در این مقاله می‌ خواهیم 4روش اصلی برای ورود به اکسپلور اینستاگرام را به شما آموزش دهیم،در این 4روش شما اصول پست گذاری و اصول تقویت پست و اصول تعامل را آموزش می‌ بینید و پس‌ از یاد گرفتن این 4روش شما می‌ توانید پست‌ های اینستاگرام خود را راحت‌ تر از قبل وارد اکسپلور کنید و بازدیدهای اکسپلور را تجربه کنید.همراه ما باشید با مقاله 4روش اصلی و برای ورود به اکسپلور اینستاگرام.

4 روش اصلی برای ورود به اکسپلور اینستاگرام

1-اصول و ویژگی‌ های پست گذاری و ساخت پست‌ های اکسپلور

این آموزش‌ هایی که در ادامه می‌ خواهیم به شما بدهیم شما هرگز هیچ جایی ندیده‌ اید و کاملاً آموزش‌ های دست اول هستند و کاملاً علمی و عملی و کاربردی، خب برویم سراغ آموزش اصول و ویژگی‌های پست گذاری و ساخت پست اکسپلور منظور از این دارد که شما چگونه یک پست را بسازید که ساختار درستی داشته باشد معیارهای درستی داشته باشد و کاربر بتواند با آن تعامل کند و وارد اکسپلور اینستاگرام شود. ما این موارد را می‌ خواهیم به شما در ادامه آموزش دهیم پس با تمام دقت ادامه این مقاله را بخوانید.

تفکر قبل‌ از ساخت پست

شما قبل‌ از ساخت پست حتماً باید درباره آن فکر کنید، و پست‌ های مشابهی که در آن حوزه و نزدیک به پستی که شما می‌ خواهید بسازید را حتماً رصد کند و اگر می‌ توانید الگوهایی از آن بگیرید منظورما ما کپی نیست منظور ما الگوبرداری است و شما پس‌ از الگوبرداری باید یک زمینه ذهنی درباره آن در ذهن خود بسازید تا نتیجه مثبت آن را در ادامه ببینید.

کاور پست بسیار مهم است

شاید افراد مختلف این را به شما گفته باشند که کاور پست بسیار با اهمیت است، توجه کنید که در پست‌ های مختلف به‌ خصوص درباره پست‌ های ویدیویی کاور بسیار حائز اهمیت است، و شما باید حتماً از کاورهایی شیک گرافیکی و جذاب استفاده کنید، شما می‌ توانید در این امر از کاورهای هیجانی نیز استفاده کنید که می‌ تواند بسیار تأثیرگذار باشد،توجه داشته باشید که شما نباید درباره کاور گذاری روی پست‌ های خود سطحی عمل کنید و حتی زمانی‌ که صرف کرده‌ اید در ساخت آن پست بیشتر از آن را باید صرف درباره کاور آن پست کنید، چون‌ که کاور یکی از مهم‌ ترین قسمت‌ های ساخت پست است که باعث می‌ شود پست شما وارد اکسپلور اینستاگرام شود.

محتوای پست‌ ها باید چگونه باشد؟

محتوای پست‌ ها باید علمی جذاب و خوانا نوشته شود و گفته شود تا مخاطب‌ ها بتوانند ارتباط خوبی با آن برقرار کنند، یکی از نکاتی که خیلی حائز اهمیت است در اینستاگرام نرخ تعامل است که در ادامه این مقاله با آن نیز به‌ صورت مفصل خواهیم پرداخت، شما باید در پست‌ های خود از چیزهایی که جنبه علمی ندارند و فقط جنبه جذب فالوور دارند پرهیز کنید و اگر به مطلبی مسلط نیستید می‌ توانید درباره‌ی آن مطالعه کنید و پس‌ از یاد گرفتن و مسلط شدن به آن پست اینستا گرامی خود را بسازید. پست‌ های اینستاگرام باید با بالاترین کیفیت ساخته شوند تا مخاطب و فالوور را جذب کنند.

2-تأثیر تعامل در اینستاگرام و موارد تعاملی چیست؟

شاید این روز ها درباره تعامل اینستاگرام بیشتر شنیده باشید و تأثیرات مثبت آن در پیج اینستاگرام‌، این را باید شما خوب بدانید که تعامل در اینستاگرام یکی از مهم‌ ترین موارد است که می‌ تواند جذب فالوور شما را افزایش دهد تا شما در کوتاه‌ ترین زمان به تعداد زیادی فالوور برسید، توجه داشته باشید که در موارد ساخت پست موارد بالا که به شما گفتیم را رعایت کنید، تعامل تأثیر مستقیمی بر ورود و ارسال پست‌ های شما به اکسپلور اینستاگرام نیز دارد موارد تعاملی مثل لایک و مثل کامنت و مثل اشتراک‌ گذاری و مثل سیو یا ذخیره بسیار تأثیرگذار است و روش‌های افزایش این موارد را در ادامه می‌ خواهیم به شما بگوییم.

