سلام دوستان عزیز تصمیم داریم امروز در مورد یکی از بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام با شما صحبت کنیم، اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرکاربر است که یک محیط بسیار عالی برای کسب در آمد و تبلیغات کسب و کارها می باشد.

اگر  دارای  یک صفحه در اینستاگرام هستید که به دنبال پیشرفت و ارتقای آن می باشید، می توانید از وب سایت های مختلف کمک بگیرید که شما را در این راه کمک کنند، حتما از خود می پرسید چطور می توانند به شما کمک کنند؟ وب سایتهای زیادی وجود دارند که در حوزه اینستاگرام فعالیت می کنند و خدماتی را در جهت ارتقای پیج اینستاگرام شما ارائه می دهند این خدمات می تواند افزایش فالوور باشد که با انجام این کار می توانید فالوورهای پیج خود را افزایش دهید.

همانطور که می دانید تعداد فالوورهای هر پیج یک گزینه با ارزش برای کاربران است و همه ما برای افزایش فالوور اینستاگرام بدنبال راهکارهایی هستیم که خرید فالوور یک روش مناسب است، اگر شما هم قصد خرید فالوور را دارید باید حتما یک وب سایت معتبر برای انجام این کار انتخاب کنید، سایت های زیادی در این زمینه وجود دارد، در این راه ما می توانیم به شما کمک کنیم که بهترین وب سایت را برای خرید انتخاب کنید.

خرید فالوور از وب سایت فالووان

وب سایت فالووان یکی از بهترین فروشگاه ها در زمینه فروش فالوور در ایران است. که بهترین خدمات و پشتیبانی را به شما ارائه می دهد، با  انتخاب این سایت می توانید با خیال راحت خرید فالوور انجام دهید به دلیل اینکه یکی از سایت های با سابقه ای است که کاربران زیادی برای انجام خدمات مربوط به اینستاگرام به آن مراجعه می کنند.

فالووان یک ویژگی مهمی که نسبت به دیگر وب سایت ها دارد این است که خدمات ارزان تری در اختیار شما قرار می دهد. اگر قصد خرید فالوور اینستاگرام ارزان را دارید این وب سایت گزینه مناسبی برای شما است. با هر خرید می توانید تا 80% هدیه دریافت کنید که هر سایتی این پون مثبت را در اختیار شما قرار نمی دهد.

فالوور زیاد چه فایده ای دارد؟

همانطور که گفتیم فالوورها برای هر پیج اینستاگرام بسیار ارزشمند است و داشتن فالوور  زیاد می تواند شما را در رسیدن به موفقیت و پیشرفت کمک کند. برای اینکه کسب و کارتان بیشتر دیده شود و افراد بیشتری از وجود شما با خبرشوند نیاز به  فالوورهای بیشتری دارید.

اگر تعداد فالوورهای هر پیج اینستاگرام زیاد تر باشد باعث بیشتر دیده شدن  و در نتیجه باعث ارتقای آن پیج می شود. در ادامه بیشتر در مورد اهمیت فالوور زیاد برای شما صحبت می کنیم.

  1. مشهور شدن برند و کسب و کارها

اگر دارای کسب و کار هستید و برای آن یک صفحه اینستاگرامی راه اندازی کرده اید به وسیله آن می توانید در کارتان پیشرفت کنید و در حوزه خود معروف شوید اینستاگرام شما را در این راه کمک می کند و به افراد زیادی معرفی می کند که این کار باعث جذب مشتری بیشتر می شود. اما برای اینکه به افراد زیادی معرفی شوید و مشتری بیشتری جذب کنید نیاز دارید که فالوور زیادی داشته باشید، فالوور زیاد برابر است با مشتری بیشتر و پیشرفت کسب و کارتان است.

  1. در آمد بیشتری دریافت کنید

یکی دیگر از کارهایی که می توانید با داشتن فالوور زیاد انجام دهید این است که اگر دارای فالوور بالایی باشید می توانید از طریق تبلیغات برای دیگر پیج های اینستاگرام مثل رستوران ها، شرکت ها و… تبلیغات کنید و در برابر آن پول دریافت کنید. این روش بسیار عالی برای  کسب درآمد است.

  1. معروف شدن

اگر برای پیج خود فالوورهای زیادی داشته باشید باعث معروف شدن شما می شود و همین عامل هم باعث می شود افراد بیشتری به سمت شما کشیده شوند.

  1. بیشتر شدن فالوورها

همانطور که می دانید کاربرانی که وارد پیج شما می شوند اولین چیزی که به آن توجه می کنند تعداد فالوور های شماست، اگر تعداد آنها زیاد باشد  بهتر می توانند به آن صفحه اعتماد کنند و شما را دنبال کنند. پس برای جذب  بیشتر باید فالوورهای بیشتری هم داشته باشید.

تا اینجا با اهمیت داشتن فالوور زیاد آشنا شدید اما حتما با خود می پرسید برای اینکه فالوور بالایی داشته باشیم باید چه کارهایی انجام دهیم؟

برای هر کاری یک راهی وجود دارد برای افزایش فالوور هم راه های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با به کار گیری آن به راحتی پیج اینستاگرام خود را ارتقاء دهید یکی از روش هایی که در این راه بسیار موثر است خرید فالوور است که انواع مختلفی هم دارد، تعدا زیادی از پیج های اینستاگرامی برای رسیدن به موفقیت و معروفیت خود از این راه استفاده کرده اند که بسیار تاثیر گذار بوده است به شما هم پیشنهاد می شود برای ارتقای پیج اینستاگرام خود از این راه حل استفاده کنید.

اگر قصد انجام این کار را دارید می توانید به سایت با سابقه فالووان مراجعه کنید در این راه به شما کمک می کنند.

 

 

هرچند فالوور یک کا می شود؟

زمانی که ما از اینستاگرام استفاده می کنیم پیج هایی را می بینیم که تعداد فالوورهای آن به صورت k نوشته شده است. می خواهیم بررسی کنیم که مفهوم این حرف چیست و همینطور بدانیک که هرچند فالوور یک کا حساب می شود؟

تقریبا همه ما در درس فیزیک خوانده ایم که حرف k مخفف کلمه کیلو و به تعداد هزار تا می باشد، اما در اینستاگرام 1000 تا فالوور را با کا نشان نمی دهد و 10000 فالوور را با 10k نمایش می دهد.

دلیل استفاده از آن هم برای کم کردن اعداد می باشد.

علت کاهش فالوور اینستاگرام

یکی از مشکلاتی که در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام می تواند رخ بدهد کاهش فالوور است که دلایل مختلفی دارد. اگر شما هم داری پیج هستید و در آن فعالیت دارید با کاهش فالوور اینستاگرام حتما مواجه شده اید.

همانطور که در قسمت های قبل گفتیم داشتن فالوور زیاد برای پیج اینستاگرام اهمیت زیادی دارد واگر به   هر دلیلی از تعداد آنها کم شود برای شما یک مشکل بحساب می آید. ما در اینجا می خواهیم بررسی کنیم که علت کاهش فالوور اینستاگرام چیست و چه راهکارهایی برای جلوگیری از آن وجود دارد؟

1.تبلیغات بیش از حد

یکی از دلایلی که باعث کاهش فالوور می شود تولید محتوای تبلیغاتی زیاد است، بیشتر شرکت ها و کسب و کار ها برای معرفی محصولات خود از تبلیغات استفاده می کنند که این کار برای مخاطبین جذابیت ندارد و همین عامل باعث آنفالو کردن آن پیج ها می شود.

توجه داشته باشید اگر می خواهید از تبلیغات هم استفاده کنید حتما در کنار آن محتوای بهتری هم قرار دهید که کابران احساس بهتری داشته باشند و در کنار شما ماندگار بمانند.

2.عدم توجه به کیفیت

دلیل دیگری که باعث کم شدن فالوورها می شود توجه نکردن به کیفیت محتوای پست ها و استوری ها است و به جای اینکه به کیفیت توجه داشته باشند محتواهای بی کیفیت زیادی را منتشر می کنند که همین کار باعث از دست دادن کاربران می شود سعی کنید به کیفیت محتواها بسیار توجه کنید که این عامل برای کاربران بسیار مهم است.

3.منتشر کردن پست های آزار دهنده

گزینه دیگری که می تواند کاربران شما را کاهش دهد انتشار پست های آزار دهنده است که این کار برای مخاطبین بسیار آزار دهنده است. پست های تبلیغاتی یکی از این نوع محتواها می باشد.

حتما به این موضوع هم توجه داشته باشید که فالوور های خود را از دست ندهید.

مهم ترین چیزی که برای  جلوگیری از کاهش فالوور اینستاگرام وجود دارد و حتما باید به آن توجه کنید، تولید محتوای با کیفیت است. محتوای با کیفیت در اینستاگرام از جایگاه ویژه ای برخوردار است و همانطور که گفتیم مهم ترین عامل کاهش فالوور انتشار محتوای بی کیفیت است.

به جای اینکه از تبلیغات خسته کننده استفاده کنید می توانید نکته های مثبت محصولات خود را دراختیار کاربران قرار دهید  و همچنین در انتشار پست و استوری ها هم تعادل داشته باشید و زیاده روی نکنید.

نکته دیگری که برای جلو گیری از ریزش فالوور می توانید انجام دهید این است که با آنها ارتباط برقرار کنید و در تعامل باشید، سوالات کابران را در کامنت و دایرکت جواب بدهید که این کار هم می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

سخن پایانی با شما:

ما در این اینجا در مورد فالووان یکی از بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام صحبت کردیم و به شما پیشنهاد دادیم که از چه روشی برای خرید فالوور استفاده کنید. همچنین توضیح دادیم که فالوورها می توانند چه تاثیرات مثبتی در پیج اینستاگرامتان داشته باشند پس اگر می خواهید در کسب و کار و برند خود پیشرفت کنید حتما بفکر افزایش فالوورباشید.

ما در آخرهم دلایل کاهش فالوور اینستاگرام را شرح دادیم و به بررسی علت های آن پرداختیم امیدواریم که به موارد گفته شده توجه کنید تا از کاهش آن جلوگیری شود.

سپاس که تا انتها ی این مطلب ما را همراهی کردید امیدواریم مطالب برای شما مفید وکاربردی باشد.