اشتباه در مدیریت مالی یک شرکت تولیدکننده گوشت باعث شد یک کارگر خط به طور تصادفی نزدیک به 330 برابر کل حقوق خود را دریافت کند. این کارگر شیلیایی سپرده …

اشتباه مدیریت مالی شرکت تولید کننده گوشت کاری کردم که یک کارگر خط تولید کاملاً تصادفی رقمی نزدیک به 330 برابر حقوقش را بگیرد. این کارگر شیلیایی سپرده را برداشت و بدون هیچ ردی ناپدید شد.

گزارش ها حاکی از آن است که او تعدادی حدود 180,418 دلار (165,398,851 پزو شیلی)، در حالی که فقط دریافت شد 545 دلار (500000 پزو شیلی) به نفع او واریز شده است. بعد از این حقوق کارمند گفته می شود 330 بار دریافت می کند، ابتدا به امور مالی مراجعه می کند و موضوع را اطلاع می دهد. سپس قرار است پول به شرکت برگردانده شود. اما انگار تصمیم دیگری می گیرد و با پول ناپدید می شود.

حقوق و دستمزد اشتباه و ناپدید شدن یک کارمند شیلیایی

گزارش ها حاکی از آن است که این کارمند در واحد تولید گوشت سرد مشغول به کار بوده است. اگرچه نام وی از سوی رسانه های داخلی فاش نشده است، اما گفته می شود حقوق وی بسیار کمتر از مبلغی بوده است که دریافت کرده است.

به نظر می رسد که یک خطا باعث ایجاد مقدار تقریبی شده است 330 بار مبنای حقوق برای او باید در نظر گرفته شود. او این مبلغ را در 30 اردیبهشت دریافت کرد و سپس از آن اعلام کرد کار ترک کنید. پس از ارسال درخواست استعفای دیگر، هیچکس از آن خبر ندارد و او عملاً 330 بار با حقوق خود ناپدید شد.

روزنامه مالی مستقر در سانتیاگو Diario Financiero گزارش داد که این مرد قرار بود تنها 545 دلار از این تجارت دریافت کند، اما به طور تصادفی و ظاهراً تصادفی 180418 دلار دریافت کرد. بعد از اینکه این کارمند متوجه خطا شد به معاونت مالی رئیس جمهور مراجعه کرده و موضوع را به اطلاع او می رساند. معاونت مدیریت این شرکت موضوع را به این بخش ابلاغ کرد منابع انسانی گزارش ها وقتی متوجه اشتباه محاسباتی می شوند، از او می خواهند که مازاد را برگرداند.

این عامل نیز تا روز بعد به حساب می آید پول برمی گردد اما بعد از سه روز خبری از او نیست و عملا ناپدید شده است. کارمند مربوطه استعفای خود را از طریق وکیل به شرکت مربوطه ارسال می کند.

البته اکنون شکایت کیفری در حال انجام است اختلاس مالی پرونده ای برای او تشکیل شده است اما هنوز دستگیر نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید