ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت ادعا می کند که استفاده از Teams اکنون به بالاترین حد خود رسیده است.

تیم های مایکروسافت

در جدیدترین اخبار دنیای فناوری، مایکروسافت اعلام کنید که بستر ارتباطی و همکاری شرکت یعنی زمان (تیم های مایکروسافت) با خرید 300 میلیون کاربر فعال ماهانه شما به نقطه عطف جدیدی رسیده اید.

دیروز مایکروسافت گزارش مالی خود را برای سه ماهه سوم سال 2023 اعلام کرد که در آن درآمدها مشخص شد 52.9 میلیارد دلار و سود 18.3 میلیارد دلار غول فناوری ذکر شده است. با این حال، ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت در این جلسه اعلام کرد که تعداد کاربران فعال ماهانه تیم های مایکروسافت به 300 میلیون نفر رسیده است.

رشد تیم های مایکروسافت در چند سال گذشته

مایکروسافت

این دستاورد چشمگیر نشان دهنده رشد و محبوبیت تیم های مایکروسافت است که در چند سال گذشته ابزاری حیاتی برای مشاغل و افراد در سراسر جهان بوده است. همانطور که نادلا اشاره می کند، استفاده از Teams اکنون به بالاترین حد خود رسیده است و این پلتفرم موفق شده است در هر دسته از جمله همکاری، چت، جلسات و تماس ها مشارکت داشته باشد.

این خبر در حالی منتشر می شود که گفته می شود مایکروسافت قصد دارد تیمز را از مجموعه آفیس خود در اروپا حذف کند تا از تحقیقات ضد تراست جلوگیری کند. در حالی که ردموندز اعلام کرد که آماده ارائه راه حل های خود برای رفع نگرانی های مقامات اتحادیه اروپا است. باید دید مایکروسافت چه اقداماتی را برای مدیریت این وضعیت انجام خواهد داد.

با این حال، مایکروسافت هیچ تغییری در برنامه های آینده خود ایجاد نکرده است و تیمز همچنان به هوش مصنوعی سازنده در کنار Microsoft 365 Copilot مجهز است.

مایکروسافت همچنین در گزارش بخش نرم افزار خود اعلام کرد که تعداد مشتریان خدمات مایکروسافت 365 با 12 درصد افزایش به 65.4 میلیون نفر رسیده است. درآمد محصولات اداری تجاری و خدمات ابری در سه ماهه 13 درصد افزایش یافت و حتی درآمد کسب و کار LinkedIn نیز 8 درصد رشد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید