مطالعه جدید شرکت نرم افزار مالی تیپالتی نشان می دهد که در سال 2020، اپل 1700 دلار در ثانیه درآمد خواهد داشت و در میان سودآورترین شرکت های فناوری، در میزان سود در ثانیه حرف اول را می زند.

مطالعه جدید یک شرکت نرم افزاری فناوری مالی تبالتی این نشان می دهد که در سال 2020، اپل در هر ثانیه 1700 دلار درآمد داشته است و در میان سودآورترین شرکت های فناوری، از نظر سود در ثانیه پیشتاز است. مقایسه الفبا و مایکروسافت آنها همچنین پس از اپل با قیمت 1000 دلار در ثانیه در ردیف بعدی قرار دارند.

داده های آماری این شرکت نرم افزاری نشان می دهد که میانگین درآمد شرکت های فناوری حدود 182 دلار در ثانیه است. بر این اساس، بانک های آمریکایی، ولز فارگو، فیس بوک، والمارت، AT&T، Comcast و آمازون جزو ده شرکتی هستند که بیشترین سود را در ثانیه به دست می آورند.

غول های فناوری هر ثانیه در حال کسب درآمد هستند

غول های فناوری سیلیکون ولی در این میان اپل، گوگل و مایکروسافت در هر ثانیه سودهای کلانی به دست می آورند که تخمین زده می شود این شرکت سود بالای 1000 دلار در ثانیه را ثبت کند. جالب است بدانید که اپل یکی از سودآورترین شرکت های فناوری است که روزانه بیش از 152 میلیارد دلار درآمد دارد که حدود 1752 دلار در هر ثانیه است.

تیپالتی یک صفحه وب سایت ایجاد کرده است که نشان می دهد این شرکت ها به همراه چندین بانک بزرگ از زمان ایجاد آن صفحه چقدر سود داشته اند. این لیست Fortune 500 2020 با هم جمع کنید و معلوم می شود که برخی از محبوب ترین شرکت های موجود در این لیست لزوماً سودآورترین نیستند.

این شرکت فناوری همچنین خاطرنشان می کند که متوسط ​​دستمزد هفتگی 1237 دلار است، به این معنی که متوسط ​​کارگر آمریکایی برای یک هفته کار کمتر از یک ثانیه از این شرکت ها درآمد دارد.

در حالی که اپل می تواند سودی برابر با 151,386,301 دلار متوسط ​​درآمد یک خانوار در ایالات متحده 79900 دلار است. این بدان معناست که خانواده باید حدود 1895 سال کار کنند تا به اندازه یک اپل در روز درآمد کسب کنند.

آلفابت، شرکت مادر گوگل، بیش از 90 درصد درآمد خود را از طریق تبلیغات و همچنین از طریق اندروید، کروم، گوگل مپ و یوتیوب به دست می آورد. به طور خلاصه فرقه فن آوری او در سال 2020 حدود 10931 دلار در دقیقه درآمد داشت. تنها صنعتی که درآمد بیشتری دارد غذا و نوشیدنی است که 13914 دلار در دقیقه درآمد دارد. در این بخش، کوکاکولا در هر دقیقه 16969 دلار درآمد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید