Imply از توییتر شکایت کرد و گفت که این شرکت ادعا کرده است که نمی خواهد به قرارداد قبلی خود متعهد باشد.

توییتر

یک شکایت جدید علیه توییتر ادعا می کند که این شرکت یک قرارداد نرم افزاری دارد 1,092,000 دلار طرف معامله پرداخت نکرده است. این قرارداد تا سال 2024 به پایان نمی رسد و به نظر می رسد ایلان ماسک می خواهد 7 میلیون دلار باقی مانده را پرداخت نکند. مبلغ کل مطالبات طرف مقابل برای 8 میلیون دلار می رسد.

شرکت Imply Data از توییتر به دلیل نقض قرارداد در دادگاه عالی کالیفرنیا در سانفرانسیسکو شکایت کرد. در این شکایت آمده است: «به طور ضمنی مجوز نرم افزار اختصاصی خود را برای بیش از چهار سال به توییتر اعطا کرد و توییتر بیش از 10 میلیون دلار به این شرکت پرداخت کرد. توییتر همیشه از محصول و پشتیبانی Imply راضی بوده است، بنابراین در اواسط سال 2021، هر دو طرف قرارداد خود را برای سه سال دیگر از اول اکتبر 2021 تمدید کردند. 30 سپتامبر 2024 تمدیدش کن

در ماه مه، چند هفته پس از اینکه ایلان ماسک خرید توییتر را اعلام کرد، این شرکت به Imply گفت که دیگر قرارداد خود را تمدید نخواهد کرد، اما قبول کردم قرارداد قبلی تا پایان سپتامبر 2024 به قوت خود باقی خواهد ماند.

توییتر از تعهدات مالی خود عقب نشینی می کند

این شبکه احتمالی قبل از ورود ماسک به تعهدات مالی خود عمل کرده بود. با این حال، “در مدت کوتاهی پس از اینکه ماسک خرید توییتر را تکمیل کرد، این شرکت از پرداخت فاکتور سه ماهه خود در تاریخ 30 نوامبر 2022 خودداری کرد و ادعا کرد که دیگر هیچ تعهدی برای پرداخت به Imply ندارد.”

به طور ضمنی پایگاه‌های داده مبتنی بر منبع باز Apache Druid می‌سازد و البته محصولاتی برای مدیریت و نظارت بر مجموعه داده‌های Druid دارد. این شرکت می گوید قبلا فاکتور 1092000 دلاری خود را در پورتال توییتر فروشنده ارسال کرده است و این درخواست در 5 اکتبر تایید شده است. اما در 28 نوامبر 2022، زمانی که امبلی دوباره سعی کرد به پورتال برود، متوجه شد که توییتر این صورتحساب را لغو کرده است. پاک کردن و آنها را درمان کنید توقف کردم تمام شد.

به گفته Imply، توییتر همچنین یک ایمیل داخلی ارسال کرد و گفت که دیگر قصد ندارد به شرکت پول پرداخت کند. من اکنون به شکایت به دلیل نقض قرارداد اشاره می کنم غرامت مالی او هست. با این حال، توییتر می تواند استدلال کند که آنها حق دارند قرارداد را زودتر فسخ کنند. اما طرف مقابل می گوید که بر سر این موضوع اختلاف است و این شرکت می خواهد با حکم دادگاه ثابت کند که توییتر چنین حقی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید