وب‌سایت لوکتو از آذر سال ۱۳۹۶ کار خود را آغاز کرده بود. این وب‌سایت در زمینه بازی‌های ویدیویی، سینما و تلویزیون فعالیت داشت. پس از مدتی به‌دلیل مشکلات فنی، فعالیت این وب‌سایت برای بیش از دو سال متوقف شد و تیم لوکتو با تولید محتوا در پلتفرم‌های دیگر مشغول شد. حالا چند ماهی است که وب‌سایت لوکتو دوباره فعالیت خود را از سر گرفته و در کنار تولید محتوایی ویدیویی و صوتی لوکتو قرار گرفته است. در این مطلب با لوکتو بیشتر آشنا می‌شویم:

در وب‌سایت لوکتو مطالب متنوعی در حوزه بازی‌های ویدیویی،‌ سینما و تلویزیون وجود دارند. یکی از مهم‌ترین قسمت‌های وب‌سایت لوکتو، نقد و بررسی است. در این بخش نقد بازی‌های ویدیویی، نقد فیلم و نقد سریال‌های تلویزیونی نوشته می‌شود. لوکتو نگاه متفاوتی نسبت به آثار سرگرمی دارد و در نقد و امتیازدهی با وسواس بالایی عمل می‌کند.

آخرین و مهم‌ترین اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی، سینما و تلویزیون نیز در لوکتو منتشر می‌شوند. شما می‌توانید با مراجعه روزانه به این وب‌سایت، از مهم‌ترین اخبار حوزه‌های مورد علاقه خود با خبر شوید و مطالب مرتبط با آن‌ها را بخوانید. همچنین بسیاری از آثار مهم دنیای سرگرمی نیز در قالب ویدیو و مقاله در لوکتو معرفی می‌شوند.

لوکتو در طی پنج سال گذشته، یکی از رسانه‌های پیشرو در زمینه تولید محتوای ویدیویی و صوتی بوده است. ویدیوهای اختصاصی لوکتو شامل معرفی بازی‌ها، فیلم‌ها و سریال‌ها می‌شود. علاوه بر آن لوکتو تنها رسانه ایرانی است که مهم‌ترین محصولات گیمینگ دنیا را در قالب ویدیوهای آنباکسینگ معرفی می‌کند. بسیاری از موضوعات مهم دنیای سرگرمی و بازی‌های تازه منتشر شده، در ویدیوهای لوکتو مورد بحث و نمایش قرار می‌گیرند. قبل از خرید بازی‌های مهم بازار، می‌توانید دقایقی از آن را در لوکتو تماشا کنید و با توجه به نظر اعضای لوکتو، برای خریدن یا نخریدن آن اثر تصمیم بگیرید. تیم لوکتو علاوه بر تولید محتوای ویدیویی، تنها رسانه‌ای است که به‌صورت جدی، پادکست‌های صوتی منتشر می‌کند. این پادکست‌ها با نام رادیو لوکتو، پرشنونده‌ترین پادکست فارسی در حوزه بازی و سینما به‌شمار می‌رود و از طریق وب‌سایت لوکتو، کست باکس، گوگل پادکست و … در دسترس قرار گرفته است.

وب‌سایت لوکتو به‌زودی فعالیت خود را با جذب نویسنده‌های بیشتر، تقویت می‌کند و بخش‌های جذابی به آن اضافه خواهند شد. نظر خود در مورد لوکتو را بنویسید و به اعضای این تیم برای پیشرفت بیشتر کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید