مدیر سابق اسپیس ایکس در مستندی درباره ایلان ماسک می گوید که از اینشتین باهوش تر است.

الون ماسک

در مستند جدید بی بی سی، مدیر سابق استعدادیابی در اسپیس ایکس ادعا می کند که ایلان ماسک از اینشتین باهوش تر است. او می گوید میراث ثروتمندترین فرد جهان ترکیبی از انیشتین، راکفلر و تسلا خواهد بود. مادر ایلان ماسک همچنین ادعا کرد که اگرچه همه پسر او را تحسین می کنند، اما هیچکس نمی خواهد جای او باشد.

دالی سینگ که بین سال‌های 2008 تا 2013 برای اسپیس‌ایکس کار می‌کرد، در یک مستند جدید بی‌بی‌سی به نام نمایش ایلان ماسک او سخنانی را در مورد مدیر سابق خود بیان کرد. این مستند به سفر ماسک برای تبدیل شدن به ثروتمندترین مرد جهان می پردازد و اولین قسمت آن هفته گذشته منتشر شد. اما خبرگزاری بیزنس اینسایدر دو قسمت زیر را پیشاپیش دیده و گزارشی در این زمینه منتشر کرده است.

الون ماسک

سینگ در مورد ماسک در قسمت دوم می گوید: «او همه چیز را در مورد تسلا و انیشتین یاد گرفت. او هر آنچه را که می داند آموخته است و سعی دارد این دانش را به سطح بالاتری برساند. من فکر می کنم او نزدیک ترین فرد به این اعداد در عصر حاضر است.”

سینگ ادعا می کند که وقتی میراث ماسک کامل شود، بدون شک او به عنوان ترکیبی از انیشتین، تسلا و راکفلر شناخته می شود. آلبرت انیشتین بیشتر به خاطر نظریه نسبیت خود شناخته شده است که درک ما از فضا، زمان، گرانش و جهان را تغییر داد. نیکولا تسلا بیشتر به خاطر دستاوردهایش در تولید، انتقال و کاربردهای برق شهرت دارد. جان دی. راکفلر همچنین یکی از ثروتمندترین افراد جهان بود که کارهای خیریه زیادی انجام داد.

هیچ کس واقعا نمی خواهد ایلان ماسک باشد

از طرف دیگر، مادر ایلان ماسک او در این مستند نیز حضور داشت و پسرش را نابغه خطاب کرد. او می‌گوید در حالی که همه پسرش را تحسین می‌کنند، هیچ‌کس واقعاً نمی‌خواهد ایلان باشد: “او توسط شرکت‌هایش بسیار متنفر است. اینقدر با او بدرفتاری نکنید.”

پدر ایلان ماسک او همچنین می گوید که پسرش در جوانی علاقه زیادی به مطالعه داشت، به ویژه درباره اسکندر مقدونی. او همچنین آخرین وصیت نامه ناپلئون را به زبان فرانسه در کتابخانه خود داشت.

دیدگاهتان را بنویسید