اگرچه دلیل این امر مشخص نیست، اما به نظر می رسد که مربوط به فرهنگ سخت کوشی است که ایلان ماسک به کارکنان توییتر اعلام کرده است.

الون ماسک

مجله فوربس به نقل از منابع خود در گزارشی مدعی شد که الون ماسک، بخشی از فضای اداری دفتر مرکزی توییتر در سانفرانسیسکو اتاق های خواب شده بود!

دو فرد ناشناس آگاه به این نشریه گفتند که کارمندان توییتر اخیرا متوجه شده‌اند که برخی از دفاتر و اتاق‌های کنفرانس در دفتر مرکزی این شرکت خالی شده‌اند و اکنون حاوی چندین تشک و پرده هستند. آنها افزودند که در یکی از اتاق ها گیاهی وجود دارد.

ظاهرا این منابع عکسی از این اتاق خواب ها را نیز به فوربس نشان داده اند و در گزارش این نشریه بر اساس این عکس نوشته شده که داخل اتاق یک تخت بزرگ، یک میز کنار تخت چوبی، یک چراغ رومیزی، دو صندلی راحتی وجود دارد. و یک فرش نارنجی با وجود این اتصالات، منابع ادعا کردند اتاق خواب ها کاملا “دنج” به نظر می رسیدند.

سر توییتر

اگرچه دقیقاً مشخص نیست که چند اتاق خواب در دفتر مرکزی توییتر وجود دارد، یک منبع نشان داد که ممکن است بین 4 تا 8 اتاق خواب در هر طبقه وجود داشته باشد.

این منبع همچنین به فوربس گفت:

کارمندان تا دیر وقت شب کار می کنند، بنابراین این ایده منطقی است.

علاوه بر این، Zoe Schafer، گزارشگر پلتفرم در توییت خود به گفته یکی از کارمندان توییتر، او نوشته است که کتابخانه داخل دفتر مرکزی این شرکت به اتاق خواب تبدیل شده است.

چرا ایلان ماسک اتاق خواب را ایجاد کرد؟

توییتر

اگرچه دلیل دقیق تغییر کاربری این اتاق ها در توییتر فاش نشده است، برخی افراد حدس می زنند که ایلان ماسک آنها را با توجه به طرح جدید خود برای شرکت و فرهنگ جدید “سخت کار” آن ایجاد کرده است، نه اینکه مردم مجبور باشند تا دیروقت کار کنند. ساعت ها. ، می تواند در داخل دفتر مرکزی توییتر استراحت کند.

چند هفته پس از اینکه ماسک مسئولیت توئیتر را بر عهده گرفت، او در ایمیلی به کارمندان درباره چشم‌اندازش برای توییتر 2.0 نوشت و به آنها گفت که برای ماندن در شرکت، باید «بسیار سخت» کار کنند و «طولانی، بالا» کار کنند. -ساعت با شدت.” در ایمیل‌های دیگر، او کار از راه دور را متوقف کرد و گفت که کار کردن به صورت حضوری کارآمدتر است.

دیدگاهتان را بنویسید