این روزها صنعت جوجه کشی با توجه به افزایش میزان مصرف گوشت و متعلقات آن به یک صنعت سودآور تبدیل شده است و افراد در سطوح کوچک تا گسترده به تولید و پروش جوجه پرندگان مختلف می‌پردازنند. تولید جوجه با استفاده از دستگاه جوجه کشی انجام می‌شود و با توجه به حجم مختلف تولیدات جوجه، این دستگاه در ظرفیت‌های مختلف تحت عناوین خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی تولید می‌شود و کمپانی‌های بسیاری در سطح کشور با تولید دستگاه جوجه کشی به درآمدزایی می‌پردازند. شرکت طیور ماشین ابزار یکی از برترین برندهای تولید و عرضه کنندگان این دستگاه است و انواع دستگاه‌های جوجه کشی در ظرفیت‌های مختلف را تولید می‌کند.  جوجه کشی شغلی بسیار راحت است و از آن جا که به منبع خارجی وابسته نیست، کسب و کاری پر درآمد محسوب می‌شود. شما می‌توانید تنها با استفاده از یک دستگاه مخصوص جوجه کشی یک صنعت داخلی را راه اندازی کنید.

ویژگی دستگاه‌های جوجه کشی طیور ماشین ابزار

در شرکت طیور ماشین ابزار، دستگاه‌های جوجه کشی در دو گروه دستگاه خانگی تحت عنوان روستا و دستگاه صنعتی تحت عنوان زاگرس تولید می‌شوند. تفاوت این دو دستگاه در ظرفیت آن‌ها از لحاظ گنجایش تعداد تخم‌ها است. این شرکت با هدف جلب رضایت مشتریان خود از بهترین متریال‌ها برای تولید دستگاه‌های جوجه کشی استفاده می‌کند. شرکت طیور ماشین ابزار، این دستگاه‌ها را از جنس آلومینیوم تولید می‌کند که در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاوم است؛ ضمن این که آلومینیوم استحکام قابل توجهی به بدنه دستگاه جوجه کشی می‌بخشد و از هر نوع ضربه و آسیب به تخم‌ها جلوگیری می‌کند. بدنه داخلی دستگاه‌های جوجه کشی زاگرس و روستا از جنس پلی اتیلن می‌باشد. این دستگاه‌ها در هر حجم و ظرفیتی قابلیت کنترل دارند و چرخش تخم‌ها، میزان رطوبت مورد نیاز و تغییرات دمایی  دستگاه قابل تنظیم است.

این برند تولیدکننده دستگاه جوجه کشی قابلیت‌های بسیار ویژه‌ای به محصولات تولیدی خود بخشیده که سبب تمایز آن نسبت به سایر دستگاه‌های جوجه کشی شده است. دستگاه‌های زاگرس و روستا دارای آلارم خطر هستند و هر گونه اختلال و افت راندمان دستگاه را هشدار می‌دهند. علاوه بر آن دستگاه‌های طیور ماشین ابزار از سیستم تنظیم ولتاژ برخوردارند. این سیستم برق ورودی را دریافت کرده و پس از استانداردسازی، ولتاژ را به دستگاه ارسال می‌کند. بنابراین در صورت افزایش ولتاژ دستگاه‌های جوجه کشی آسیب نمی‌بینند.

دستگاه جوجه کشی خانگی

این دستگاه از لحاظ طراحی ظاهری و ظرفیت در انواع مختلف وجود دارد. شما به عنوان یک مبتدی می‌توانید انواع کوچک و رومیزی این دستگاه جوجه کشی خانگی را تهیه کرده و تخم‌های نطفه‌دار را در آن نگهداری کنید. کارکرد این دستگاه با برق شهری نیز امکان‌پذیر است. برخی از انواع آن نیز با باتری کار می‌کنند. دستگاه های جوجه کشی خانگی برای تولید انواع جوجه پرنده‌های زینتی و اهلی مناسبند و استفاده از آن‌ها خیلی رلحت تر و آسوده تر از دستگاه‌های جوجه کشی صنعتی نیست. بنابراین استفاده از آن‌ها به تجربه و دانش خاصی نیاز ندارد. دستگاه خانگی جوجه کشی از لحاظ نحوه عملکرد بهینه و مصرف انرژی بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

قیمت دستگاه جوجه کشی

قیمت این دستگاه به عوامل مختلفی بستگی دارد. متریال‌های مختلفی از جمله:  ظرفیت دستگاه، آپشن‌های آن، نحوه کنترل دستگاه به صورت دستی یا تمام اتوماتیک، جنس و کیفیت مواد اولیه سازنده این دستگاه، نوع دستگاه از لحاظ صنعتی بودن یا نبودن آن، برند تولید کننده و عوامل بسیار دیگر در تعیین قیمت این محصول نقش دارند. با وجود تمام این عوامل شرکت طیور ماشین ابزار انواع دستگاه‌های جوجه کشی را با عملکرد حرفه‌ای و خودکار با قیمت بسیار مناسب تولید می‌کند. از آنجا که این شرکت خود تولیدکننده و عرضه کننده این تجهیزات است، انتظار می‌رود قیمت دستگاه جوجه کشی در این سایت با توجه به عدم حضور واسطه مناسب و مقرون به صرفه باشد.

چگونه دستگاه جوجه کشی را از شرکت طیور ماشین ابزار تهیه کنیم؟

برای مشاهده کاتالوگ انواع دستگاه جوجه کشی ارزان و خرید آن می‌توانید از طریق لینک زیر وارد سایت شرکت شوید. این شرکت نزدیک به پانزده سال سابقه فعالیت دارد و علاوه بر تولید بهترین انواع دستگاه‌ها و تجهیزات مربوط به جوجه کشی، نمایندگی فروش چند برند معتبر  ایرانی و خارجی دیگر از جمله آرکام کره را نیز طیور ماشین ابزار به عهده دارد تا گزینه ها و معیاری بیشتری برای انتخاب داشته باشید و همچنین میتوانید برند های معتبر دیگر را به خاطر اعتبار و سفارشات زیاد این مجموعه با تخفیفات بهتر از طیور ماشین ابزار تهیه کنید. این شرکت تمامی محصولات عرضه شده خود را با دوازده ماه ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش عرضه می‌کند. بنابراین اگر تا دوازده ماه هر مشکلی در دستگاه‌های جوجه کشی ایجاد شود، شرکت سازنده بدون گرفتن هزینه‌ای آن را تعمیر می‌کند.

https://www.tma110.com

دیدگاهتان را بنویسید