به نظر می رسد شرکت حقوقی توییتر دیگر وجود ندارد. زیرا یک سند دادگاه نشان می دهد که این شرکت با شرکت X Corp ایلان ماسک ادغام شده است.

توییتر X Corp

توییتر چند ماه پیش یک شرکت معمولی بود، اما امروز دیگر وجود ندارد. یک شرکت X Corp ایلان ماسک شبکه اجتماعی را تصاحب کرده است تا شاید به سمت اپلیکیشن “همه چیز” حرکت کند که ماسک چندین بار در مورد آن صحبت کرده است.

بر اساس اطلاعات به دست آمده توسط وب سایت Slate، X Corp با توییتر ادغام شده است. این اطلاعات ظاهراً در سندی ظاهر می شود که هنوز در پرونده قضایی بین توییتر و لورا لومر در جریان است.

این شکایت به خودی خود اهمیتی ندارد، اما اطلاعاتی که از آن به دست آمده نشان می دهد که شرکت توییتر. غیر قابل دسترسی و با X Corp ادغام شد. این حرکت هنوز به طور رسمی اعلام نشده است و احتمالاً تأثیر فوری بر شبکه اجتماعی یا خدمات آن نخواهد داشت، اما باید اولین گام ایلان ماسک به سمت بزرگترین آرزویش باشد.

توییتر در راه تبدیل شدن به یک اپلیکیشن X همه کاره است

ماسک قبلا گفته بود که توییتر می‌تواند به اپلیکیشنی برایهمه چيز“بسیم ایکس برای تبدیل شدن و عملکرد مشابه برنامه فوق العاده WeChat در چین. با این حال، در حال حاضر هیچ مدرکی برای تایید عینی این موضوع وجود ندارد. این رویداد می تواند گامی در جهت ایجاد یک شرکت باشد پدر و مادر بزرگ برای مدیریت تمام مشاغل ایلان ماسک، از جمله تسلا و اسپیس ایکس.

جالب اینجاست که توییتر قبلا در دلاور ثبت شده بود، اما X Corp اکنون در آنجا حضور دارد نوادا، ایالات متحده آمریکا یک قرارداد بنابراین مسائل حقوقی این شرکت از این پس بر عهده X Corp خواهد بود.

ماسک در راه رسیدن به اپلیکیشن همه کاره قبلاً در مورد طرحی برای تبدیل توییتر به یک بانک مدرن صحبت کرده است. وی در دیدار با کارکنان شرکت گفت: در این طرح کاربران می توانند پول خود را در این پلتفرم قرار داده و از آن برای پرداخت های مختلف استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید