کیف پول ارز دیجیتال شما چند درصد در سود و یا ضرر است؟! چگونه در کیف پول ارز دیجیتال حساب باز کنیم؟ کیف پول ارز دیجیتال چیست؟

سه نوع سوال در بالا مطرح کردم که تقریبا سه سطح یادگیری در ارزهای دیجیتال است.

سؤال اول برای افرادی است که اولاً با بازار ارزهای دیجیتال آشناییت کاملی دارند، کیف پول‌های ارز دیجیتال و نحوه کار با هرکدام را به خوبی بلد هستند و دیگر مشغول به ترید کردن و مدیریت سرمایۀ دیجیتالی خود هستند.

افرادی که هنوز توانایی ایجاد حساب در کیف پول ارزهای دیجیتال را ندارند احتمالاً با ارزهای دیجیتال و کیف پول‌ها آشنایی کمی دارند و از امروز تازه می‌خواهند با گشودن حساب به ترید کردن بپردازند.

و اما سؤال سوم؛ این دسته از افراد خیلی از دنیای مدرن عقب افتاده اند. شاید برای درک بیشتر بتوانیم بگوییم که انگار هنوز با گوشی‌های هوشمند آشنا نشده اند.

هیچ وقت برای شروع کردن دیر نیست. اگر از دستۀ سوم افراد هستید جای نگرانی نیست، ما برای شما توسط استاد مجتبی قدیریان دوره های ارز دیجیتال آفلاین و حضوری آماه کردیم که تنها با چند هفته تمرین می‌توانید این فرصت از دست رفته را جبران و کسب درآمد کنید. البته به شرط آن که در آموزش‌ها تمام دقت خود را به کار گیرید.

راهبران فردا مجموعۀ آموزشی ارزهای دیجیتال است که تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا با مدیریت وتدریس ارزهای دیجیتال توسط استاد مجتبی قدیریان، بهترین دوره‌ها را برای داشنجویان با هر سطحی از آگاهی آماده کند.

در دورۀ مقدماتی ارزهای دیجیتال راهبران فردا ابتدا شما با مفاهیم پایۀ ارزهای دیجیتال آشنا می‌شوید و بعد از آن مفاهیم و کلیات بازارهای مالی را فرا می‌گیرید. در این دوره مقدماتی ارزهای دیجتال سعی شده است تا مفاهیم سخت با بیانی آسان بیان شود تا دانشجویان به راحتی مطالب آموزش ارز دیجیتال را فرا بگیرند.

بعد از این مفاهیم و از آنجا که مجتبی قدیریان اعتقاد دارد که باید ساختار ارزهای دیجیتال و خصوصا اولین رمزارز به طورکامل بیان شود، شبکه بلاک چین و زیرساخت‎‌های بیت کوین بیان می‌شود.

در دوره مقدماتی ارزهای دیجیتال راهبران فردا نکات ترید کردن، مدیریت سرمایه، آشنایی با اندیکاتورها، کار با انواع اندیکاتور ها، آشنایی با نمودار قیمت و … به طور کامل توضیح داده می‌شود.

دوره پیشرفته ارزهای دیجیتال نیز از مطالب بسیار ارزنده مجتبی قدیریان برخوردار است که از تجربیات و دانش و مهارت ایشان در طی این سال‌ها جمع شده است.

کیف پول ارز دیجیتال چیست؟

کیف پول ارز دیجیتال یا والت«wallet» گاو صندوقی است برای ذخیره سرمایه افراد در بازار کریپتو که به سه دسته اصلی تقسیم می‌شود.

نرم افزاری

سخت افزاری

کاغذی

افراد در کیف‌پول های ارز دیجیتال می‌توانند مقدار دارایی خود را بررسی کنند و همچینن به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازند. کیف پول از از کلیدهای خصوصی وعمومی تهیه شده اند که امکان ارسال و یا دریافت ارز دیجیتال را برای افراد فراهم می‌کند.

کیف پول ارز دیجیتال با توجه به نیازهای مختلف مردم در شرایط و فضاهای مختلف و از همه مهم تر با توجه به میزان درآمدشان به چند دسته تقسیم شده است.

موارد مهمی که در انتخاب کیف پول ارز دیجیتال نقش بسیار مهمی دارد عبارت است از:

میزان امنیت کیف پول

رابط کاربری کیف پول ارز دیجیتال

شرایط دسترسی و نحوه استفاده از والت ارز دیجیتال

پشتیبانی از ارزها و شبکه‌های مختلف

در ادامۀ این مقاله وب‌سایت راهبران فردا به شما دو کیف پول برتر و پرطرفدار ارز دیجیتال را معرفی می‌کنیم. توجه داشته باشید که این مقاله صرفاً جهت آشنایی و معرفی است و وب‌سایت راهبران فردا هیچ مسئولیتی در صورت استفاده و یا عدم استفاده از این کیف پول‌ها را به عهده نمی‌گیرد.

کیف پول بلو والت Blue Wallet

این کیف پول به صورت انحصاری تنها برای یک ارز دیجیتال است؛ بله درست حدس زدید، بیت کوین؛ اولین ارز دیجیتالی که توسط ساتوشی ناکاموتو اختراع شده و هنوز از پرطرفدارترین ارزهای دیجیتال در سرار دنیاست و مارکت کپ خوبی دارد.

بلو والت رابط کاربری ساده‌ای دارد که موجب محوبیت بی حد و اندازه این کیف پول در میان کاربران شده است.

با این کیف پول تمامی تراکنشات در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرند و هزینۀ کارمزد تراکنش نیز نسبتاً کم است.

کیف پول تراست «Trust Walle»

احتمالاً اگر در ارزهای دیجیتال فعال باشید نام تراست ولت را زیاد باید شنیده باشید. کیف پول ارز دیجیتالی که در ایران نیز محبوبیت نسبتاً بالایی دارد.

این کیف پول ارز دیجیتال نسبتاً پشتیبانی خوبی دارد و بیشتر کوین‌ها و توکن‌ها در لیست آن قابل مشاهده و خرید و فروش است. کلید خصوصی این کیف پول دیجیتالی، بر روی تلفن همراه کاربر است. نگران نباشید اگر موبایل شما مفقود شد و یا خراب شد، می‌توانید این کیف پول را بازیابی کنید.

برترین کیف پول ارز دیجیتال برای اندروید

انتخاب بهترین کیف پول ارزدیجیتال برای اندروید کار زیاد دشواری نیست؛ تنها کافی است چند نمونه از معتبرترین کیف پول‌های ارز دیجیتال را امتحان کنید تا ببنید رابط کاربری کدام برای شما آسان تر است و در کدام توکن‌ها وارزهای بیشتری قابل نمایش است.

دیدگاهتان را بنویسید