تأثیر لایک در رفتن پست به اکسپلور چیست؟

لایک تأثیر مستقیمی در رفتن پست‌ های شما به اکسپلور دارد و یکی از گزینه‌ های تعاملی مهم است، شما می‌ توانید به شیوه‌ های مختلف جذب لایک اینستاگرام خود را بالا ببرید، مثلاً در زمانی‌ که می‌ خواهید پستی در پیج خود قرار دهید از قبل اطلاع‌ رسانی کنید که در فلان ساعت می‌ خواهیم پست جدید قرار دهیم و آماده باشید تا زودتر آن را ببینید یا اگر پستی گذاشتید در استوری ها یا در کپشن همان پست از مخاطبان و فالوور های خود بخواهید با آن پست تعامل کنند و آن را لایک کنند تا تعداد لایک آن پست افزایش پیدا کند و این امر باعث می‌ شود که تعداد لایک پست‌ های شما افزایش پیدا کند و درنتیجه احتمال این‌ که پست شما به اکسپلور برود بالا تر شود.

Explore Instagram

تأثیر کامنت اینستاگرام در وارد شدن پست به اکسپلور

قطعاً کامنت اینستاگرام یکی از موارد تعاملی مهم برای پیج شما است، و می‌ توانید از کامنت بسیار در بازدهی پیج اینستاگرام خود استفاده کنید، و هر چند باید خاطرنشان کرد که کامنت یکی از موارد مهم برای وارد شدن پست‌ های شما به اکسپلور اینستاگرام نیز است. و ما در ادامه روش‌ های جذب کامنت اینستاگرام را به شما آموزش می‌ دهیم و روش‌ های دیگر را نیز برای افزایش کامنت به شما خواهیم گفت در ادامه همراه ما باشید.

شما به دو روش می‌ توانید افزایش کامنت اینستاگرام خود را انجام دهید، روش رایگان و  خرید کامنت اینستاگرام که هر دو روش بسیار برای شما خوب است. ما روش رایگان را به شما خواهیم گفت،شما در روش رایگان می‌ توانید مثل توضیحاتی که درباره لایک به شما دادیم انجام دهید یعنی این‌ که در استوری ها و در کپشن همان پست درخواست کنید که نظرات خود را به ما بگویید و از این‌ جور روش‌ ها بتوانید کاربران و فالوور های خود را ترغیب کنید که برای شما کامنت بگذارد.

یکی از روش‌ های دیگری که به‌ صورت رایگان است،وقتی برای شما کسی کامنت می‌ گذارد از آن کامنت استفاده کنید و به آن پاسخ دهید و اگر یک‌ جوری کامنت گذاشته است که می‌ توانید از سوال کنید و همچین اگر امکانش وجود دارد از آن شخص سؤال کنید تا تعداد کامنت‌ های شما افزایش یابد.

تأثیر خرید کامنت اینستاگرام برای ودود به اکسپلور

روش‌ هایی که به‌ صورت رایگان در بالا به شما گفتیم هم به‌ صورت عملی هستند و تأثیر مثبتی نیز دارند، ولی تا یک حدی شما می‌ توانید این موارد را انجام دهید و در گام بعدی بهتر است خرید کامنت اینستاگرام خود را انجام دهید تا تعداد کامنت های خود را به‌ شدت افزایش دهید،شما با خرید کامنت اینستاگرام به چند مورد دست پیدا می‌کنید، مثلاً قیمت مناسب و سرعت عمل بالای کامنت‌ ها و کامنت دلخواهی که شما می‌ خواهید، شما می‌ توانید به‌ راحتی از سایت‌ های مختلف این کامنت‌ ها را خریداری کنید و براحتی کامنت‌ های اینستاگرام خود را افزایش دهید.

تأثیر ذخیره کردن یا همان سیو کردن در تعامل اینستاگرام

تأثیر ذخیره کردن یا همان سیو در اینستاگرام به‌ شدت تأثیرگذار است، و اگر پستی قرار است به سمت اکسپلور اینستاگرام برود حتماً باید دارای سیو های زیادی باشد،سیو یکی از مهم‌ ترین چیزها در تعامل اینستاگرام است، وقتی پستی سیو زیادی از سمت فالوور های شما می‌ شود به این معناست که آن پست کاربردی است و کاربر و فالوور های شما می‌ خواهند حتی در زمان‌ های دیگر آن پست را ببینند، و از طرف اینستاگرام نیز سیو یا همان ذخیره بسیار پراهمیت است و معمولاً پست هایی که سیو و ذخیره زیادتری دارند احتمال این‌ که به اکسپلور اینستاگرام وارد شوند بیشتر است.

تاثیر اشتراک گذاری در اینستاگرام

اشتراک‌گذاری به یکی از مهم‌ ترین پارامترها در عوامل تعاملی است،شما فکر کنید پستی تولید کرده‌ اید و درست کرده‌ اید و در پیج اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته‌ اید و افراد زیادی این پست را به دوستان و آشنایان خود و کسان دیگر که در اینستاگرام حضور دارند به اشتراک می‌گذارند و این یک سیگنال مثبت به سمت اینستاگرام ارسال می‌ کند که این پست به درد افراد زیادی می‌ خورد و این پست یک پست مثبت و کاربردی است و آن را به افراد بیشتری نشان می‌ دهد و احتمال این‌ که وارد اکسپلور اینستاگرام شود نیز بسیار بالا می‌ رود.

روش‌ های افزایش اشتراک‌گذاری در اینستاگرام چیست

همون‌ طور که در پاراگراف بالا به شما توضیح دادیم اشتراک‌گذاری یکی از مهم‌ ترین موارد تعاملی در اینستاگرام است که شما را می‌ تواند وارد اکسپلور اینستاگرام کند، ولی روش‌ هایی که می‌ شود اشتراک‌گذاری را زیادتر کرد به شما خواهیم گفت. شما می‌ توانید در استوری و در کپشن همان پست بخواهید که این پست را برای دوستان و آشنایان و فالوور ها دیگر به اشتراک بگذارند و برای آن‌ ها ارسال کنند همین امر باعث می‌ شود که به‌ شدت اشتراک‌ گذاری شما افزایش پیدا کند و همین امر باعث شود که پست شما وارد اکسپلور اینستاگرام شود.

3-هشتک گذاری به روش درست

هشتگ گذاری مخصوصاً در اوایل ساخت پیچ و فعالیت شما می‌ تواند تأثیر بسزایی برای شما داشته باشد،ولی انتخاب هشتگ درست و هشتگ گذاری درست و ساخت پست که بتواند در هشتگ ها و قسمت تاپ هشتک وارد شود خیلی مهم است که در ادامه در باره آن خواهیم صحبت کرد.

خرید فالوور

هشتگ درست چیست

هشتگ درست هشتگی است که کاملاً مرتبط با پست شما باشد و فقط از هشتگ‌ های کوتاه استفاده نشود و از هشتگ‌ های بلند نیز استفاده شود،توجه داشته باشید که شما می‌ توانید از ترکیب هشتگ‌ های کوچک و هشتگ‌ های بزرگ استفاده کنید ولی هشتگ‌ های متفرقه را به‌ هیچ‌ عنوان نباید زیر پست‌ های خود قرار دهید و حتماً باید از هشتگ‌ های کاملاً مرتبط و با پست اینستاگرامی خود استفاده کنید.

4-اسنفاده از فرمت های مختلف پست

برای پیشرفت و جذب فالوور بیشتر در اینستاگرام شما نباید همیشه از یک فرمت در اینستاگرام استفاده کنید،شما مثلاً باید هم از تصاویر استفاده کنید و هم از کلیپ ها استفاده کنیم و هم از ریلز استفاده کنید و هم به‌ صورت مستمر از استوری استفاده کند تا به بازدهی و جذب فالوور مناسب دست پیدا کنید و در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به جذب فالوور زیادی برسید.

ممنون که تا این‌ جای مقاله همراه ما بودید شما با استفاده کردن از این 4روش اصلی برای ورود به اکسپلور اینستاگرام می‌ توانید به بازدهی خوبی در زمان کوتاهی برسید، یک مسئله‌ای که در این مقاله به آن اشاره نشد،شما وقتی می‌ خواهید خرید کامنت اینستاگرام را انجام دهید می‌ توانید از سایت‌ های معتبری مثل سایت پارس فالوور خرید کامنت اینستاگرام خود را انجام دهید و با خیال راحت منتظر باشید تا کامنت‌ های شما افزایش پیدا کند، ممنون که تا اینجای این مقاله همراه ما بودید منتظر نظرات شما هستیم در زیر همین مقاله می‌ توانید نظرات و سوالات خود و حتی انتقادات خود را برای ما ارسال کنید.

 

برچسب ها : اینستاگرام,کامنت,خرید کامنت,خرید کامنت اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید