افزایش ویو اینستاگرام

افرادی که برای معرفی کسب و کار خود پیج اینستاگرام ایجاد کرده اند با افزایش دادن تعداد ویو پست‌ها می‌توانند درآمد بیشتری به دست بیاورند. این پیج‌ها که با نام اکانت های بیزینسی یا کسب و کار معرف هستند سعی می‌کنند تا با افزایش تعداد دنبال کننده کاربران بیشتری را با پیجشان آشنا کنند. یک راه جدید برای جذب فالوور افزایش بازدید پست اینستاگرام است به همین دلیل ما در این مقاله می خواهیم که شما را با ضرورت افزایش تعداد بازدید در شبکه اجتماعی اینستاگرام بهتر آشنا کنیم و راه‌هایی که می‌تواند افزایش ویو را برای کسب و کار شما به دنبال داشته باشد را بررسی کنیم.

تولید محتوا مداوم

یک عامل مهم موفقیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام که باعث افزایش بازدید اکانت و افزایش بازدید استوری و به طور کلی افزایش ویو پیج شما می شود تداوم در تولید محتوا است. شما باید به صورت روزانه حتما حداقل یک پست و چند استوری در پیج خودتان قرار دهید و تلاش کنید که این عمل را در هر شرایطی و به هرشکلی که شده انجام دهید. تولید محتوای هر روزه باعث می شود تا کاربران یا همان مخاطبان شما را دنبال کنند و در فضای اینستاگرام که پر شده از محتواهای گوناگون  شما را فراموش نکنند. یک مزیت مهم دیگر این کار این است که باعث می‌شود تا هر روز بتوانید رفتار مخاطبان را آنالیز کنید ومسیر خودتان را بهتر مشخص کنید.

تبلیغات برای افزایش ویو اینستاگرام

بعد از مدتی تولید محتوا خوب و پیدا کردن مخاطب حوزه خودتان نوبت به آن است که در پیج‌های مرتبط با حوزه کاری خودتان تبلیغات کنید، تبلیغات سبب می‌شود که مخاطبان پیج مرتبط با شما به سراغ پیج شما بیایند و اگر محتوای جذاب و کاربردی برای مخاطب ارائه کرده باشید، شما را دنبال می کنند و باعث افزایش ویو پیج شما خواهد شد. مثلا اگر شما در زمینه محصولات لوازم آرایشی فعالیت می کنید می‌توانید با بیوتی بلاگرها و فروشنده‌های لوازم آرایشی  صحبت کنید تا تبلیغ کسب و کار شما را در صفحه خودشان بگذارند.

هشتگ راهی طلایی برای افزایش ویو اینستاگرام

افزایش ویو اینستاگرام

هشتگ‌ها در اینستاگرام برچسب‌هایی هستند که شما می‌توانید از طریق آنها برای بخش بندی پست‌هایتان استفاده کنید. وقتی که یک هشتگ توسط کاربران در اینستاگرام سرچ می‌شود با این کار می‌توان تمام پست‌هایی که از این هشتگ استفاده‌ شده  را ببینند به همین دلیل توصیه ما این است که همیشه هشتگ‌های مناسب با موضوع پست‌هایی که در پیج خود قرار می دهید را استفاده کنید تا بتوانید از طریق این کار برای بیشتر دیده شدن پست‌های پیجتان استفاده کنید. مورد مهم دیگری که باید در مورد استفاده از هشتگ‌ها بدانید این است که اینستاگرام پست‌هایی که از هشتگ‌های نامرتبط با موضوع پست استفاده می کنند را از لیست دسته‌بندی هشتگ‌ها حذف می‌کند. در حقیقت اینستاگرام تلاش دارد تا با این کار بتواند تجربه بهتری از جستجوی هشتگ‌ها را برای کاربران خود به وجود بیاورد.

استوری‌ یکی از مهم ترین ها

بعد از اینکه استوری اینستاگرام به این شبکه اجتماعی اضافه شد مورد توجه بسیاری از کاربران اینستاگرام قرار گرفت و حالا استوری اینستاگرام به اندازه‌ی پست‌ها برای کاربران و خود اینستاگرام مهم و ضروری است. در گذشته وقتی مخاطب وارد پیج شما می شد اولین چیزی را که نگاه می کرد بیو پیجتان و نحوه قرار گیری پست‌های شما بود، اما حالا کاربران وقتی که وارد پیج می‌شوند، به هایلایت استوری بیشتر از هرچیزی دقت می‌کنند و معمولا بعد از دیدن دسته بندی هایلایت شما به سراغ پست‌ها می‌روند. پس در انتخاب دسته بندی هایلایت‌ها و اضافه کردن تمام استوری‌های خود به هایلایت، مخاطبان بیشتری را جذب کنید.

با پیج ها حوزه خود در تعامل باشید

یک فاکتور مهم و تاثیر گذار در جذب مخاطب داشتن تعامل با کاربرانی است که در حوزه کاری شما هستند. کاربران مرتبط را دنبال کنید و پست‌های آن‌ها را لایک کنید در بعضی از مواقع برای آنها کامنت بگذارید تا آنها هم برای شما اینکار را انجام دهند و این کار سبب می‌شود تا کاربرانی که پیج های مرتبط با حوزه کاری شما را دنبال می‌کنند شما را ببینند و با شما آشنا شوند.

خرید ویو اینستاگرام

افزایش بازدید اینستاگرام

یک روش  مهم و کاربردی برای افزایش بازدید پست اینستاگرام خرید ویو اینستاگرام است لازم به ذکر است که از مزایای خرید بازدید اینستاگرام تنها این مورد نیست. شما باید این مورد را در نظر داشته باشید که داشتن دنبال کننده زیاد این انتظار را در کاربران ایجاد می کند که بازدید و لایک پست های شما نیز بالا باشد. به اشتراک قرار دادن پست های تصویری و تولید محتوا کاری وقتگیر و دشوار است و همچنین ضمانتی برای بالا بردن بازدید پست های شما وجود نیست. به همین جهت خرید بازدید اینستاگرام یک راهی است که نیاز به صرف زمان و انجام هزینه های زیاد تولید محتوا تنها با چند کلیک ساده پست شما به تعداد بازدید مورد نظرتان می رسد.