کارتن سازی، یکی از صنایعی است که امروزه هر شرکتی که کار تولید محصولات مختلف را بر عهده دارد، با آن سر و کار خواهد داشت. کارتن در دنیای امروز وظیفه‌ی مهمی را بر عهده دارد و حکم یک پیام رسان و راه ارتباط است. ارتباطی که با کمک صنعت چاپ کیفیت و کارآیی یک محصول تولید شده را به مصرف کنندگان آن و بازار هدف معرفی می‌کند.

برای درک بهتر به چیزی فکر کنید که به آن علاقه دارید و یا حتی به آن نیازمند هستید. یک لپتاپ، لوازم خانگی مانند یخچال یا ماشین لباسشویی، تلوزیون ال ای دی یا هر محصول دیگری، به بهترین فکر کنید، یک برند محبوب در ساخت لوازم خانگی، یا حتی یک برند مطرح که سازنده‌ی همبرگر و مواد غذایی است و زبانزد خاص و عام می‌باشد. با شنیدن نام آنها شما به یاد یک نشانه در ذهن خود میافتید. که شاید در روی بسته بندی تمام این محصولات هنگام خرید دیدید و جذب آن شدید و به واسطه‌ی بسته بندی یک محصول آن را شناختید. بنابراین در نهایت کارتن بسته بندی تنها یک معرف برای محصولات است؟ خیر این تنها یک جنبه‌ی آن است. کارتن بسته بندی برای تولید کنندگان از چند جنبه کاربرد دارد.

کارتن لمینتی, کارتن سازی

اهمیت استفاده از کارتن

اولین جنبه‌ی استفاده از کارتن بسته بندی محافظت از محصول است. چه در انبار و چه در حمل و نقل؛ همچنین کارتن بسته بندی به تولیدات نظم می‌دهد و جای کمتری را اشغال می‌کند و در نهایت در بازاریابی، باعث فروش بیشتر می‌شود و با مشتری ارتباط برقرار می‌کند. برای یک تولید کننده بسیار حیاتی است که مخاطب وی محصولش را بپسندد و به این واسطه او می‌تواند بازار را دست بگیرد و در سطوح مختلف مطرح شود.

ما در حال حاضر با کارگاه‌‌های تولید کارتن بسیاری در کشور ایران روبرو هستیم و هیچ اطلاعی از روش فعالیت و کیفیت کار بسیاری از آنها نداریم؛ با این وجود شکی نیست که نمی‌توان اعتبار را در بازار با بسته بندی بی کیفیت زیر سوال برد، در نتیجه بهترین کار، تحقیق برای بهترین انتخاب می‌باشد.کارگاه تولید کارتن صفاپک در میان این شرکت‌ها بعنوان یک تولید کننده‌ی بزرگ و با سابقه در زمینه‌ی بسته بندی،خدمات جالبی را به مشاتریان خود ارائه می‌دهد که اطلاع از آنها خالی از لطف نیست.

معرفی کارتن سازی صفا پک با 33 سال سابقه‌ی تولید انواع کارتن

در کشوری مانند ایران داشتن سابقه‌ی بالا در یک زمینه به عنوان کوهی از تجربه قابل احترام است و با خود اطمینان و پیش زمینه‌ی اعتماد را برای افراد به دنبال دارد. شرکت صنایع چاپ و بسته بندی صفاپک با 33 سال سابقه‌ی حرفه‌ای در کارنامه‌ی خود و رزومه‌ی معتبر در همکاری با مطرح‌ترین شرکت‌ها و برند‌های داخلی و خارجی بعنوان یکی از نام‌های آشنا در تولید انواع کارتن بسته بندی و چاپ کارتن است.

البته باید به تخصص نیز بها داد چه بسا تولید کننده‌هایی هستند که سابقه‌ی چندانی ندارند اما کیفیت بالایی را برای کارتن بسته بندی ارائه می‌دهند. کارتن سازی صفاپک با شناخت بازار و نیاز‌های اساسی آن و البته بهره بردن از متخصصین برتر، تکنسین‌های مجرب و نیروی کار وفادار، ثابت کرده است که کاملا در زمینه‌ی بسته بندی پیشرو است و تنها بر سابقه‌ی خود تکیه نکرده است. خدمات کارتن سازی صفاپک قابل تامل است و نیاز‌های اصلی مشتری را پوشش می‌دهد. در ادامه نگاهی به آنها می‌اندازیم.

تولید کننده کارتن

سایت کارتن سازی صفاپک

در ابتدا باید به سایت کارگاه تولید کارتن  سازی صفاپک اشاره ‌کنیم. با وجود قدمت این شرکت کمتر کسی توقع دارد که بخواهد با روش‌های نوین هماهنگ شود اما بر خلاف انتظار، این شرکت برای سهولت در ارائه‌ی خدمات یک سایت راه اندازی کرده است. شما با ورود به این سایت می‌توانید به تمام رزومه کاری صفاپک و نمونه کار‌های این شرکت دسترسی پیدا کنید.

همچنین با اختصاص دادن بخشی از صفحه به ثبت سفارش شما می‌توانید خرید کارتن با ابعاد آماده را با انواع جنس کارتن از جمله؛ کارتن لمینتی، کارتن سفید، کارتن مادر، کارتن دایکاتی سفارش خود را با تولید قالب آماده کارتن ثبت کنید و در اسرع وقت این سفارش را تحویل بگیرید. در این سایت همچنین امکان استعلام قیمت در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجود دارد. سایت کارگاه تولید کارتن صفاپک همچنین با باور به اینکه کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارتن و بسته بندی می‌تواند به انتخاب بهتر مشتریان کمک کند یک وبلاگ کامل با موضوعات متنوع و مفید در مورد کارتن بسته بندی ایجاد کرده است که حکم یک کتابخانه کامل را دارد.

