مراسم تحویل تراکتورهای X5000 Shek Moto به مشتریان به تازگی برگزار شده و آرین دیزل برنامه های آتی خود را اعلام کرده است.

کشنده های X5000 Shek Moto تنها سه ماه پس از عرضه تحویل شدند

مراسم تحویل تراکتورهای X5000 Shek Moto به اولین مشتریان به تازگی برگزار شد. آریان دیزل هنگام تحویل این خودروها از برنامه های آتی خود رونمایی کرد و به عرضه چهار محصول جدید با برند شک موتو در سال آینده اشاره کرد.

طی مراسمی که در کارخانه تولید آرین دیزل در الخامنه برگزار شد، پنج دستگاه تراکتور شیک موتو X5000 به مشتریان تحویل داده شد. به گفته مدیرعامل آرین دیزل، 50 خودروی دیگر تا پایان سال جاری در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. این شرکت به احتمال زیاد در سال آینده کامیون های کمپرسی دو محوره و باربری را با نام تجاری Shacmoto به بازار معرفی خواهد کرد.

کیلرهای X5000 تحویل داده شد

کشنده قدرتمند X5000 Shek Moto حدود سه ماه پیش در نمایشگاه خودرو اصفهان رونمایی شد. این خودرو مجهز به موتور 13 لیتری کامینز است که می تواند 520 اسب بخار قدرت تولید کند. وظیفه انتقال نیرو به چرخ ها نیز بر عهده گیربکس سریع است که تولید انحصاری Shacman می باشد. تراکتور آرین دیزل به دلیل برخورداری از امکانات و تجهیزات پیشرفته و جدید از جمله دوربین 360 درجه، خروجی برق 220 ولت، سنسور باران، کولر در محل و … بالاتر از رقبای خود قرار گرفته است.

کیلرهای X5000 تحویل داده شد

معاون کیفیت آرین پارس موتور از افزایش تولید این خودروی سنگین به 2000 دستگاه در شش ماهه نخست سال آینده در مراسم ویژه تحویل تراکتور شکموتو X5000 به مشتریان خبر داد. این شرکت همچنین برنامه هایی برای برند جک دارد.

بد نیست بدانید آرین دیزل به عنوان نماینده رسمی برند Shacman در ایران فعالیت می کند. شک موتو یکی از برندهای شکمان است که در بسیاری از بازارها با همین نام به فروش می رسد. سیستم ترمز مورد استفاده در تراکتور X5000 ساخت شرکت WABCO است و سیستم های پایداری آن شامل سیستم ترمز اضطراری (AEBS)، کنترل پایداری (ESC) و کنترل لغزش (ASR) می باشد. گیربکس و ترمز موتور نیز از محصولات محبوب Jacob هستند.

دیدگاهتان را بنویسید