اتاق کنفرانس از شریان‌های حیاتی یک شرکت است و اهمیتی به اندازه اتاق مدیریت دارد. بنابراین باید بهترین تجهیزات را برای آن در نظر داشته و انتخاب کنید. میز کنفرانس یکی از مهم‌ترین لوازمی است که برای دکوراسیون و چیدمان اتاق کنفرانس خود باید خریداری کنید که در میان طیف وسیعی از مدل‌های مختلف ممکن است قدری سخت و چالش‌برانگیز باشد. اما چنانچه با فاکتورهای مهم و همچنین تاثیر گذار به خوبی آشنایی داشته باشید، راه برای شما هموارتر شده و راحت‌تر می‌توانید میز کنفرانس مورد نیاز خود را پیدا کنید.

فاکتورهای مهم برای خرید میز کنفرانس

یک میز در وهله اول باید کاربردی باشد و بتواند نیاز کسب و کار یا جلسات شما را برطرف کند. اما چه عواملی در خرید شما اهمیت داشته و باید آن را جدی بگیرید؟ ایرانیان چوب در طراحی و عرضه میز کنفرانس و حتی دیگر مبلمان اداری به طور تخصصی فعالیت دارد و این لوازم را به صورت مستقیم به دست مشتریان خود می‌رساند. ضمن اینکه محصولات بسیار متنوعی نیز دارد، بنابراین می‌توانید از این فروشگاه دیدن کرده و هر آنچه که برای اتاق کنفرانس خود نیاز دارید، تهیه کنید.

اندازه میز کنفراس

شاید مهم‌ترین قسمت انتخاب شما تصمیم‌گیری در مورد میز کنفرانس باشد. در قدم اول باید برآورد کنید که چند نفر به صورت همزمان از این میز کنفرانس استفاده می‌کنند. در واقع شما باید اندازه و ابعادی را برای میز خود در نظر بگیرید که بتواند تمامی این افراد در خود جای دهد، ضمن اینکه کارمندان یا مهمانان هنگامی که پشت میز می‌نشینند باید احساس راحتی داشته و فضای کافی در اختیار داشته باشند.

سبک و طرح

از آنجایی که اتاق کنفرانس قسمتی از شرکت یا سازمان شما است بهتر است برای خرید مبلمان آن نیز از سبک کلی شرکت پیروی کنید تا میز کنفرانس شما نیز با آن‌ها همخوانی داشته باشد. شما می‌توانید از طریق ایرانیان چوب برای خرید اینترنتی میز کنفرانس نیز اقدام کنید. در واقع می‌توانید محصولات این فروشگاه را از وب سایت آن‌ها مشاهده کرده، مورد بررسی قرار داده و سپس برای خرید تصمیم‌گیری کنید.

جنس

جنس میز و متریال به کار رفته در ساخت آن علاوه بر قیمت در انتخاب شما تاثیرگذار است. اگر بودجه محدودی دارید، باید با توجه به آن جنس میز خود را انتخاب کنید، اما چنانچه دست بازی در هزینه دارید، بهتر است جنسی را انتخاب کنید که با سایر مبلمان اداری شرکت شما متناسب باشد تا جلوه‌ای بسیار درخشان به فضای کاری شما ببخشد.

به مهم‌ترین مواردی که باید برای خرید میز کنفرانس در نظر داشته باشید، اشاره کردیم تا خرید را برای شما آسان‌تر کرده باشیم. هرچند که ایرانیان چوب طیف گسترده‌ای از میزهای کنفرانس را داشته و شما می‌توانید هر مدلی که در نظر دارید را از طریق این فروشگاه انتخاب و خریداری کنید.

ابعاد مناسب میز کنفراس برای فضای بزرگ

شاید برای فضاهای بزرگتر انتخاب یک میز کنفرانس قدری آسان‌تر باشد، اما بدین معنا نیست که نیاز به دقت ندارد. شما باید میزی با ابعادی انتخاب کنید که از همه جهات برای آن مناسب باشد. اینکه با توجه به فضای خود یک میز بسیار بزرگ خریداری کنید در صورتی که افراد بسیار کمی از آن استفاده می‌کنند، کاملا اشتباه است و می‌تواند دکوراسیون شما را نامرتب نشان دهد، ضمن اینکه بهره‌وری را نیز کاهش خواهد داد. در صورتی که فضای بزرگی دارید بهتر است میز کنفرانسی انتخاب کنید که با توجه به کارمندان برای فضای شما نیز مناسب باشد. همیشه فضایی برای رفت و آمد افراد در نظر داشته و تمامی آن را با تجهیزات پر نکنید.

البته چنانچه فضای شما بسیار بزرگ است و میز کنفرانسی که به آن نیاز دارید، آن را پوشش نمی‌دهد، می‌توانید از اکسسوری‌های دیگری برای جلوه‌ای بیشتر استفاده کنید. یک میز باید به قدری جا داشته باشد که افراد به راحتی پشت آن نشسته و فضای کافی برای قرار دادن لوازم و مدارک خود داشته باشند.کوچکتر یا خیلی بزرگتر از این اندازه چندان خوشایند نخواهند بود. ایرانیان چوب برای هر فضایی میز کنفرانس متناسب موجود دارد و شما می‌توانید تمامی مدل‌های موجود را حتی با همکاران خود بررسی کرده و بهترین را انتخاب کنید. ضمن اینکه از طریق این فروشگاه می‌توانید قیمت صندلی اداری را استعلام کرده و اتاق کنفرانس خود را به یکباره برای استفاده تجهیز کنید.