آیا چیزی بدتر از یافتن اشتباهی در پست اینستاگرامی وجود دارد که ساعت ها برای تکمیل آن صرف کرده اید؟

احتمالا، اما احساس بسیار بدی دارد. خوشبختانه برای ما، شما اکنون می توانید یک عکس را از یک پست چرخ فلک اینستاگرام بدون حذف کل چرخ فلک حذف کنید – بنابراین در ویرایش پست های لایو اینستاگرام انعطاف پذیری وجود دارد.

چرا این خبر عالی است؟ خوب، پست‌های چرخ فلک اینستاگرام (یا همانطور که ژنرال Z آنها را عکس‌های خالی می‌نامد) سه برابر بیشتر از پست‌های معمولی درگیر می‌شوند، شما می‌خواهید مطمئن شوید که پست‌های شما بی‌عیب و نقص هستند.

در اینجا نحوه پاک کردن چیزی که کارشناسان “opsie” می نامند آورده شده است.

پاداش: دریافت 5 رایگان، قابل تنظیم قالب های چرخ فلک اینستاگرام و همین الان شروع به ایجاد محتوای طراحی شده زیبا برای فید خود کنید.

آیا می توانید پس از ارسال یک عکس را از چرخ فلک اینستاگرام حذف کنید؟

بله، شما کاملاً می توانید – اگرچه همیشه اینطور نبود. اینستاگرام برای اولین بار این ویژگی را در نوامبر 2021 معرفی کرد و باعث شد مدیران رسانه های اجتماعی در همه جا نفس راحتی بکشند.

آدام موسری، رئیس IG، خودش این موضوع را از طریق اینستاگرام (حدس زدید) اعلام کرد.

یک نکته وجود دارد: شما هنوز تنها با دو عکس نمی توان یک عکس را از چرخ فلک اینستاگرام حذف کرد.

آیا می خواهید یک تصویر را از یک پست چرخ فلک با سه یا چند عکس حذف کنید؟ آسان. اما شما نمی توانید یک چرخ فلک منتشر شده را به یک پست IG سنتی تبدیل کنید – به عبارت دیگر، باید دو یا چند تصویر باقی مانده باشد.

چگونه یک عکس را از چرخ فلک منتشر شده در اینستاگرام حذف کنیم

به عنوان مثال، فرض کنید می خواهم این بچه گاو شایان ستایش را از چرخ فلک اینستاگرام خودم حذف کنم (این فقط یک مثال است، لطفاً وحشت نکنید، هیچ بچه گاو شایستگی در ساخت این پست وبلاگ آسیب ندیده است).

مرحله 1: چرخ فلکی را که می خواهید عکس را از آن حذف کنید پیدا کنید و روی نماد سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

گام 2: یک منو ظاهر می شود. از آن منو، ضربه بزنید ویرایش کنید.

گزینه های ویرایش پست در اینستاگرام

مرحله 3: در گوشه سمت چپ بالای چرخ فلک، نماد سطل زباله ظاهر می شود. برای حذف عکس روی آن نماد ضربه بزنید.

پست چرخ فلک اینستاگرام در حالت ویرایش با نماد سطل زباله در گوشه بالا سمت چپ قابل مشاهده است

مرحله 4: اینستاگرام از شما می پرسد که آیا مطمئن هستید که می خواهید تصویر را حذف کنید. ضربه زدن حذف برای امضای قرارداد — اما توجه داشته باشید که همچنان می‌توانید تصویر را تا 30 روز پس از حذف آن بازیابی کنید.

تأیید اینکه می خواهید یک عکس را در اینستاگرام حذف کنید

مرحله 5: ضربه زدن انجام شده در گوشه سمت راست بالا برای ذخیره ویرایش. (از دست دادن این یکی آسان است، پس بیشتر توجه کنید!)

چگونه یک عکس حذف شده را به چرخ و فلک اینستاگرام بازگردانیم

بگویید که آنقدر به شغل خود به عنوان نویسنده وبلاگ Hootsuite متعهد هستید که در واقع یکی از عکس های بچه گاو مورد علاقه خود را از چرخ فلک حذف کرده اید. در اینجا نحوه بازگرداندن آن آورده شده است.

مرحله 1: به نمایه خود بروید و روی سه خط افقی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. از آنجا، یک منو ظاهر می شود. ضربه زدن فعالیت شما.

گام 2: به پایین اسکرول کنید تا زمانی که اخیراً حذف شده است گزینه، و آن را انتخاب کنید.

مرحله 3: هر رسانه ای که در 30 روز گذشته حذف کرده اید ظاهر می شود. عکسی را که می‌خواهید بازیابی کنید پیدا کنید و آن را انتخاب کنید.

مرحله 4: اصابت بازگرداندن در منوی پاپ آپ

مرحله 5: اینستاگرام از شما می پرسد که آیا مطمئن هستید که می خواهید این عمل را انجام دهید. ضربه زدن بازگرداندن یکبار دیگر.

بازیابی عکس حذف شده در اینستاگرام

در حالی که حذف پست ها از چرخ فلک اینستاگرام نسبتاً آسان است، به خصوص حرفه ای نیست – و همانطور که هر سلبریتی مدرن می داند، اسکرین شات ها برای همیشه باقی می مانند. اگر می توانید، سعی کنید تعداد اشتباهاتی که مرتکب می شوید (و عکس هایی که حذف می کنید) را با برنامه ریزی یک استراتژی بازاریابی جامع رسانه های اجتماعی محدود کنید.

ابزار مناسب نیز کمک می کند. می‌توانید از Hootsuite برای پیش‌نویس، پیش‌نمایش، زمان‌بندی و انتشار همه پست‌های اینستاگرام خود از جمله استفاده کنید پست‌های خوراک، چرخ فلک‌ها، داستان‌ها و حلقه‌ها. بعلاوه، Canva با پلتفرم ما ادغام شده است، بنابراین ویرایش گرافیک های چرخ و فلک جالب که اندازه و ابعاد مناسبی دارند، کار آسانی است.

می‌توانید به راحتی همه پست‌های برنامه‌ریزی‌شده خود را قبل از انتشار در نمای تقویم بصری بررسی کنید (که شامل پست‌های شما از سایر سیستم عامل‌ها نیز می‌شود).

Hootsuite Planner - مروری هفتگی از محتوای برنامه ریزی شده

مجانی امتحان کنید

حضور اینستاگرام خود را در کنار سایر کانال های اجتماعی خود مدیریت کنید و با استفاده از Hootsuite در زمان خود صرفه جویی کنید. از یک داشبورد، می‌توانید چرخ فلک‌ها را زمان‌بندی و منتشر کنید، تصاویر را ویرایش کنید و موفقیت خود را اندازه‌گیری کنید. امروز آن را رایگان امتحان کنید.

آزمایشی رایگان 30 روزه خود را شروع کنید

به راحتی ایجاد، تجزیه و تحلیل، و پست‌ها، استوری‌ها و حلقه‌های اینستاگرام را برنامه‌ریزی کنید با Hootsuite در زمان صرفه جویی کنید و نتیجه بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید