با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و تاثیر آن بر مدرن شدن ابزار و تجهیزات زندگی درب‌های جدیدی مانند درب اتوماتیک، درب ضد حریق و درب ضد سرقت جای خود را به درب‌های قدیمی داده‌اند. شرکت‌های تولیدکننده درب‌های مدرن همواره سعی دارند که محصولاتی متنوع و با کیفیت تولید کنند و در اختیار مشتریان قرار دهند. هر یک از درب‌های نامبرده دارای خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فردی هستند و کاربردهای متفاوتی دارند. نکته بسیار مهمی که در این میان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، نحوه نصب درب‌ می‌باشد. افراد غیرحرفه‌ای و بی‌تجربه هرگز توانایی لازم برای نصب درب‌های مدرن و پیشرفته را ندارد. این کار فقط باید توسط نصاب درب انجام شود. در این مقاله توضیح خواهیم داد که نصاب درب چگونه می‌تواند درب‌های ضد حریق، اتوماتیک و ضد سرقت را نصب کند.

نصاب درب کیست؟

به شخصی که توانایی ذهنی، توانمندی فنی و قدرت بالایی در زمینه نصب انواع درب داشته باشد، نصاب درب می‌گویند. این توانایی‌ها با کسب تجربه در طول سال فعالیت در این زمینه به دست می‌آید. برای نصب درب‌های مختلف از جمله درب اتوماتیک، درب ضد حریق و درب ضد سرقت باید به سراغ نصاب درب اتوماتیک، نصاب درب ضد حریق و نصاب درب ضد سرقت بروید. افراد عادی هرگز نباید خودشان برای نصب درب‌های جدید اقدام کنند، زیرا هم عملکرد درب دچار مشکل خواهد شد و هم ممکن است شکل ظاهری درب نیز ناقص و معیوب شود. برای پیشگیری از بروز این مشکلات حتما به یک نصاب حرفه‌ای درب مراجعه کنید. نصاب قبل از نصب انواع درب بررسی‌های لازم را انجام می‌دهد تا بهترین شرایط را برای نصب فراهم نماید. با توجه به این که درب‌های مدرن دارای مدل‌های متتوعی هستند، روش نصب هر یک متفاوت است. نصاب باید با نحوه نصب و راه‌اندازی هر کدام از مدل‌ها به طور کامل آشنا باشد.

خدمات نصاب درب شامل چه مواردی است؟‌

 • توانایی نصب درب ضد سرقت در مدل‌های مختلف
 • توانایی نصب درب ضد حریق در مدل‌های مختلف
 • توانایی نصب درب اتوماتیک در مدل‌های مختلف
 • نصب درب با بالاترین سرعت ممکن
 • نصب درب با بهنرین کیفیت و کارایی
 • نصب درب بدون ایراد و بدون ایجاد نامرتبی و کثیفی محیط
 • حاضر شدن در محل نصب درب در ساعت مقرر
 • ارائه خدمات در سریع‌ترین زمان ممکن
 • از بین بردن صداهای اضافی و آزار دهنده هنگام باز و بسته شدن انواع درب
 • داشتن توانمندی لازم برای جایگذاری درب‌های جدبد به جای درب‌های قدیمی
 • نصب انواع درب‌ در اندازه‌ها، ابعاد و جنس‌های مختلف
 • تعمیر و تعویض درب یا یراق آلات آن هنگام خراب شدن
 • تعمیر و تعویض قفل درب‌ها در صورت خراب شدن
 • ارائه خدمات به تمام واحدهای مسکونی، تجاری، اداری
 • داشتن تخصص و تجربه کافی در زمینه نصب درب‌های جدید

دستمزد نصاب درب چگونه محاسبه می‌شود؟

دستمزد یا قیمت نصاب درب با توجه به میزان کار و وقتی که برای نصب انواع درب صرف شده است، محاسبه خواهد شد. به عنوان مثال برای درب‌هایی که چهارچوب آن‌ها نیز نیاز به تعویض دارد طبیعتا هزینه‌های نصب درب و دستمزد نصاب افزایش خواهد یافت. به طور کلی بیشتر بودن کار نصاب رابطه مستقیمی با بیشتر شدن دستمزد او خواهد داشت. قیمت نصب درب به نوع درب نیز بستگی دارد. به عنوان مثال دستمزد نصاب  درب ضد سرقت با دستمزد نصاب درب اتوماتیک یا نصاب درب ضد حریق متفاوت خواهد بود. برای به دست آوردن اطلاعات کافی در این زمینه باید با یک نصاب حرفه‌ای تماس بگیرید و از او درباره قیمت خدماتی که ارائه می‌کند، سوال بپرسید.

نصب درب‌های خود را به نصابان سایت شرکت درب کالا بسپارید

 اگر به دنبال بهترین نصاب درب هستید و می‌خواهید کار نصب درب ساختمان خود را به نصابان حرفه‌ای و باتجربه بسپارید، حتما به سایت شرکت درب کالا با آدرس اینترنتی https://darbkala.com/ مراجعه کنید. شرکت درب کالا پلتفرم تبلیغاتی خود را با هدف مشاوره و تبلیغات در زمینه فروش انواع خدمات و محصولات مربوط به انواع درب ایجاد کرده است.‌ این سایت به عنوان یکی از بهترین سایت‌های اطلاعاتی و تخصصی با هدف بررسی تخصصی در زمینه انواع درب‌های ضد حریق، ضد سرقت و اتوماتیک موجود در بازار ایران و سایر نقاط جهان راه‌اندازی شده است. کاربران با مراجعه به این سایت می‌توانند اطلاعات مفیدی درباره فروشگاه‌های ارائه دهنده درب‌های مدرن کسب کنند. فروشنده‌‌ها و نصاب درب نیز با ثبت نام در این سایت می‌توانند خدمات و محصولات خود را به هزاران کاربر اینترنتی مراجعه‌کننده به سایت درب کالا معرفی کنند‌.