مبل شویی جزو خدماتی است که برای هر خانه ای در سال یکی دو بار واجب و مورد استفاده می باشد. اگر در منزل و محل کار خود مبل دارید و می خواهید که برای شستشو و نظافت مبل خو در منزل از مبل شویی های معتبر و مجاز استفاده نمایید.

شستشوی مبل در منزل با دستگاه

شستشوی مبل در منزل با دستگاه و مواد شوینده نانو با کمترین هزینه و با بهترین مواد شوینده می باشد. برای شستشوی مبل در منزل از خدمات شستشوی مبل با دستگاه استفاده نمایید و از تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید. شستشوی مبل در منزل با دستگاه برای کلیه مبل ها می باشد. شستشوی انواع مبل را در منزل با بهترین متخصص های آموزش دیده و ماهر می باشد. برای شستشوی مبل در منزل با مبل شویی هایی که در محل خود شما هستند تماس بگیرید و خدمات خود را به آنها بسپارید.

شستشوی مبل از آن دسته از خدماتی است که برای اکثر خانه ها واجب می باشد. مبل برای اکثر خانم های خانه دار یک نگرانی بابت شستشوی مبل دارند که ما با دستگاه و مواد شوینده شستشوی تخصصی مبل را در منزل انجام می دهیم. خدمات حرفه ای و تخصصی از خدمات ما در منزل می باشد. مبل و صندلی هم همانند دیگر وسایل منزل به نظافت و مراقبت نیاز دارند. ما باید مبل ها را در منزل با دستگاه های جارو برقی کامل جارو کنند تا گرد و غبار های روی مبل و درز های آن کامل تمیز شود. اگر این جارو روی مبل کشیده نشود بعدها مبل دچار لک و کدر شدن می شود.

مبل شویی در منزل

خشکشویی مبل در محل

خشکشویی مبل برای تمام مبل هایی که در منزل و محل کار مورد استفاده قرار می گیرد مناسب می باشد.شستشو و خشکشویی مبل های خود را برای تمیز کردن و شستشو به متخصص های ما بسپارید. اگر شستشوی مبل در منزل انجام نداده اید از این خدمات برای مبل های خود استفاده نمایید. شستشوی مبل در منزل با دستگاه جزوه بهترین کار ها و خدمات در منزل است. خشکشویی مبل در منزل برای شستشوی مبل و خشک کردن آن با دستگاه های مکانیزه و صنعتی می باشد.

خشکشویی مبل در منزل باید با دقت بالایی انجام شود و در صورت نیاز باید از مواد هایی که در دست رس هستند برای تمیز کردن آن استفاده شود. وسایل حرفه ای برای شستشوی مبل استفاده شود. اصولا کثیف شدن مبل در منزل یک امر اجتناب ناپذیر می باشد. حتی باید با احتیاد و حساسیت بالا شستشو شود . این نوع روش و شستشو برای خانم هایی که در منزل و برای مبل های خود احساسیت زیادی به خرج می دهند. متخصص هایی که برای شستشوی مبل به منزل های مشتری مراجعه می کنند باید در این خصوص خیلی ماهر و استادکار باشند. مبلمان هر خانه نیاز به شستشو دارد وباید شسته شود.

مبل شویی در آپارتمان با دستگاه

مبل و صندلی از لوازمی می باشد که در منزل خیلی از خانم ها برای دکوراسیون منزل خود استفاده می کنند. مبل در منزل از وسایل پر استفاده می باشد و در اثر این نوع استفاده ها در معرض آلودگی و کثیف شدن می باشد خیلی باید در نگهداری آن دقت کرد. شستشوی مبل در آپارتمان ها به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می شود. شستشوی مبل ها به دو نوع مواد شوینده شسته می شود که برای هر مبلب که هر گونه مواد شوینده مناسب باشد استفاده می شود و باید از آن برای شستشو استفاده شود. روش های تخصص در منزل جزو حرفه های ما می باشد.

مبل شویی در منزل با دستگاه از این رو آشنایی با روش های خشکشوییی مبل در منزل خالی از لطف نمی باشد. پیش از اقدام به شستن مبل ها بهتر است ابتدا پارچه مبل و درزهای آن را با دقت جارو کنید. تا از ذرات گرد و خاک و آلودگی ها چیزی در آن نباشد. برای شستشوی مبل و مبل شویی در آپارتمان و محل کار خود از خدمات خشکشویی در منزل استفاده نمایید. بهترین و با کیفیت ترین نوع شستشو در منزل می باشد.

