چه چیزی کارمندان را از شغل خود راضی می کند؟ مدیران مایکروسافت اخیرا برای یافتن پاسخ این سوال در مورد کارمندان خود تحقیق کردند و متوجه شدند که برخلاف تصور عموم، آنچه کارمندان به دنبال آن هستند…

مایکروسافت

چه چیزی کارمندان را از شغل خود راضی می کند؟ مدیران مایکروسافت اخیرا برای یافتن پاسخ این سوال در مورد کارمندان خود تحقیق کردند و دریافتند که بر خلاف تصور عمومی، چه چیزی منجر به رضایت کارکنان می شود. کار گروهی کمترساعات کاری کمتر به معنای زمان بیشتر برای تمرکز و تعداد افراد کمتر در واحد است.

دان کلینگ هافر، رئیس تجزیه و تحلیل نیروی کار، و الیزابت مک کیون، رئیس سیستم های شنوایی کارکنان و ارزیابی فرهنگی مایکروسافت آنها اخیراً در مقاله ای در هاروارد بیزینس ریویو اعلام کردند که در یک مطالعه به دنبال این بودند که بفهمند کارکنان چقدر در مورد شرایط خود در این شرکت و در زندگی واقعی خود اهمیت دارند.

مدیران شرکت پرسشنامه متفاوت و کوتاه تری برای این تحقیق تهیه کردند تا معنی آن را بیابند رشد و توسعه کارمندان چه فکری می کنند؟ به گفته مایکروسافت، این اصطلاح به معنای داشتن انرژی و قدرت کافی برای انجام کارهای معنادار است. کلینگ هافر و مک کیون در نهایت متوجه شدند که تصویر کارمندان خوشحال مایکروسافت با آنچه آنها تصور می کردند متفاوت است.

شادی کارکنان مایکروسافت به چه چیزی بستگی دارد؟

آنها می گویند در این شرکت کارکنان شادتر از یک هفته وجود دارد پنج ساعت کار کمتر من این کار را کردم، پنج ساعت کمتر درگیر بودم به عنوان یک تیم کار کنید سه ساعت بیشتر وقت داشتند فرصتی برای تمرکز داشتند و واحدشان متوسط ​​است 17 قدرت کمتر پادشاه آیا این به این معنی است که شعار کار تیمی دیگر جواب نمی دهد؟ آیا همکاری به چیزی فراتر از یک بوروکراسی تبدیل شده است؟

کلینگ هافر و مک کئون می گویند که همکاری ذاتا بد نیست. اما باید دانست که چه تعداد هم افزایی می تواند بر تعادل کار و زندگی تأثیر بگذارد. مدیران و کارکنان باید مراقب باشند که این همکاری به یک رفتار دائمی تبدیل نشود.

اگر مدیر یک شرکت یا یک تیم هستید، اکنون می دانید چه کاری باید انجام دهید. خبر خوب این است که مهمترین مولفه راضی نگه داشتن کارمندان این است که به آنها اجازه دهید کارهای خودشان را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید