ظاهراً ایلان ماسک می‌خواهد سرمایه‌گذاران بیشتری را در همان زمان که کاربران اعتراض می‌کنند جذب کند، تبلیغ‌کنندگان از تغییرات جدید استقبال نمی‌کنند و پرداخت بدهی‌ها نزدیک‌تر می‌شود.

الون ماسک

ظاهرا الون ماسک می خواهد سرمایه گذاران بیشتری را جذب کند توییتر جذب کنند. ماسک در نظر دارد سهام توییتر را با همان قیمت خریداری کند 54.20 دلار چه کسی برای این شبکه اجتماعی هزینه کرده تا آن را به سرمایه گذاران بفروشد.

بر اساس گزارش سمافور، جارد برچال، مدیر عامل دفتر خانواده ماسک، این هفته به سرمایه گذاران بالقوه نزدیک شد و سهام توییتر را با همان قیمت 54.20 دلار عرضه کرد.

سر توییتر

بیرچال در ایمیلی به سرمایه گذاران نوشت:

در هفته‌های اخیر، درخواست‌های داخلی متعددی برای سرمایه‌گذاری در توییتر دریافت کرده‌ایم. بر این اساس، ما خرسندیم که یک پیشنهاد برابر سهام عادی شرکت را با قیمت و شرایط اولیه اعلام کنیم.

نظر یک سرمایه گذار بالقوه در مورد توییتر ایلان ماسک

در ادامه این گزارش آمده است که راس گربر، سرمایه‌گذار تسلا که در زمان خرید اولیه ماسک کمتر از 1 میلیون دلار در توییتر سرمایه‌گذاری کرده بود، تأیید کرد که با او در مورد دور دیگری سرمایه‌گذاری 44 میلیارد دلاری صحبت کرده است. تحت عنوان.

گربر در حال بررسی آن است، اما او می خواهد ایده روشن تری از این طرح داشته باشد. گفت: گفته می شود: هست [ماسک] ایجاد یا از بین بردن ارزش در توییتر؛ گفتنش در این مرحله سخت است.”

این گزارش در حالی منتشر شد که ایلان ماسک و شبکه اجتماعی توییتر در چند روز گذشته با مشکلات مختلفی مواجه بودند. علاوه بر مشکلات ناشی از ایده دریافت تیک آبی در ازای پرداخت هزینه و تعدیل قدرت گسترده این شبکه اجتماعی، اخیراً توییتر حساب‌های چند روزنامه‌نگار را به دلیل ارسال مطالب علیه ماسک به حالت تعلیق درآورده است. اقدامی که با واکنش سازمان ملل متحد و شاید اتحادیه اروپا این شبکه اجتماعی را تحریم کند.

دیدگاهتان را بنویسید