با سلام و درود خدمت دنبال کنندگان همیشگی وبسایت همیارسوشال، در این مقاله میخواهیم نحوه دلیت اکانت تلگرام یا همان حذف حساب کاربری تلگرام را به شما عزیزان آموزش دهیم.
توجه فرمایید که تلگرام با ۴۰ میلیون کاربر ایزانی تقریبا سلطان شبکه‌های اجتماعی آنلاین در ایران است. اما شاید شما به هر دلیلی دلتان بخواهد از این ۴۰ میلیون خارج شوید و اکانت تلگرام خود را حذف کنید؛ یا مثلا بخواهید تلگرام خود را پاکسازی کنید و یا بخواهید حساب جدیدی تلگرام ایجاد کنید و یا …?
در هرصورت در این مقاله آموزش حذف حساب کاربری تلگرام را برای شما آماده کرده ایم✅ روش حذف اکانت تلگرام بسیار ساده است، تنها کافی است قدم به قدم با آموزش ما همراه شوید.

حذف اکانت تلگرام در 4 مرحله !

همانطور که قبل تر گفتیم حذف اکانت تلگرام بسیار ساده است و به آسانی این کار را میتوانید انجام دهید که ما آموزش را در چهار مرحله به زبان آسان و ساده برای شما توضیح خواهیم داد.

مرحله اول: وارد سایت رسمی تلگرام شوید (Telegram.org)

توجه داشته باشید که دلیت اکانت تلگرام از طریق نرم افزار آن امکان پذیر نیست؛ فرقی هم نمی‌کند نسخه دسکتاپ باشید یا اندروید و یا آی‌او‌اس، پس حتما باید از طریق سایت تلگرام این کار را انجام دهید. از طریق لینک روبرو : Delete Telegram Account

آموزش حذف اکانت تلگرام

در قسمت آبی رنگ باید شماره موبایل خود را وارد کنید.

دقت داشته باشید که حتما شماره موبایل خود را همانطوری که در کادر زرد رنگ بالا نشان داده‌ایم وارد کنید؛ بدون صفر و با کد ۹۸+ در اول شماره. سپس بر روی دگمه next کلیک کنید.

? همچنین یاد بگیر از یوتیوب فیلم دانلود کنی: دانلود فیلم از یوتیوب

مرحله دوم: دریافت رمز (کد) حذف اکانت و وارد کردن آن در سایت تلگرام

در این مرحله یک پیام که حاوی رمز حذف اکانت تلگرام است، برایتان در تلگرام ارسال می‌شود.

آموزش دلیت اکانت تلگرام

 

دقت کنید که این رمز را باید عینا به همان صورتی که برای شما ارسال شده در سایت تلگرام وارد کنید (با رعایت کوچک و بزرگ بودن حروف). برای اینکه مشکلی پیش نیاید می‌توانید آنرا کپی کنید.

حالا این رمز را در قسمت confirmation code در سایت وارد کنید و گزینه sign in را بزنید.

دلیت اکانت تلگرام

مرحله سوم: تایید نهایی برای حذف اکانت

در این مرحله تلگرام از شما می‌پرسد که چرا می‌خواهید اکانت خود را حذف کنید. البته شما هیچ اجباری ندارید که به این سوال حتما جواب بدهید. در نهایت پس از پر کردن این قسمت روی کلمۀ done کلیک کنید تا وارد مرحلۀ بعد بشوید.

حذف کامل حساب تلگرام

مرحله چهارم (مرحله آخر): اطمینان نهایی !

از آنجایی که تلگرام نگران است که نکند خدایی نکرده شک داشته باشید و در طی این اتوماسیون پیشرفته مردد شده باشید، یک بار دیگر و برای آخرین بار از شما می‌پرسد که آیا از حذف کردن اکانت تلگرام خود مطمئن هستید؟ شما هم بله را بگویید. مبارک است. به این نحوه اکانت تلگرام شما دیلیت خواهد شد.

روش حذف اکانت تلگرام

و حالا به این روش در نهایت تلگرام با یک پیغام سبز رنگ به شکل زیر شما را تنها می‌گذارد، اما از شما می‌خواهد که زود به آغوش گرم تلگرام بازگردید و تلگرام را زیاد از حد تنها نگذارید.

طریقه حذف اکانت تلگرام

به این طریقه اکانت تلگرام شما حذف خواهد شد، عکس کانتکت شما برای مخاطبنتان حذف می‌شود و نام شما به deleted account تغییر می‌کند.

چند نکته مهم در رابطه با دلیت اکانت تلگرام

  • اگر در یک بازۀ زمانی کوتاه مثلا چند روز بیش از سه بار اکانت تلگرام خود را دلیت کنید، شمارۀ شما به اصطلاح فلود شده و شما تا سه هفته قادر نیستید در تلگرام ثبت نام کنید.
  • اگر به صورت ناخواسته پیام دیلیت اکانت برای شما ارسال شده است، آنرا نادیده بگیرید؛ احتمالا کسی اشتباها شماره موبایل شما را وارد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید