اینستاگرام به عنوان بزرگ ترین شبکه اجتماعی فعال در ایران، میزبان ده ها میلیون کاربر فارسی زبان است که به شکل های مختلف به فعالیت در این فضا می پردازند. همانند دیگر شبکه های اجتماعی، در اینستاگرام نیز هر کاربری که قصد فعالیت و تعامل با سایر افراد را داشته باشد نیازمند یک حساب کاربری یا به اصطلاح پیج می باشد. این حساب کاربری که در ابتدای ورود به اینستاگرام ساخته می شود از یک ایمیل یا شماره تلفن برای اعتبارسنجی استفاده می کند. این ایمیل و شماره تلفن، بعدها در ورود مجدد به اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرد و اگر شخصی به آن ها دسترسی داشته باشد می تواند به راحتی وارد حساب کاربری شما شود. به طوری که موارد زیادی از هک حساب کاربری با استفاده از ایمیل و شماره تلفن همراه در سال های گذشته گزارش شده است. علاوه بر این موضوع، فراموش کردن پسورد هنگام ورود مجدد به اینستاگرام نیز مشکل دیگری است که این بار برای کاربرانی پیش می آید که دسترسی به ایمیل و شماره تلفن شان ندارند. در ادامه راه حل تضمینی و 100‌درصدی بازگردانی پیج اینستاگرام را به شما عزیزان خواهیم گفت.

هک اینستاگرام و فراموش کردن رمز عبور

یکی از مشکلاتی که کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام در گذشته با آن روبرو بوده و راهکار قطعی برای حل آن نداشتند، مسئله هک شدن حساب کاربری یا فراموش کردن اطلاعات ورود به آن بود. به طوری که برای حل این مشکل گاها از افراد ثالثی کمک می گرفتند که خود این افراد نیز یا جزو هکرها بوده یا صلاحیت لازم را برای کمک به کاربران نداشتند و اعتماد به آن ها یک مشکل دیگر به مشکلات اضافه می کرد. با افزایش تعداد کاربرانی که حساب های کاربری خود را به همین دلیل از دست داده بودند، اینستاگرام تصمیم گرفت با استفاده از راهکارهای تخصصی اقدام به بازیابی حساب های افرادی کند که هک شده و یا اطلاعات ورود به حساب شان را فراموش کرده اند. این قابلیت اینستاگرام برای بسیاری از کاربران ناشناخته است؛ چرا که برای بازیابی حساب اینستاگرام به کمک پشتیبانی اینستاگرام بایستی مکاتباتی را با این شبکه اجتماعی داشته باشید و مراحل مختلفی را طی کنید. علاوه بر این مورد، از طرفی اعتماد به افراد ثالثی که هیچ اعتباری ندارند ممکن است برای شما دردسرهای تازه ای را ایجاد کند.

همیارسوشال در خدمت شماست

از این رو ما در تیم تخصصی و حرفه ای همیارسوشال که در زمینه امور مربوط به اینستاگرام سال هاست به هموطنان عزیز فارسی زبان خدمات مختلفی را ارائه می کنیم، در صدد برآمدیم تا با راه اندازی بخشی تحت عنوان “خدمات بازگردانی پیج اینستاگرام” در وب سایت مان بتوانیم گامی مثبت در کمک به کاربران این شبکه اجتماعی برداریم. شما هم اگر جزو کسانی هستید که حساب کاربری اینستاگرام تان هک شده و یا به هر دلیلی به آن دسترسی ندارید، کافیست با استفاده از راه های ارتباطی سایت و فرم های موجود اقدام به در میان گذاشتن مشکل تان با متخصصین ما کرده و با خیال راحت و بدون کوچک ترین نگرانی، حساب کاربری اینستاگرام تان را بازگردانی کنید.

کار را به کاردان بسپارید!

کاربران زیادی به ما پیام می دهند که آیا خودشان می توانند فرآیند بازگردانی صفحه اینستاگرام را انجام دهند؟ ما در جواب این افراد می گوییم بله! اما بازگردانی پیج اینستاگرام آن هم با وجود فیلترهای امنیتی متعدد اینستاگرام کار آسانی نیست و یک اشتباه شما ممکن است باعث شود دسترسی تان به صفحه اینستاگرام تان برای همیشه از بین برود. از این رو پیشنهاد می کنیم این کار را به مرکز تخصصی همیارسوشال واگذار کنید تا در سریع ترین زمان ممکن، این فرآیند را بدون مشکل و با بالاترین دقت انجام داده تا رضایت حداکثری شما عزیزان را کسب نماییم.

همین حالا با ما تماس بگیرید

 تماس ۹ صبح الی ۹ شب: 09901594195

 تلگرام: sinarigi@

 اینستاگرام: sinarigi.ir@

بازگردانی پیج اینستاگرام
ما با شما تماس میگیریم