بیش از 2 سال است که ما درحال آپدیت همیار سوشال هستیم، از حمایت شما عزیزان سپاسگذاریم 🙏❤️

در این صفحه توضیحات کامل درباره هزینه تبلیغات بنری، رپرتاژی، بک لینکی و… گذاشته شده. پیشنهاد می کنیم قبل از ترک این صفحه با دقت پیشنهادات ویژه را بخوانید. هدف ما یک معامله برد-برد می باشد، یعنی هم تبلیغ دهنده از خرید خود راضی باشد و هم به سایت همیار سوشال صدمه نزنیم.

برای مثال: به هیچ عنوان بیش از 10 لینک در سایدبار سایت همیار سوشال قرار نمی دهیم، بنابرین زمانی که جایگاه 10 لینک پر شد به دیگران اجازه خرید لینک بیشتر نمی دهیم تا به سایت همیار سوشال صدمه وارد نشود و از آن طرف کسانی که قبلا از ما لینک خریده اند، اعتبار بیشتری از سایت ما دریافت کنند.

انتشار رپرتاژ آگهی در همیار سوشال:

1) امکان فروش رپرتاژ انگلیسی وجود ندارد + سایت شما نباید برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

2) رپرتاژ با موضوعات زرد و دروغین پذیرفته نخواهد شد پس لطفا از عناوین یا مطالب یا اخبار زرد استفاده نکنید.

3) متن رپرتاژ شما حداقل 350 کلمه و حداکثر 5 هزار کلمه باشد + تعداد تصاویر حداقل 1 تصویر و حداکثر 15 تصویر (توجه داشته باشید که تمام تصاویر در سایت ما آپلود می شوند که این برای رپرتاژ شما مفید خواهد بود).

4) می توانید خودتان انتخاب کنید که رپرتاژ شما در چه دسته بندی قرار گیرد به شرطی که متن رپرتاژ شما کپی و بی کیفیت نباشد و مرتبط با آن دسته بندی باشد (سایت های فروش رپرتاژ بابت دسته بندی اختصاصی هزینه را 2 تا 3 برابر می کنند اما در همیار سوشال هیچ هزینه اضافی بابت این موضوع دریافت نمی شود.

5) هزینه یک رپرتاژ آگهی: فقط 70 هزار تومان! (می توانید از طریق تسمینو نیز از ما رپرتاژ بخرید اما هزینه بالاتر است به دلیل سود واسط).

6) تعداد لینک رپرتاژ: 3 لینک فالو می توانید به یک سایت یا 3 سایت بدهید + 3 لینک نوفالو هم می توانید به سایت های قدرتمند یا خود مطالب همیار سوشال دهید تا مطلب شما طبیعی تر شود، البته این کاملا دست خودتان است که چند لینک و چه نوع لینکی در رپرتاژ شما باشد.

7) مطالب شما در صفحه اصلی سایت نیز منتشر خواهد شد، خیلی اوقات نیز به صورت اتفاقی در فوتر سایت مطالب شما نمایان خواهد شد و می توانید از بابت ایندکس شدن آن خیالتان راحت باشد (به شرطی که مطلب شما کپی نباشد).

8) تمام کامنت های شما بر زیر رپرتاژ هایتان تایید خواهد شد پس با خیال راحت می توانید کامنت بگذارید تا اعتبار رپرتاژ شما بالاتر رود.

قرار گیری رپرتاژ شما در سایدبار صفحات مهم:

سایت همیار سوشال بیش از 100 صفحه دارد و هر روز درحال آپدیت آن هستیم، شما می توانید با خرید بک لینک سایدبار برای رپرتاژ خود، آن را قوی تر کنید. لینک شما در بخش صفحات مهم می رود که ارزش و اعتبار بالاتری نسبت به بخش “لینک های مفید” دارد، هزینه این مورد به مدت 1 سال فقط 590 هزار تومان است (ماهانه 49 هزار تومان).

خرید بک لینک از همیار سوشال:

در این قسمت می توانید برای سایت خود بک لینک بخرید و لینک شما در 95 درصد صفحات سایت قابل مشاهده است (همچنین در نسخه موبایل نیز قابل مشاهده است). به دلیل اینکه به بیش از 10 سایت لینک نخواهیم داد، قیمت این پلن ماهانه 249 هزار تومان است که می توانید آن را یک ساله با قیمت 2 میلیون و 99 هزار تومان خریداری کنید (899 هزار تومان تخفیف).

قوانین خرید بک لینک:

1) بک لینک در حوزه خدمات اینستاگرام مانند “خرید فالوور” یا “خرید لایک” یا “ربات اینستاگرام” هزینه اش دوبرابر خواهد بود (به دلیل همخوانی با اهداف سایت).

2) لینک شما به هیچ وجه، تحت هیچ شرایطی پاک نخواهد شد مگر اینکه خودتان این را بخواهید و البته بابت حذف لینک مبلغی به شما تعلق نخواد گرفت پس لطفا با دقت خریداری کنید.

از کجا خریداری کنم؟

می توانید به آیدی تلگرام HNTelegram پیام دهید یا به این شماره تماس (09941317289) در واتساپ پیام دهید