شستشوی مبل در منزل

لکه برداری مبل در محل

لکه بر داری مبل در منزل با توجه به دستگاه و مواد نانو می باشد. پاک کردن  و از بین بردن لکه مبل چیزی نیست که بتوان آن را در نظافت منزل نادیده گرفت. تمام ساکنین منزل برای زمان قابل توجه ای که در منزل هستند و از مبل استفاده می کنند به دلیل های مختلف مبل دچار لک می شود. اگر در خانه فرزند کوچک و خردسال در منزل داشته باشید و یا در منزل از حیوانات خانگی مراقبت می کنید شستشوی مبل در این صورت از قبل هم بیشتر دچار لک می شود و نیاز به شستشو دارد. می توان نمام لکه ها را به صورت تخصصی با مواد نانو پاکر در منزل تمیز کنید.

اگر در منزل خودتان قصد دارید که مبل خود را لکه برداری کنید در مرحله اول این کار برای شما کار آسان و راحتی نمی باشد. اما اگر دوست دارید و وقت انجام آن را دارید می توانید از مواد های مجاز و بدون شیمیایی استفاده نمایید تا به مبل ها آسیب وارد نشود. مبل خود را با شامپو های من و یا شامپو فرش ها کامل شستشو دهید و جا هایی که دارای لکه هستند آن جا ها را با یک اسکاج کامل شستشو دهید. اما برای شستشوی و لکه برداری مبل های خود آن را به متخصص ها بسپارید تا خدمات را به صورت حرفه ای انجام دهند.

موکت شویی در خانه با دستگاه

موکت شویی در منزل یکی از خدمات ما می باشد. شما می توانید برای تمام موکت های معمولی، پالاز موکت و موکت های چسبیده در منزل نیز شستشو انجام می دهیم. موکت شویی خدماتی است که در اکثر خانه ها و شرکت ها مورد استفاده می باشد. موکت شویی در تهران و یا هر شهر دیگر توسط شرکت های خدماتی صورت می گیرد همچنین باید گفت برای موکت شویی ار دستگاه های پیشرفته استفاده می کنند. موکت شویی توسط افراد حاذق و مواد شوینده نانو به موکت شویی صورت می گیرد. و در نتیجه کلیه کثیفی ها و لکه های روی موکت از بین می رود. همچنین این نکته وجود داردکه برای خشک شدن موکت خود نیاز به صبر کردن نیست.

موکت شویی در منزل

خشکشویی فرش در محل

فرش شویی در منزل یکی از خدمات پر طرفدار ما می باشد که در تمام مناطق تهران به صورت حرفه ای صورت می گیرد. سرویس شستشوی فرش در محل با دستگاه در شهر های تهران و کرج می باشدو شستن فرش در خانه برای شستشوی تمام فرش های ایرانی و خارجی ، ماشینی و دستبافت می باشد. دستگاه های فرش شویی یا بهتر بگویم که دستگاه های قالیشویی در منزل به گونه ای طراحی شده است. که قادر به شستشوی تمام فرش ها می باشد. ما دستگاه کل فرش ها را با بهترین و عالی ترین کیفیت در منزل با دستگاه و مواد نانو شستشو می دهیم. اگر دوست دارید که بدون جا به جایی و با کمترین هزینه در منزل شستشوی فرش را برای شما با ضمانت انجام می دهیم. فرش شویی برای ما در منزل از خدمات اصلی و با ضمانت می باشد.

در شلوغی روز مره زندگی این روزها با زیاد بودن کار ها در خانه و تمیز نگه داشتن فرش های منزل که همیشه ساکنین منزل در حال تردد هستند. یا بر روی آنها آلودگی و چیز های دیگری روی آن می ریزد ویا بچه ها بر روی آن هر چیزی که دستشان باشد می ریزند. در این صورت تمیز کردن آنها کار آسان و ساده ای نیست و باید برای شستشو آن را به قالیشویی ها و یا کارگاه های فرش شویی بسپارید. این نوع شستشو ها و کار ها هزینه زیادی می خواهد این هزینه ها را نیازی نیست که انجام دهید چون می توانید در منزل و بدون ارسال کردن به کارگاه قالیشویی می توان شستشو را انجام داد. فرش شویی در منزل نیز با دستگاه می باشد و اکثر فرش ها را با دستگاه و با ضمانت شستشو می دهیم. فرش های خود را با هزینه ای کم در تهران و کرج به متخصص ها بسپارید.

عمر فرش ها به نحوه نگهداری ما از آنها بستگی دارد یعنی به نوع شستشویی که برای فرش در نظر گرفته می شود باشد. همچنین نظافت روزانه برای فرش ها ضروری و حتمی می باشد.وقتی که فرش ها کثیف می شوند اولین چیزی که برای تمیز کردن فرش ها به ذهنمان می رسد. دادن فرش به قالیشویی می باشد. ولی با ایجاد کوچک ترین لکه وکثیفی نباید فرش را به قالیشویی بسارید راه های بهتر برای شستشو فقط شستشو در منزل با دستگاه می باشد. بهترین راه شستشو در منزل است.

شستشوی انواع فرش در منزل

 • شستشوی فرش های ماشینی معمولی، اعلا، ابریشم، بلژیکی، ترک، فانتزی و …
 • شستشوی انواع فرش های دستبافت، اعلا، ابریشم، آنتیک و تمام فرش های ایران
 • شستشوی فرش های گلیم و جاجم
 • شستشوی گبه دستی و ماشینی

شستشوی تشک تخت در منزل

خوشخواب از آن دسته از لوازم منزل است که زیاد برای شستشوی آن کاری نمی کنیم. در اصل باید بگویم که خوشخواب یا همان تشک تخت که در اتاق خواب ها برای استراحت استفاده می کنیم. مانند هر چیز دیگری نیاز به شستشو و نظافت دارد ما باید بیشتر در نظافت و بهداشت تشک خوشخواب خود دقت کنیم و برای شستشوی آن نیز اقدام نماییم. خوشخواب و یا اتاق خواب و استراحت جایی است که ما یک سوم از عمر خود را در آن می گذرانیم و برای استراحت کردن به آن نیاز داریم. ما همانند فرش و مبل های خود هر چند وقت یک بار باید خوشخواب خود را باز کنیم و جارو کنیم تا گرد و خاک بر روی آن نباشد. حتی باید بعضی وقت ها برای اینکه خوشخواب بو نداشته باشد باید آن را از تخت برداریم و جلوی پنجره یا در بالکن قرار دهیم تا هوای آزاد به آن برسد. خوشخواب نباید کثیف و بد بو باشد چون بر اثر عرق بدن و استفاده زیاد از آن دچار کثیفی سده و نیاز به شستشو دارد باید آن را به یک متخصص بسپاریم تا شستشو دهد.

دیگر برای خشکشویی خوشخواب های خود نگران نباشید مثل قذیما نیست که ما خوشخواب یا تشک تخت خود را برای شستشو به مراکز قالیشویی و کارگاه های مبل شویی بسپاریم تا برای ما شستشو دهند. این روز ها با به بازار آمدن دستگاه های مکانیزه و صنعتی در منزل و بر روی تخت خوشخواب را با بهترین شکل ممکن شستشو می دهند و تمیز می کنند. اگر در تهران و کرج هستید می توانید از خدمات ما در منزل استفاده نمایید و همیشه خوشخواب هایی خوش بو و تازه داشته باشید. این خدمات در منزل زمان زیادی از شما نمی گیرد و می توانید در کمتر از یک ساعت خوشخواب خود را از متخصص ها بخواهید و بعد دو الی سه ساعت می توانید از ان استفاده نمایید.

خشکشویی مبل در منزل

قیمت شستشوی مبل در منزل

قیمت خشکشویی و مبل شویی در منزل با توجه به قانون و تعرفه اتحادیه می باشد. شرکت هایی که در هر شهری که باشند اگر عضو اتحادیه باشند باید طبق قانون و تعرفه آنها خدمات شستشو را ارائه دهند. عواملی بسیار دیگری که در افزایش قیمت شستشو تاثیر دارد تعداد و نوع شستشو می باشد که در پایین به آن اشاره شده است. قیمت شستشوی مبل، موکت، خوشخواب و فرش در منزل از طرف اتحادیه به شرکت هایی که معتبر و عضو اتحادیه می باشند اعلام می شود. شرکت های مجاز و معتبر وظیفه دارند که با این قیمت و نرخ نامه شستشو را ارائه دهند.

اگر بخواهید برای شستشوی مبل در منزل از خدمات شرکتی استفاده نمایید باید در جه اول بدانید که آن شرکت مجاز هست یا نیست اگر مجاز باشد از طرف اتحادیه تعرفه و نرخ نامه دارد و طبق آن عمل می کند. قالیشویی همسایه با سال ها تجربه و تخصص عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران می باشد و هر ساله تعرفه و نرخ نامه شستشو را از این اتحادیه در یافت می نماید. شما همشهریان و همسایه های عزیز برای شستشوی مبل و موکت خود در منزل یا کارخانه می توانید به سایت ما وارد شوید و تمام اطلاعات مورد نیاز را در سایت ما در باره مبل شویی و قالیشویی بدانید.

عوامل افزایش قیمت شستشوی مبل

 • تعداد و انواع مبل ها ( سلطنتی، راحتی، فرفوژه، تمام پارچه و …)
 • نوع شستشو و شستشوی انتخابی مشتری برای شستشو در منزل
 • تعداد تشک ها و نشیمن های اضافه و دوبل
 • تعداد کوسن های مبل
 • نوع مواد شوینده برای شستشو
 • نانو شویی برای مبل های خارجی
 • شستشوی ویژه با توجه به درخواست مشتری

بهترین روش شستشوی مبل در منزل

بهترین مبل شویی در منزل به مبل شویی گفته می شود که شستشوی تخصصی و با کیفیت انجام دهد. بهترین مبل شویی مبل شویی است که تمام پرسنل و کارمند های خود را برای ارائه خدمات شستشو و خشکشویی آموزش داده باشد . بهترین و با کیفیت ترین خدمات شستشو در منزل با دستگاه و مواد شوینده در کمترین زمان تخصص متخصص ها می باشد. اگر می خواهید که مبل های خود را در منزل با دستگاه مبلشویی شستشو دهید و می خواهید یک متخصص حرفه ای این کار را برای شما انجام دهد. با شرکت تخصصی همسایه تماس بگیرید و خدمات با کیفیت را از ما بخواهید. ما در تمام نقاط و منطقه های شهر تهران و کرج با بهترین دستگاه ها توسط استادکار های متخصص خدمات ویژه و تخصصی اراه می دهیم. مبل های خود را به متخصص های همسایه بسپارید تا همیشه خانه ای عاری از هر گونه آلودگی و کثیفی  داشته باشید.

خشکشویی خوشخواب در منزل

زمان لازم برای شستشوی مبل چقدر است؟

مبل شویی در منزل با دستگاه زمان زیادی را لازم ندارد. اما اگر بخواهید که مبل های خود را در منزل به صورت سنتی شستشو دهید باید بگویم که یک روز باید وقت خود را صرف شستشو و نظافت مبل کنید و بعد از اتمام کار از نوع شستشو و تمیز کردن آن هیچ گونه  رضایتی نخواهید داشت. اما مبل شویی با دستگاه برای مبل های نه نفره و بیشتر حداقل یک ساعت و حداکثر یک ساعت و نیم وقت نیاز است. برای مبل های هفت نفره کمتر از یک ساعت مبل را به صورت تخصصی شستشو می دهند. می خواهم بگویم که می توانید زمان خود را با ساعت هایی که خالی دارید هماهنگ کنید و مدیریت زمان خود را در دست داشته باشید.

آیا دستگاه مبل شویی به مبل آسیب وارد می کند؟

دستگاه مبل شویی به هیچ عنوان به مبل یا پارچه مبل هیچ گونه آسیبی وارد نمی کنند.  دستگاه مبل شویی علاوه بر تمیز کردن مبل ها به طول عمر مبل نیز کمک بسزایی دارد. اگر  احساس می کنید که با دستگاه به مبل ها آسیب وارد می شود و مبل ها را خراب می کند آن ها را با دستگاه شستشو نمی دهید. باید بگویم که این خیلی با تفکر خیلی ها فرق دارد دستگاه مبل شویی به گونه ای طراحی شده است که مبل را به صورت تخصصی شستشو می دهد و از آن در برابر نم و رطوبت نیز مراقبت می کند. بهترین و ارزان ترین روش برای شستشو در منزل شستشو با دستگاه می باشد. دستگاه مبل شویی طول عمر مبل را نیز اضافه می کند.