با کمی دقت و جستجو می‌توانید متوجه این موضوع شوید که مکمل‌های بدنسازی انواع مختلفی دارند و هرکدام از آن‌ها می‌توانند تأثیرگذاری خاصی را روی بدن اعمال کنند. مکمل‌ها در دو نوع اصل و غیر اصل وجود دارند. اگر می‌خواهید ماده مورد نظر بهترین تأثیر را داشته باشد، باید به فکر خرید مکمل بدنسازی اصل باشید. به نظر شما چه نکاتی وجود دارند که می‌توانند شما را به سمت یک خرید موفقیت‌آمیز بکشانند؟ در ادامه به بررسی نکاتی خواهیم پرداخت که شما را در شناسایی مکمل اصل و قلابی راهنمایی خواهند کرد. همراه ما باشید.

4 نکته مهم هنگام خرید مکمل بدنسازی اصل

چگونه مکمل بدنسازی اصل خریداری کنیم؟

برای اینکه بتوانید از مکمل بدنسازی اصل استفاده کنید، یک‌سری از نکات وجود دارند که باید توجه به آن‌ها را در اولویت قرار دهید. در ابتدا این نکته مهم را باید بگوییم که خریداری مکمل تقلبی می‌تواند باعث وارد شدن آسیب‌های جبران‌ناپذیری به بدن شما شوند.

در واقع برخی از اوقات قیمت مکمل بدنسازی پایین است؛ به همین علت افراد زیادی وسوسه می‌شوند تا آن را خریداری کنند. شما نباید در دام این دسته از افراد سودجو بیفتید و با سلامتی خودتان بازی کنید. در ادامه به معرفی چند اصل مهم خواهیم پرداخت که به کمک شما خواهند آمد.

به درپوش مکمل بدنسازی توجه کنید

هنگام خرید مکمل بدنسازی اصل باید در ابتدا به درپوش آن توجه خود را معطوف کنید. درپوش مکمل به‌هیچ‌عنوان نباید حالت شُل و بی‌کیفیت داشته باشد. در واقع هرچقدر پول دهید، همان قدر هم آش می‌خورید. این ضرب‌المثل در اینجا به کار می‌آید.

قیمت مکمل‌های بدنسازی اصل بالا است؛ به همین علت درپوش، قوطی، محتوا و نیز در باکیفیت‌ترین حالت ممکن هستند. درپوش‌ها باید به‌خوبی چسبیده به لبه قوطی باشند. مشاهده هرگونه درز باید شما را از خرید منصرف کند. برای تمامی افراد باید نام برند تجاری و تولیدکننده پراهمیت باشند. این اطلاعات روی درپوش درج شده‌اند؛ ازاین‌رو هنگام خرید کاملاً حواس خودتان را جمع کنید.

توجه به درپوش مکمل هنگام خرید

به‌خوبی هولوگرام بسته‌بندی را بررسی کنید

یکی از راه‌هایی که به کمک شما می‌آید، بررسی هولوگرام است. شما هنگام خرید مکمل بدنسازی اصل باید اصالت محصول را مورد بررسی قرار دهید. این کار با کمک هولوگرام درج‌شده روی بسته‌بندی مکمل انجام می‌شود. هولوگرام تشکیل‌شده از لوگو شرکت است. طراحی لوگوها به‌گونه‌ای هستند که به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان آن‌ها را کپی کرد؛ ازاین‌رو شما پیش از خرید باید درباره لوگو و برند شرکت مورد نظرتان اطلاعات کسب کنید و در انتها آن‌ها را با نمونه‌های درج‌شده روی قوطی یا بسته‌بندی تطابق دهید.

طعم، بو و رنگ محصول نیز روی تشخیص مکمل بدنسازی اصل اهمیت دارند

نکته دیگری که در تشخیص مکمل بدنسازی اصل به کمک شما می‌آید، توجه به طعم، بو و رنگ محصول مورد نظر است. اگر همیشه از مکمل‌های اورجینال استفاده کرده‌اید، کوچک‌ترین تغییر را متوجه خواهید شد. در این شرایط باید از اصالت محصول خود اطمینان حاصل کنید. میزان حلالیت در آب یک کمک بزرگ برای شما خواهد بود؛ زیرا مکمل‌هایی که تقلبی هستند، به‌سختی در آب حل می‌شوند؛ به‌گونه‌ای که باید زمان زیادی را صرف حل کردن آن در آب کنید.

مکمل‌های اصل با چند دور تکان دادن شیکر به‌راحتی در آب حل خواهند شد که یک نقطه قوت بزرگ است. اگر به بافت مکمل‌های اصل توجه داشته باشید، می‌توانید متوجه حالت یکنواخت آن‌ها شوید. مکمل‌هایی که تقلبی هستند، در بافت‌های ریز و درشت دیده می‌شوند. در واقع ظاهر مکمل‌های اورجینال در مقایسه با نمونه‌های تقلبی بسیار زیباتر است. مکمل‌هایی که تقلبی هستند، معمولاً طعم جالبی ندارند. همچنین بوی تندی را از آن‌ها متوجه خواهید شد.

تشخیص مکمل بدنسازی اصل از روی طعم، بو، رنگ

از قیمت محصول غافل نشوید

هنگام خرید مکمل بدنسازی اصل باید نسبت به قیمت نیز توجه داشته باشید. قیمت مکمل‌هایی که به‌صورت اصل عرضه می‌شوند، بسیار بالا است؛ به همین علت افراد برای اینکه بتوانند در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند، به نمونه‌های تقلبی روی می‌آورند. اگر به ‌سلامتی بدنتان اهمیت می‌دهید، بدون توجه به قیمت مکمل‌های بدنسازی باید نسبت به خرید اعمال کنید.

هزینه‌ای که می‌کنید، در واقع سلامتی شما را تضمین می‌کند. البته یک نکته مهم این است شما باید خرید خود را از مراکز معتبر انجام دهید؛ زیرا ممکن است برخی از مکان‌ها نمونه‌های تقلبی را به اسم اصل به فروش برسانند. مجموعه مکمل پلاس ارائه‌دهنده مکمل‌های اصل است. می‌توانید با خیالی راحت خرید کنید.

خرید مکمل بدنسازی اصل؛ واجب‌تر از نان شب

تا به اینجای کار توانستید راه‌های تشخیص مکمل اصل و تقلبی را فرا بگیرید. همان‌طور که اشاره کردیم قیمت مکمل‌های اصل بالاتر است؛ اما بااین‌وجود مزیت‌هایی وجود دارند که هنگام خرید نظر شما را به خود جلب خواهند کرد. در فهرست زیر می‌توانید بخشی از مزایا را مشاهده کنید:

  • ¬ از مواد کافی برای رشد و ترمیم بافت ماهیچه‌ها برخوردار هستند.
  • ¬ می‌توانید در مدت زمان مناسبی شاهد رشد عضلات خود باشید.
  • ¬ اگر در کنار مکمل‌ها ورزش‌های لازم را انجام دهید، بدون شک نتیجه‌ای که در انتها مشاهده می‌کنید، فوق‌العاده است.

به‌طورکلی مکمل‌ها در انواع مختلفی وجود دارند و هرکدام از آن‌ها اهداف گوناگونی را دنبال می‌کنند. شما باید باتوجه‌به هدفی که در باشگاه دارید، نسبت به خرید اقدام کنید. به‌عنوان‌مثال برخی از مکمل‌ها برای افزایش وزن تولید می‌شوند. برخی دیگر نیز قدرت و حجم عضلات را افزایش می‌دهند. از دیگر انواع مکمل‌ها می‌توانیم به گزینه‌های زیر اشاره کنیم:

  • ¬ مکمل‌ها می‌توانند به‌منظور کاهش خستگی و افزایش استقامت مورد استفاده قرار بگیرند.
  • ¬ برخی از آن‌ها باعث حجم خشک می‌شوند.
  • ¬ برخی از مکمل‌ها می‌توانند مصدومیت‌ها و آسیب‌های ورزشی را به حداقل برسانند و سرعت ریکاوری را افزایش دهند.

اهمیت و مزایای خرید مکمل بدنسازی اصل

سخن آخر

امروزه ورزشکاران برای عضله‌سازی و تقویت خود از مکمل بدنسازی استفاده می‌کنند. مکمل‌ها به دو شکل اصل و تقلبی در بازار موجود هستند. شما باید تلاش خود را جهت خرید مکمل‌های اصل به کار بگیرید؛ زیرا از آسیب‌های فراوان در امان خواهید ماند. برای خرید مکمل بدنسازی اصل نکات مختلفی وجود دارند که به کمک شما خواهند آمد. توجه به این نکات به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید سلامتی خود را تضمین کنید. مکمل پلاس ارائه‌دهنده برترین مکمل‌های بدنسازی اصل است. برای اطلاع از قیمت مکمل بدنسازی می‌توانید تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید