ارزهای رمزنگاری شده Singularity Net (AGIX) و Shiba Predator (QOM) به لیست صرافی های AbanTether اضافه شدند.

سکه های دیجیتال AGIX و QOM در Abantether فهرست شده اند

به تازگی ارزهای دیجیتال Singularity Net (AGIX) و Shiba Predator (QOM) به لیست صرافی Abantether اضافه شده اند و کاربران می توانند با تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت، این ارزهای دیجیتال محبوب را خریداری و به فروش برسانند.

واحد پول دیجیتال خالص (AGIX)

پلتفرم SingularityNET یک شبکه بلاک چین غیرمتمرکز و منبع باز است که سعی در ارائه خدمات هوش مصنوعی مختلف دارد. این پلتفرم به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا اپلیکیشن های مختلفی را در زمینه هوش مصنوعی ایجاد کرده و با سایر کاربران به اشتراک بگذارند. این پلتفرم بر روی بلاک چین کاردانو ساخته شده و در حال حاضر شامل 13 پروتکل است.

اکوسیستم SingulariniNet از یک زبان برنامه نویسی جدید به نام MeTTa استفاده می کند.

کد اصلی پلت فرم Singularity Net (SingularityNET) با نام اختصاری AGIX شناخته می شود. این توکن به کاربران خود اجازه می دهد تا در توسعه و نوسازی شبکه نقش داشته باشند.

توکن AGIX برای اولین بار در سپتامبر 2017 راه اندازی شد و توانست بیش از 33 میلیون دلار سرمایه در طول عرضه اولیه خود جذب کند. مجموع عرضه این توکن دو میلیارد واحد خواهد بود. توکن AGIX در حال حاضر رتبه 84 را در بازار ارزهای دیجیتال دارد و ارزشی در حدود 0.4 دلار دارد.

با توجه به اینکه پلتفرم Singularity Net در حال ادغام هوش مصنوعی و بلاک چین است که هر دو زمینه های بسیار در حال توسعه و محبوبی هستند، ارز دیجیتال AGIX نیز جایگاه بسیار برجسته ای در بازار ارزهای دیجیتال پیدا کرده است و بسیاری از کارشناسان آینده روشنی برای آن دارند. که آنها تصور می کنند.

این ارز دیجیتال اخیراً در صرافی Abantetter عرضه شده است و کاربران می توانند با مراجعه به وب سایت Abantette Exchange به خرید و فروش AGIX بپردازند.

Chiba Predator Token (QOM)

Shiba Predator پروژه ای است که برای اولین بار در مارس 2022 به بازار ارزهای دیجیتال معرفی شد، این پروژه که به عنوان رقیب Shiba Inu و Dogecoin شناخته می شود، هدف خود را از توزیع مجدد منابع مالی در memecoin ها اعلام کرد و از همان ابتدا مورد استقبال کاربران قرار گرفت.

پروژه Shiba Predator از زمان آغاز به کار توانسته است با راه اندازی کمپین های مختلف و گسترش آگاهی در مورد اینکه مم کوین ها پتانسیل خاصی دارند و می توانند با توسعه بازار ارزهای رمزنگاری شده بسیار سودآور باشند، مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.

توکن بومی پروژه Shiba Predator که به اختصار QOM نامیده می شود، در حال حاضر رتبه 378 را در بازار ارزهای دیجیتال دارد و در روزهای اخیر رشد قابل توجهی را به ثبت رسانده است. توکن QOM در حال حاضر به لیست صرافی Abantether اضافه می شود و کاربران می توانند با مراجعه به این وب سایت صرافی اقدام به خرید و فروش QOM کنند.

AGIX و QOM را از Abantether خریداری کنید

یکی از اهداف اصلی تیم صرافی Abantetter این است که ارزهایی را که کاربران دوست دارند و نیاز دارند در اسرع وقت به لیست خود اضافه کند و به کاربران خود این فرصت را بدهد که با خیال راحت و آسان با آنها معامله کنند. در همین راستا، ارزهای دیجیتال AGIX و QOM اخیرا در این بورس عرضه شده اند.

با تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت در کمتر از 30 دقیقه، مخاطبان محترم صرافی Abantetter می توانند معامله ارزهای رمزنگاری شده محبوب خود از جمله سکه های محبوب AGIX و QOM را آغاز کنند. تیم پشتیبانی 24 ساعته Abantetter نیز برای پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی کاربران در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید