جورج هاتز معروف به هکر geohot که اخیرا در نقشی دوگانه به توییتر پیوسته است از سمت خود استعفا داده است.

توییتر

“جورج هوتز” که با نام هکر شناخته می شود.geohotبه عنوان اولین کسی که آیفون را جیلبریک کرد و پلی استیشن 3 را از محل آن در آن جیلبریک کرد. توییتر استعفا دهد او که یکی از مخالفان ایلان ماسک به حساب می آید، به تازگی برای حل دو مشکل مهم به این شرکت پیوسته است.

او در حساب توییتر خود نوشت:

امروز استعفای خود را از توییتر ارائه کردم. من از این فرصت قدردانی می‌کنم، اما فکر نمی‌کنم در آنجا تأثیر واقعی داشته باشم. همچنین، از دیدن خرابی GitHub من متاسفم. بازگشت به کدنویسی! “

جورج هوتز

حضور کوتاه مدت Geohot در توییتر

هاتز در 16 نوامبر پس از ابراز حمایت از اعلامیه ایلان ماسک مبنی بر اینکه شرکت باید در مورد کاری که انجام می دهد “بسیار سختگیر” باشد، با درخواست پیوستن به توییتر مواجه شد. در ماه اکتبر، او در پاسخ به یک پاسخ از مدیرعاملی استارت‌آپ خودران Comma AI استعفا داد. توییت او که به تمسخر گرفت، گفت که با یک دوره 12 هفته ای کارآموزی در توییتر و ماسک موافقت کرده است. واکنش او نوشت: «حتماً باید». [در این رابطه] او صحبت می کند.”

دو روز بعد، در 18 نوامبر، هوتز گفت این به طور رسمی در توییتر کار می کند. سه روز بعد، geohot در توییت دیگری گفت که ماسک دو وظیفه به او داده است و او او 12 هفته فرصت دارد برای به پایان رساندن آن: مشکلی در عملکرد جستجو و پاپ آپ ورود به سیستم که از مرور بدون حساب در این شبکه اجتماعی جلوگیری می کرد، برطرف کرد.

اگر زمان استخدام هاتز در توییتر را 18 نوامبر در نظر بگیریم، به این معنی است که تقریباً بوده است 5 هفته و نیم او از زمان آموزش 12 هفته ای خود در این شرکت مشغول به کار بوده است. در حالی که مشخص نیست مشکل جستجو برطرف شده است یا خیر، اکنون می توان پنجره ورود به سیستم را بدون حساب بسته کرد و به مرور توییتر ادامه داد.

هوتز چندی پیش در توییت هایی به جدایی خود اشاره کرد. مثلا می گیرد شناسایی کاربران در مورد استعفای او به عنوان کارآموز سوال کرده اند. (البته نظر کاربران این بود که نباید انصراف داد.) او هم هست نارضایتی شما سیاست توییتر برای مسدود کردن پیوندهای اینستاگرام را نشان دهید.

دیدگاهتان را بنویسید