اجاره ویلا در شمال

در روزهای پساکرونایی، استفاده از خدمات آنلاین به شکل عجیبی گسترش یافت!‌ حتی افرادی هم که علاقه چندانی به استفاده از این خدمات نداشتند، مجبور  شدند بسیاری از کارهای خود را به شکل آنلاین انجام دهند. استفاده از  اینترنت و خدمات آنلاین به دنیای گردشگری نیز راه پیدا کرده است. وبسایت هایی وجود دارند که با استفاده از انها اجاره ویلا در شمال تنها با چند کلیک امکان پذیر است! «لیدوماتریپ» یکی از این وبسایت هاست که در آن شما می توانید اقامتگاه های شهرهای مختلف را به همراه جزئی ترین مشخصات مشاهده کرده و یکی از آنها را به صورت آنلاین رزرو نمایید.

این مجموعه، واسطه ای میان مالکین اقامتگاه ها و مسافرین است. مالکین واحد های خود را در اختیار مسافرین از سرتاسر ایران قرار می دهند و مسافرین نیز سقفی امن با امکانات خوب خواهند داشت. در این نوشتار شما با 6 دلیل قانع کننده برای اجاره روزانه خانه در تهران، شمال،، جنوب و سراسر کشور از طریق وبسایت لیدوماتریپ، آشنا خواهید شد.

1- در ایام شلوغ که کسی اقامتگاه پیدا نمی کند، اقامتگاه شما حاضر است

یکی از مزیت های رزرو آنلاین این است که شما پیش از سفر می توانید اقامتگاهتان را رزرو کنید. پیدا کردن اقامتگاه، بخصوص در ایام شلوغ کار طاقت فرسایی است. بارها شده که خانواده ها با فرزندان کوچک و خستگی بسیار زیاد، مجبور شده اند در سرما، گرما و باران کمپ کنند و یا در ماشین بخوابند!‌ آنهم به این علت که برای رزرو اقامتگاه، تا زمان رسیدن به مقصد صبر کرده اند! اما به هنگام رزرو آنلاین، شما می توانید هفته ها پیش از سفر اقامتگاهتان را رزرو کنید! چه کسی بدش می آید از منزل خود و در حالی که روی مبل راحتی خود نشسته است، هر نوع اقامتگاهی را از کیلومترها دورتر رزرو کند و خیالش از بابت اقامتگاه راحت باشد؟

2- همه ی خانه در اختیار شما خواهد بود

اینکه در سفر بتوانید یک خانه دربست در اختیار داشته باشید، برای بسیاری از خانواده ها مهم هست. افرادی هستند که با تعداد نفرات بالا سفر می کنند و برایشان مهم هست همگی شب را در یک منزل و در کنار هم سپری کنند. در این مورد اتاق های هتل جوابگوی تعداد نفرات بالا نیست و اجاره ویلا، سوئیت و خانه روزانه در این موارد بسیار به صرفه است. چراکه شما تمامی امکانات خانه از قبیل آشپزخانه، اتاق خواب ها، حیاط، پذیرایی و …. را در اختیار دارید و می توانید از تمامی امکانات منزل استفاده کنید. ضمن اینکه حریم خصوصی بیشتری دارد و از نظر مالی هم برایتان بسیار باصرفه خواهد بود.

3- برای امکانات بیشتر پول کمتری می پردازید!

یکی از مزیت های رزرو از لیدوماتریپ این است که نه فقط برای لوکس پسندان، بلکه برای کسانی که به دنبال واحد ارزان قیمت هستند بسیار مناسب است. مثلا برای اجاره سوئیت در کیش می توانید واحدی با قیمت زیر 500 تومان برای سه نفر بیابید که به ازای هر نفر حدود 150 هزار تومان می پردازید. هیچ هتلی با قیمت 150 هزار تومان در کیش پیدا نمی شود و این یکی از مزیت های اجاره خانه های روزانه است. با پرداخت این مبلغ شما علاوه بر استفاده از امکانات واحد، می توانید در آشپزخانه اختصاصی خودتان آشپزی کنید و مجبور به پرداخت هزینه های سرسام آور رستوران نشوید.

4- امنیت، امنیت، امنیت!

اجاره سوئیت در کیش

در کشورهای پیشرفته، رزرو آنلاین اقامتگاه به طور کامل میان مردم جا افتاده است و فرهنگ استفاده از تکنولوژی روز در میان مردم ایران نیز، به شکل فزاینده ای در حال افزایش است. اما هنوز کمی بدبینی نسبت به دریافت خدمات آنلاین وجود دارد. مجموعه لیدوماتریپ برای رفع این نگرانی ها و حفظ امنیت روانی مسافرین اقدامات متعددی انجام داده است. به طور مثال:

  • مسافران و مالکان اقامتگاه می توانند به طور مستقیم با یکدیگر صحبت کنند و سوالات خود را از همدیگر بپرسند.
  • در وبسایت لیدوماتریپ، میزبانان به طور کامل اهراز هویت شده اند، مدارک شناسایی و راه های ارتباطی با میزبان توسط پشتیبانان ثبت و بایگانی می شود.
  • میزبانان به طور مستمر با مسافرین و پشتیبانان در ارتباط هستند و برای بهبود نکات منفی احتمالی بازخوردها را دریافت می کنند. از این حیث، شما می توانید نظرات مثبت و منفی مسافرین و پاسخ میزبان به آنها را در پایین هر اقامتگاه مشاهده کنید .
  • پشتیبانان لیددوماتریپ به صورت 24 ساعته در محل کار حضور دارند و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با آنها تماس بگیرید.

5- از ویلا بگیرید تا کشتی را می توانید رزرو کنید

در گذشته ای نه چندان دور، انتخاب مسافران برای رزرو اقامتگاه تنها هتل ها بودند. اما این روزها، اقامتگاه ها تنوع بالایی دارند. مثلا اجاره سوئیت در کیش تنها گزینه شما برای اقامت نیست!‌ شما می توانید در یک ویلای نزدیک ساحل ساکن باشید و یا اتاقک های کوچکی که در میان آب بنا شده اند. در روستاهای اطراف مانند کردان، اجاره ویلا در کردان انجام دهید و حتی می توانید یک اقامتگاه به شکل کشتی رزرو کنید که تمامی امکانات کافی برای یک اقامت راحت را دارد. از ویژگی های رزرو آنلاین از وبسایت لیدوماتریپ این است که به انواع اقامتگاه دسترسی دارید. از اجاره اقامتگاه بوم گردی گرفته، تا رزرو ویلا ، خانه شخصی، آپارتمان مبله و…. اقامتگاه های متنوع می توانند تجربه سفری شما را به شدت جذاب و هیجان انگیز کند.

6- اقامتگاه های بیش از 500 شهر و روستای ایران را در لیدوماتریپ مشاهده کنید

اجاره روزانه خانه در تهران

جمع شدن بیش از 7هزار اقامتگاه در بیش از 500 شهر و روستای ایران در وبسایت لیدوماتریپ، بزرگترین پلتفرم گردشگری رزرو آنلاین اقامتگاه را بوجود آورده است. شما می توانید حتی در کوچکترین شهرها و روستاها نیز انواع اقامتگاه را یافته و رزرو نمایید و از تنوع بالای قیمت، اقامتگاه و مقصد در این مجموعه، لذت ببرید. برای آشنایی بیشتر با وبسایت معتبر لیدوماتریپ، می توانید به آدرس اینترنتی www.lidomatrip.com  مراجعه کنید.