خدمات گاوصندوق

در این مقاله آموزشی قصد داریم که خدمات گاوصندوق را به شما معرفی کنیم که شما زمانی که به یک فروشگاه گاوصندوق مراجعه می‌کنید چه خدماتی می تواند شامل حال محصول شما شود.

در ابتدا در مورد خدمات گاوصندوق باید گفت این که این خدمات می‌تواند شامل حال محصول خریداری شما شود بستگی به این دارد که شما از چه فروشگاه گاوصندوقی محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

چراکه فروشگاه‌های مختلف گاوصندوق ممکن است خدمات مختلفی را برای گاو صندوق ها و سایر محصولات خود در نظر بگیرند.

ما در فروشگاه طباطبایی که نمایندگی اصلی عرضه و فروش انواع صندوق های ایرانی و خارجی از جمله کاوه، نیکا، GMP، گنج بان، سدید، سایروس، روستیک، لوسل، ایگل، آیکو و غیره هستیم، برای تمامی محصولات خود خدماتی مانند گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش، تعمیرات و حمل صندوق در محل، و همچنین فروش و عرضه انواع گاو صندوق های دست دوم با ضمانت نامه معتبر را به مشتریان خود ارائه می دهیم.

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با خدمات فروشگاه طباطبایی بیشتر آشنا شوید و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفنهای ۰۲۱۵۵۶۲۵۰۸۶ و ۰۹۱۲۲۰۸۴۳۳۵ تماس حاصل فرمایید.

خدمات گاوصندوق چیست

خدمات گاوصندوق عبارت است از مجموعه خدماتی که شرکت های تولید کننده صندوق های ایرانی و خارجی، که در بخش قبلی نام این شرکت ها ذکر شد، به همراه فروشگاه های عرضه کننده انواع صندوق های کوچک و بزرگ به مشتریان خود ارائه می دهند.

این خدمات می تواند شامل حمل و جابه جایی گاوصندوق و نصب گاوصندوق در منزل و یا محل کار و سازمان مورد نظر باشد.

می تواند شامل تعمیرات تخصصی درب، بدنه، و یا قفل گاوصندوق باشد، که این کار توسط تکنسین های مجرب و کاربلد انجام خواهد شد.

همچنین خدمات گاوصندوق می تواند شامل ارائه برگه ضمانت نامه محصول (گارانتی) و خدمات پس از فروش و یا خدمات پس از تعمیر به مشتری باشد.

و یکی دیگر از خدماتی که می توان برای گاوصندوق یا safe box  در نظر گرفت خدمات ساخت گاوصندوق به سفارش مشتری و به صورت اختصاصی است.

خدمات گاوصندوق چیست

خدمات گاوصندوق در تهران

خدمات گاوصندوق در تهران توسط فروشگاه گاوصندوق safekaveh.com که نمایندگی اصلی عرضه تمامی صندوق های نسوز و ضد سرقت در تهران است ارائه می شود.

فروشگاه  safekaveh.com برای تمامی برند های زیر خدمات گارانتی، حمل محصول رایگان، تعمیرات تخصصی رایگان محصول تا زمان سررسید تاریخ گارانتی را در نظر گرفته است :

 • برند گاوصندوق کاوه
 • برند گاوصندوق گنجینه
 • برند گاوصندوق سدید
 • برند گاوصندوق خرم
 • برند گاوصندوق گنجبان
 • برند گاوصندوق نیکا
 • برند گاوصندوق آیکو
 • برند گاوصندوق بامیل
 • برند گاوصندوق ایگل
 • برند گاوصندوق سایروس
 • برند گاوصندوق آریا سیف

در ادامه هر یک از موارد ذکر شده را به صورت کامل توضیح می دهیم.

خدمات گاوصندوق در تهران

خدمات گاوصندوق شامل چه مواردی است

در این بخش قصد داریم مهمترین خدمات گاوصندوق که در فروشگاه گاوصندوق کاوه طباطبایی به مشتریان ارائه می شود را به شما معرفی کنیم، این خدمات عبارتند از :

حمل و جابه جایی safe box در محل :

حمل گاوصندوق در محل یکی از خدماتی است که توسط این مجموعه ارائه می شود، خدمات مربوط به حمل و جابجایی انواع گاوصندوق های سنگین وزن در ابعاد مختلف در نقاط مختلف شهر تهران و کرج به مشتریان ارائه می شود.

حمل و جابه جایی انواع گاوصندوق اسلحه، گاوصندوق بانکی، گاوصندوق هتلی، گاوصندوق آسانسوری و گاوصندوق طلافروشی به مشتریان ارائه می شود.

تعمیرات گاوصندوق:

از آنجایی که فروشگاه گاوصندوق کاوه طباطبایی نمایندگی اصلی انواع گاوصندوق های ایرانی و خارجی می‌باشد خدماتی مثل تعمیرات گاوصندوق را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد، تعمیر گاوصندوق شامل مدل های مختلف گاوصندوق های ایرانی و خارجی، صندوق های سنگین و سبک، تعمیرات قفل و درب انواع صندوق های ایرانی و خارجی می‌باشد.

خدمات تعمیرات گاوصندوق هم مربوط به بدنه گاوصندوق می‌شود مانند تعمیرات درب گاوصندوق همچنین می‌تواند شامل تعمیرات قفل گاوصندوق و تعویض رمز گاوصندوق نیز باشد.

برای دریافت خدمات گاوصندوق کاوه همین حالا با ما تماس بگیرید.

فروش انواع safe box های دست دوم:

یکی دیگر از خدماتی که فروشگاه طباطبایی به مشتریان خود ارائه می دهد فروش انواع گاو صندوق های دست دوم برای آن دسته از مشتریانی که قصد دارند با هزینه کم و مقرون به صرفه اقدام به خرید گاوصندوق نمایند می باشد.

البته گاهی اوقات مشتریان که نام گاوصندوق دست دوم به گوششان می خورد ممکن است نگران این موضوع شوند که نکند گاوصندوق مورد نظر دچار نواقصی باشد که بعدا آنها را دچار مشکل کند.

اما شما اطمینان خاطر داشته باشید که فروشگاه طباطبایی تمامی محصولات خود حتی گاوصندوق دست دوم را باز مانند کامل به مشتریان ارائه می دهد و می توانید با خیالی آسوده اقدام به خرید گاوصندوق دست دوم نمایید و هزینه کمتری را نیز بابت خرید محصول پرداخت کنید.

گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش:

ارائه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش یکی دیگر از خدمات گاوصندوق می باشد که توسط فروشگاه طباطبایی به مشتریان ارائه می شود.

و از آنجا که این فروشگاه نمایندگی اصلی انواع گاوصندوق های ایرانی و خارجی است تنها فروشگاه گاوصندوق به مشتریان خود ضمانت نامه معتبر را ارائه می‌دهد که این ضمانت نامه معتبر در زمان خرید محصول به شما مشتریان ارائه می شود و شما مشتریان تا در صورت نیاز و بروز هرگونه مشکل از خدمات آن استفاده نمایید.

البته بسیاری از شرکت ها و فروشگاههای گاوصندوق در سطح شهر تهران و دیگر نقاط ایران هستند که ادعای این را دارند که برای محصولات خود خدمات گارانتی را در نظر گرفتند که باید گفت که تنها شرکت ها و فروشگاه ها می توانند خدمات گارانتی را به مشتریان خود ارائه دهند که این شرکت‌ها نمایندگی رسمی محصول مورد نظر را بر عهده داشته باشند.

به عنوان مثال فروشگاه طباطبایی که نمایندگی اصلی عرضه و فروش محصولات شرکت کاوه در شهر تهران است تنها فروشگاهی است که شما می توانید محصولی مانند صندوق های نسوز و ضد سرقت کاوه را با گارانتی معتبر از آن خریداری نمایید.

همچنین باید گفت که مدت زمان این گارانتی معتبر ۱۰ سال می باشد ولی لازمه استفاده از آن این است که شما مشتریان حتما باید برگه ضمانتنامه محبوب را نزد خود نگه دارید، که بر روی برگه ضمانت نامه مهر اصلی شرکت مورد نظر درج شده است.

پیشنهاد ویژه: اگر به دنبال خرید گاوصندوق طلا فروشی دست دوم همین حالا با ما تماس بگیرید.

بازگشایی درب انواع صندوق های ایرانی و خارجی:

بازگشایی درب انواع صندوق های ایرانی و خارجی هم توسط این مجموعه انجام می شود، شما می توانید جهت دریافت خدمات مبنی بر بازگشایی، تعمیر و تغییر رمز انواع صندوق های ایرانی و خارجی با همکاران ما در اتباط باشید.

سخن پایانی

در نهایت امیدواریم که ارائه این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد، لطفا در انتهای همین صفحه و در بخش نظرات، سئوالات خود را وارد نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت به شما پاسخ دهند.

همچنین راه های ارتباطی موجود در وب سایت safe kaveh هم به صورت 24 ساعته پاسخگوی سئوالات شما عزیزان هستند.

همچنین شماره تلفنهای ۰۲۱۵۵۶۲۵۰۸۶ و ۰۹۱۲۲۰۸۴۳۳۵ در اختیار شماست تا بتوانید در طول هفته در ساعات اداری از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر با فروشگاه safekaveh.com تماس بگیرید و انواع خدمات گاوصندوق را از این مجموعه دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید