در این روزها که تب استفاده از اپلیکیشن محبوب و پرطرفدار کلاب هاوس بسیار داغ شده، خیلی ها به دنبال دریافت دعوت نامه کلاب هاوس به صورت رایگان هستند تا با استفاده از آن بتوانند در این شبکه اجتماعی نوظهور عضو شده و از امکانات آن استفاده کنند. ما در مقالات قبلی همیارسوشال به صورت کامل به بررسی شبکه اجتماعی کلاب هاوس پرداخته و از محبوبیت آن سخن گفتیم. در این مقاله اما، قصد داریم به چگونگی دریافت دعوت کلاب هاوس به صورت رایگان اشاره نماییم تا دغدغه بسیاری از کاربران عزیزمان را در این زمینه برطرف کنیم. اگر شما هم جزو دوست داران شبکه اجتماعی Clubhouse بوده و مایلید با روش های رایگان و مجانی دریافت دعوت نامه کلاب هاوس آشنا شوید، با ما در ادامه همراه باشید.

کلاب هاوس Clubhouse چیست؟

کلاب هاوس Clubhouse

قبل از آن که با روش های دریافت دعوت نامه کلاب هاوس به صورت رایگان آشنا شویم، بد نیست نگاهی اجمالی به این اپلیکیشن بیاندازیم. کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی تازه تاسیس است که فعالیت در آن با استفاده از صوت و صدا صورت می گیرد. به طوری که در این شبکه اجتماعی خبری از نوشته، عکس یا فیلم نبوده و با ورود به آن تنها می توانید وارد روم هایی شوید که میزبان گفت و گوی صوتی کاربران می باشند.

در واقع امکاناتی که در Clubhouse مشاهده می کنید، امکاناتی نیست که تازگی داشته باشد. چرا که ما قبلاً در سایر برنامه ها از جمله تلگرام نیز با قابلیت گفت و گوی صوتی گروهی آشنا بودیم. در این بین کلاب هاوس دست به ابتکار زده و این قابلیت را با رنگ و بویی تازه به کاربران ارائه کرده است. بدین ترتیب افرادی که عضو این شبکه اجتماعی شده و در روم ها وارد می شوند می توانند با سایر افرادی که در اتاق گفت و گو حاضرند به چت صوتی پرداخته و راجع به مسائل گوناگون صحبت کنند.

در کلاب هاوس هیچ گفت و گویی ضبط نمی شود و به همین خاطر می توان گفت تمام اتفاقات کلاب هاوس در لحظه است. همان طور که گفتیم روم های زیادی در کلاب هاوس فعال هستند و شما به عنوان یک کاربر ساده نیز می توانید اقدام به تاسیس روم (اتاق گفت و گو) جدید نموده و با دوستان گفت چت صوتی داشته باشید. هر روم از یک یا چند مدیر تشکیل می شود و مدیران می توانند دسترسی کاربر را برای صحبت کردن تعیین نمایند. در حال حاضر این اپلیکیشن تنها برای سیستم عامل iOS منتشر شده و کاربران اندرویدی از نسخه های غیررسمی آن استفاده می کنند. البته به احتمال خیلی زیاد در آینده نزدیک نسخه رسمی اندروید کلاب هاوس نیز منتشر خواهد شد.

چرا به دعوت نامه کلاب هاوس نیاز داریم؟

چرا به دعوت نامه کلاب هاوس نیاز داریم؟

برای عضویت در کلاب هاوس و فعالیت در این پلت فرم اجتماعی محبوب، به دعوت نامه ای نیاز دارید که بایستی از سمت یکی از اعضای این شبکه اجتماعی به شما ارسال شود. در واقع این دعوت نامه لینکی است که مخصوص شماره تلفن تان بوده و مجوز ورود به کلاب هاوس را به شما می دهد. این یعنی اگر فردی نتواند این لینک دعوت نامه را از دوستان یا آشنایان خود دریافت کند، در حسرت عضویت در کلاب هاوس باقی خواهد ماند. به همین خاطر بسیاری از کاربرانی که دوست دارند وارد فضای جدید این اپلیکیشن جذاب شوند هنوز هم در انتظار ارسال دعوت نامه از سمت اعضای کلاب هاوس هستند. این موضوع باعث شد فعالان حوزه مجازی دست به ایجاد راهکارهایی بزنند که با استفاده از آن ها کاربرانی که هیچ دوست و آشنایی در کلاب هاوس ندارند نیز بتوانند با دریافت دعوت نامه کلاب هاوس به صورت رایگان وارد این شبکه اجتماعی شوند.

در این بین افراد سوءاستفاده گری هم وجود داشتند که با درج آگهی در سایت هایی مثل دیوار و دیگر سایت های تبلیغاتی، اقدام به فروش دعوت نامه کلاب هاوس کرده و به این بهانه مبالغ زیادی را از کاربران نامطلع دریافت می کردند. شما نباید تحت هر شرایطی در دام این سودجویان گرفتار شوید. به همین خاطر ادامه این مطلب را دنبال کنید تا با راهکارهای دریافت دعوت نامه کلاب هاوس به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه آشنا شوید.

دریافت دعوت نامه کلاب هاوس به صورت رایگان

در این بخش با پنج روش ساده و عملی جهت دریافت دعوت نامه کلاب هاوس به صورت رایگان در خدمت شما عزیزان هستیم.

ارسال پیام در شبکه های اجتماعی

ارسال پیام در شبکه های اجتماعی
با فعالیت و ارسال پیام در شبکه های اجتماعی نظیر توییتر و اینستاگرام از دوستان و دنبال کنندگان خود دعوت رایگان Clubhouse بگیرید.

در واقع یکی از ساده ترین روش هایی که به شما کمک می کند از لینک دعوت نامه کلاب هاوس بهره مند شوید، انتشار یک پیام عمومی در شبکه های اجتماعی تان است. به طوری که به سادگی می توانید با انتشار یک استوری اینستاگرام یا ارسال پیام در گروه های تلگرامی خود، از افرادی که امکان تهیه این لینک را برای شما دارند کمک بگیرید. از آن جایی که دریافت دعوت نامه کلاب هاوس به یک دغدغه عمومی برای خیلی از فعالان شبکه های اجتماعی تبدیل شده، بدون شک افرادی که در کلاب هاوس عضو بوده و می توانند در این مسیر به کاربران کمک کنند، از هیچ مساعدتی دریغ نخواهند کرد.

انتظار برای انتشار نسخه رسمی اندروید

همان طور که گفته شد، اپلیکیشن کلاب هاوس به صورت اختصاصی برای پلت فرم iOS و گوشی های آیفون راهی مارکت شده است. این اتفاق به دلیل کمتر بودن کاربران iOS و احتمالاً آزمایش مدیران این شبکه اجتماعی بوده است. به طوری که چون کاربران کمتری در iOS حضور دارند، عضویت آن ها فشار زیادی به سرورهای کلاب هاوس وارد نکرده و از طرفی این کاربران می توانند تمام دیتاها و اطلاعات موردنیاز مدیران کلاب هاوس را در ابتدای مسیر تامین نمایند. در واقع وجود لینک دعوت نامه نیز به همین خاطر بوده و فیلتری است که موجب می شود کاربران با شدت کمتری در کلاب هاوس عضو شده و اشکالی در ابتدای کار برای این اپلیکیشن رخ ندهد.

مقاله پیشنهادی برای شما: دانلود کلاب هاوس برای اندروید

بدون شک با گسترش چشمگیری که کلاب هاوس در این مدت داشته، به زودی نسخه رسمی اندروید آن نیز منتشر خواهد شد و در این نسخه به احتمال زیاد خبری از لینک دعوت نخواهد بود. به همین خاطر به راحتی می توانید در آن عضویت پیدا کرده و فعالیت نمایید. پس اگر عجله ای برای دریافت دعوت نامه کلاب هاوس به صورت رایگان ندارید، تا زمان انتشار نسخه رسمی این برنامه برای اندروید صبر کنید.

مقاله پیشنهادی: ربات اینستاگرام

استفاده از سایت های ارائه دهنده لینک کلاب هاوس

به تازگی برخی از سایت های داخلی و خارجی اقدام به ارائه خدماتی نموده اند که با استفاده از آن، کاربران می توانند به صورت کاملاً رایگان و البته آنلاین و برخط اقدام به دریافت دعوت نامه کلاب هاوس نمایند. این سایت ها از سیستمی برخوردارند که وقتی کاربر شماره خود را وارد آن می کند، لینک مخصوص وی را ساخته و در اختیار او قرار می دهد. برای پیدا کردن این سایت ها، کافی است در اینترنت یک جست و جوی ساده داشته باشید.

عضویت در انجمن های ایرانی و خارجی

دریافت دعوت کلاب هاوس از ردیت

در بسیاری از انجمن های خارجی مثل سایت ردیت Reddit، تاپیک های زیادی مبنی بر دریافت دعوت نامه کلاب هاوس به صورت رایگان وجود دارد. شما با عضویت در این انجمن ها می توانید در تاپیک هایی که مربوط به دریافت دعوت نامه کلاب هاوس می باشد فعالیت کرده و از کمک و مساعدت کاربران دیگر استفاده کنید. با ورود به این انجمن ها و جستجوی عبارت Clubhouse Community Subreddits به تاپیک های مرتبط دسترسی پیدا خواهید کرد.

شایان ذکر است برخی از انجمن های ایرانی نیز در این رابطه فعال بوده و با ایجاد تاپیک هایی مبنی بر «دریافت دعوت نامه کلاب هاوس به صورت رایگان»، کاربرانی که عضو کلاب هاوس هستند را به کاربرانی که قصد عضویت در این شبکه اجتماعی دارند متصل کرده و این مسئله را برطرف می کنند.

استفاده از سایت icycoupons

یک ترفند دیگر که مخصوص کاربران تلفن های همراه آیفون است، ورود به سایت icycoupons.com و استفاده از این سایت است. این سایت یک سایت معتبر خارجی است که در زمینه ارائه کوپن و کدهای ویژه از جمله کد دعوت کلاب هاوس فعالیت می کند. بدین منظور وقتی وارد آن شدید، کمی به سمت پایین صفحه اسکرول کنید تا با قسمت Clubhouse Invite Code روبرو شوید. با کلیک روی این گزینه صفحه جدیدی برای شما باز می شود. در این صفحه روی دکمه آبی رنگ «Show Invite Code» کلیک کنید تا پنجره پاپ آپ برایتان باز شود.

در این پنجره جدید، در باکس مربوط به کد دعوت کلاب هاوس عبارت Club***** درج شده و برای نمایش کد بایستی روی دکمه زیر آن یعنی «Unlock Code» کلیک کنید. وقتی روی این دکمه کلیک کردید، وارد صفحه ای می شوید که از شما می خواهد دو نرم افزار را از لیست برنامه های موجود نصب کنید. با نصب این دو نرم افزار، مجدداً به سایت icycoupons وارد شوید و همین مراحل را طی کنید. اگر نرم افزارها را با موفقیت نصب کرده باشید، در مرحله آخر با کلیک روی گزینه «Show Invite Code» کد دعوت اختصاصی شما برای عضویت در کلاب هاوس به نمایش درمی آید.

جمع بندی نهایی

در این مقاله به چند راهکار ساده و تست شده برای دریافت دعوت نامه کلاب هاوس به صورت رایگان اشاره کردیم. چنانچه شما هم راهکارهای جدیدتری را می شناسید، آن را در بخش نظرات به ما اطلاع دهید تا به این لیست اضافه شده و سایر کاربران نیز بتوانند از آن بهره مند شوند. امیدواریم این مقاله موردتوجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. در صورت تمایل از سایر مطالب رایگان همیارسوشال نیز دیدن فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید