کریستین مکزیک از سال 2008 در گوگل کار می کند و اکنون به دلیل برنامه های این شرکت برای اخراج، اخراج شده است.

گوگل

در طول کوچک سازی عظیم گوگل که شامل 12000 نیروی کار غول موتور جستجو می شود، رئيس جمهور سلامت روان f شکوفا شدن این شرکت نیز پس از نزدیک به 15 سال راه اندازی شد.

بر اساس نمایه LinkedIn یکی از کارکنان، Business Insider بیان می‌کند که او از سال 2008 در Google کار می‌کند. پس از شروع به عنوان دانشمند داده، او به سمت امور مالی از جمله نقش‌های اداری در Google Cloud رفت. از ژوئیه 2021 او همچنین به عنوان مدیر بهداشت و سلامت روان کار می کند که او آن را “نقش رویایی” خود توصیف کرده است.

مکزیک مسیحی
مکزیک مسیحی

غول فناوری آن را در 20 ژانویه اعلام کرد 12 هزار کارمند یا 6.4 درصد او نیروی کار خود را اخراج می کند. برخی از اخراج شدگان نزدیک به دو دهه در این شرکت کار کرده اند.

مکزیک در لینکدین خود نوشت:

من در این چند روز بسیار احساساتی بودم. از اینکه دوستان و همکاران زیادی را که در گوگل با آنها کار کردم را ترک کردم متاسفم.

اخراج کارکنان گوگل

موتور جستجو

او همچنین توضیح داد که چندین نفر از تیم سلامت روان و سلامت در گوگل اخراج شدند. اما وی تعداد دقیق آنها را مشخص نکرد. همچنین دیروز، در گزارشی دیگر، گفته شد که گوگل 31 ماساژدرمانگر باتجربه را در چارچوب یک تغییر شدید نیروی کار اخراج کرده است.

ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل در یادداشتی در مورد اخراج غول های فناوری گفت که این شرکت از کارکنان خود بیشتر شده است. او گفت که پس از یک “بررسی دقیق”، تصمیم گرفته شد تا کارکنان بخش های مختلف آلفابت (شرکت مادر گوگل) اخراج شوند. با این حال، چندین کاربر فعلی و سابق گوگل به اینسایدر گفتند که دلیل این تصمیم را نمی‌دانند.

علاوه بر گوگل، شرکت‌های فناوری دیگری مانند توییتر، آمازون و مایکروسافت نیز تصمیم گرفته‌اند تا بخش زیادی از نیروی کار خود را به دلیل شرایط فعلی اخراج کنند.

دیدگاهتان را بنویسید