طراحی سایت نیز می‌تواند به نوبه‌ی خود جالب باشد. صفحات سایت با ترکیب رنگ نارنجی و مشکی به مخاطبان خود حس آرامش و اعتماد و همچنین، قدرت اصالت را به مخاطب القا می‌کند که نشانه‌ی تلاش صفاپک از علم و هنر برای مشتریان است. (رنگ سیاه در روانشناسی رنگ نشانه‌ی اصالت و قدرت است و رنگ نارنجی نشانه‌ی صمیمیت و اعتماد و آرامش)

کارتن سازی

نمونه‌ای از خدمات کارگاه کارتن سازی صفاپک

1.      تولید بهترین کارتن‌های لمینتی:

البته که بیشتر کارگاه‌ تولید کارتن، کارتن لمینتی را تولید می‌کنند. کارتن‌های لمینتی  بهترین نوع کارتن هستند که برای بسته بندی استفده می‌شود. این کارتن‌ها به صورت سه لایه پنج لایه و هفت لایه تولید می‌شوند و هم می‌توانند به خوبی از محصول محافظت کنند و هم چاپ بسیار با کیفیتی روی آنها انجام می‌شود. معمولا کارتن لمینتی برای محصولاو صادراتی یا کالا‌های لوکس استفاده می‌شود.

با وجود اینکه کارتن‌ سازی‌های بسیاری در سطح کشور کارتن لمینتی تولید می‌کنند اما صفاپک بعنوان بزرگترین تولید کننده‌ی کارتن لمینتی تهران شناخته می‌شود وتولید بخش بزرگی از کارتن لمینتی تهران و شهرستان را بر عهده دارد. کارتن‌های لمینتی صفاپک همچنین کیفیت مثال زدنی را در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

کارتن لمینتی تهران

2.      مشاوره تخصصی در مورد بسته بندی و چاپ بسته بندی

کارتن سازی صفاپک از کارشناسان متخصص و نخبه کشور کمک می‌گیرد تا برای طراحی چاپ روی کارتن و اینکه چه نوع چاپی یا حتی چه کارتنی با چه ابعادی به تولید کنندگان و مشتریان عزیز مشاوره تخصصی بدهند. این افراد همچنین به صورت 24 ساعته به صورت تلفنی در دسترس هستند و شما را یاری می‌کنند.

3.      تولید کارتن و چاپ سفارشی

بسیاری از افراد برای طراحی کارتن بسته بندی مختص به خود ایده‌هایی دارند و یا می‌خواهند تفاوت محصول خود را با سایر برند‌ها به مشتری بشناسانند. کارتن سازی صفاپک با طراحان مجرب خود و شناخت بازار هدف محصول مورد نظر و بررسی سلیقه‌های مشتری در زمینه‌ی مورد نظر با حوصله و نکته سنجی طرح این افراد را بررسی می‌کنند و برای تکمیل آن طبق پارامتر‌های مهم اقدام می‌کنند و یک کارتن بسته بندی سفارشی و متفاوت را برای آنها خواهند ساخت.

تولید کارتن با قالب آماده

استفاده از قالب آماده کارتن برای افرادی که می‌خواهند در کوتاه‌ترین زمان کارتن‌های بسته بندی را دریافت کنند، یک ایده‌ی جالب است که باعث می‌شود آماده کردن سفارش برای این عزیزان در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود. قالب اماده‌ی کارتن بلافاصله بعد از ثبت سفارش فرآیند تولید آن انجام می‌شود. همچنین توان تولید روزانه‌ی کارگاه تولید کارتن صفاپک بالا است که باعث می‌شود در کوتاه‌ترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرید.

چاپ کارتن

کارتن سازی صفاپک با انجام دادن چاپ و بهره بردن از تجهیزات پیشرفته به این منظور توانسته تمام موارد مربوط به بسته بندی از طراحی کارتن گرفته تا تولید و چاپ را بر عهده بگیرد.

چاپ کارتن, کارتن لمینتی

شعار شرکت تولید و چاپ کارتن صفاپک

کارخانه‌ تولید کارتن و چاپ کارتن صفاپک به عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده‌ی کارتن لمینتی در کشور و یک برند با سابقه و مطرح همواره مشتریان را ولی نعمت خود می‌داند و بر پایه اعتماد بنا نهاده شده است. این شرکت برای اعتماد سازی بین خود و مشتری از هیچ تلاشی فرو گذار نمی‌کند و همواره در حال تلاش است تا نیاز مشتری و جامعه را بشناسد و بهره بردن از تکنولوژی روز و تخصص و تجربه این نیاز‌ها را مرتفع کند. این شرکت با تلاش توانسته نمونه‌ای بارز از شرکت مشتری محور در کشور شود و همواره خود را خادم شما عزیزان می‌داند.

  • آدرس کارخانه : کیلومتر ۱۵ جاده آبعلی، منطقه صنعتی خرمدشت، خیابان سیاه سنگ، خیابان هفت شرقی اول، پلاک ۳۴
  • تلفن تماس: ۷۶۲۱۳۱۸۳ (۰۲۱) الـــی ۵
  • تلفن موبایل: ۰۹۱۲۹۶۱۶۷۷۲
  • واتساپ و تلگرام : ۰۹۱۲۲۷۲۱۶۷۰
  • ایمیل: info@safapack.com
  • سایت : https://safapack.com

دیدگاهتان را بنویسید