمومی در سطح شهر را ترجیح می‌دهند. همچنین در بین ۸.۵ میلیون نفر، کم نیستند افرادی که از پس خرید هزینه ماشین بر نمی‌آیند و یا اولویت‌های دیگری برای صرف سرمایه‌شان دارند. مواردی وجود دارند که داشتن خودرو شخصی، یک مسئله مهم و دلگرم کننده به نظر می‌رسد. به همین دلیل است که امروزه اجاره خودرو در تهران و سایر شهرها به شدت افزایش یافته است. برخلاف تصور بسیاری، اجاره ماشین در تهران چندان مسئله هزینه باری نیست و حتی در مواقعی اجاره خودرو تهران یک تصمیم سودمند از لحاظ اقتصادی به شمار می‌رود! در ادامه در مورد شرایط و مزیت‌های اجاره خودرو در تهران و همچنین نحوه کسب درآمد از طریق اجاره خودرو صحبت خواهیم کرد.


شرایط اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو در تهران و یا هر شهر دیگری، چندان مسئله سخت و دشواری نیست. تنها کافی‌ست یک مرکز و یا سایت اجاره خودرو معتبر بیابید و به آن مراجعه کنید. اجاره خودرو قاعدتاً مستلزم ارائه ضمانت‌ها و مدارکی است چرا که شرکت ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو، باید از این که خودرویی که اجاره می‌دهد سالم باز می‌گردد و یا این که اصلاً بر می‌گردد اطمینان کسب کند! همچنین دادن ضمانت باعث می‌شود فرد اجاره کننده احساس مسئولیت بیشتری کند و بیشتر از خودروی اجاره‌ای مراقبت کند. ضمانتی که شرکت اجاره دهنده از شما می‌گیرد معمولاً شامل کارت شناسایی (غالباً کارت ملی) و ضمانت کتبی (چک و یا سفته) به اندازه میزان قیمت روز خودرو است. همچنین پرداخت هزینه اجاره به صورت پرداخت هزینه تعداد روزها ضرب در هزینه روزانه اجاره خودرو صورت می‌پذیرد. لازم به ذکر است که داشتن گواهینامه رانندگی از شروط اصلی و مهم در امر اجاره ماشین تهران و یا هر جای دیگریست.

مزایای اجاره خودرو در تهران

داشتن یک خودرو شخصی چه مزایایی دارد؟ مزایای اجاره ماشین در تهران نیز همان مزایاست اما با این تفاوت که مهلت برخورداری از مزایا اندکی محدود است. در ادامه این مزایا را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

  • راحتی

استفاده از لوازم حمل و نقل عمومی چه درون شهری و چه برون شهری، مستلزم همسفر شدن  با تعداد زیادی غریبه و همچنین رعایت عرف است. برای بسیاری این امر سخت و آزاردهنده است. این در حالی است که می‌توانید با اجاره خودرو به راحتی هر چه بیشتر، در حین مسیر آهنگ گوش کنید، با همراهانتان بگویید و بخندید و از مسیر تا حد امکان لذت ببرید.

  • آزادی عمل

تا به حال شده است که در سفر با اتوبوس، از راننده درخواست کنید نگه دارد تا بتوانید از طبیعت زیبای اطراف مسیر لذت ببرید؟ قطعاً نه! حتی اگر درخواست کنید نیز کسی به حرف شما گوش نخواهد داد چرا که در اتوبوس تعداد زیادی مسافر هستند که عجله داشتن هر کدام از آنها، دلیل محکمی برای ادامه دادن مسیر است همچنین که در حالت عادی، قطار و هواپیما اصلاً امکان توقف ندارند! اما با اجاره خودرو ماشین تهران و سپس سفر رفتن به وسیله آن می‌توانید در طول مسیر از هر میانبری و جاده‌ای که می‌خواهید به سمت مقصد خود بروید و همچنین در هر کجا و به هر تعداد که خواستید توقف داشته باشید.

نحوه کسب درآمد از اجاره خودرو در تهران

مدت زمان زیادی‌ست که خودروتان در گوشه پارکینگ خانه خاک می‌خورد و به قصد فروش آن افتاده‌اید؟ بگذارید به شما شیوه کسب درآمد از طریق آن را بیاموزیم تا آن را به وسیله‌ای برای کسب سود خالص تبدیل کنید! تنها کافی‌ست خودروتان را به همراه مدارک آن به یک شرکت اجاره خودرو در تهران و یا شهر محل زندگی‌تان تحویل داده و به ازای هر بار اجاره شدن آن پورسانتی دریافت کنید. تمامی هزینه‌های جانبی اعم از سرویس و یا تعمیر خودرو در صورت لزوم، به عهده شرکت خواهد بود و شما لازم به پرداخت هیچگونه هزینه‌ای نخواهید بود. همچنین این امکان وجود دارد که در شرکت مذکور، به عنوان راننده نیز استخدام شوید و به همراه خودرو خود، سفرهای خاطره انگیز برای اجاره کنندگان رقم بزنید.

سپریس

قصد اجاره خودرو و یا اجاره دادن خودروتان به منظور کسب درآمد را دارید اما نمی‌دانید به کجا می‌توانید اعتماد کنید، با سپریس آشنا شوید. سپریس یک سایت اجاره خودرو است که حوزه فعالیت آن شامل اکثر شهرهای کشور می‌شود و افراد می‌توانند برای تمامی امور مربوط به اجاره خودرو به آن مراجعه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت سپریس به نشانی اینترنتی http://sepris.com مراجعه نمایید.