معرفی رسانه خبری دیجیتیو | Digitiv News Agency

سایت دیجیتیو یک سایت بر پایه اطلاعات فناوری می‌باشد که هدف آن آموزش و انتقال اطلاعات به روز و منحصر به فرد به مخاطبین خود است. این سایت با تلاش متخصصان داخلی در راستای افزایش دانش فناوری و رفع محدودیت ها در دستیابی به اطلاعات به روز ایجاد گردید و هدف آن کمک و آشنایی هموطنان با دنیای رسانه است.

رسالت دیجیتیو

سایت دیجیتیو همانطور که قبلا اشاره کردیم بر پایه اطلاعات فناوری می‌باشد و نویسندگان  این سایت در هر لحظه تمامی اخبار مربوط به حوزه فناوری را به طور کامل پوشش می‌دهند و مطالب تمامی سایت های معتبر دنیا را با ترجمه روان و اختصاصی دیجیتیو در اختیار مخاطبین این سایت قرار می‌دهند و شما با عضویت رایگان در این سایت دیگر نیاز به چک کردن سایت های متعدد در حوزه فناوری نخواهید داشت زیرا تمامی مطالب سایت های معتبر به صورت روزانه در این سایت برای شما به طور رایگان قابل دسترس خواهد بود و شما دیگر نیازی به محتوا های گوناگون نخواهید داشت بلکه تمامی محتوا ها به صورت دسته بندی شده و با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. سعی متخصصان سایت دیجیتیو بر این است که حوزه های تحت پوشش خود را دائما افزایش دهند تا تمامی اخبار مربوط به حوزه فناوری  را بتوانند به طور کامل برای شما پوشش دهند و دائما شما از لحاظ دریافت اطلاعات مربوط به حوزه فناوری به روز باشید.

آبنده دیجیتیو

دیجیتیو با تکیه بر توان متخصصان خود سعی دارد تا به یک مجموعه کامل در حوزه رسانه و فناوری تبدیل شود، دیجیتیو با جذب متخصصان در حوزه فناوری گام بزرگی در جهت تبدیل شدن به مجموعه رسانه و فناوری برداشته است به طوری که امروزه بیش از صد ها سایت خارجی را تحت پوشش در آورده و در چشم انداز های نزدیک این مجموعه تعداد این سایت ها به نحوه چشم گیری پیشرفت خواهد کرد و بر تعداد آن‌ها افزوده خواهد شد و روز به روز سایه ی دیجیتیو بر رسانه و فناوری گسترده تر خواهد شد.

در پایان باید بگوییم که امروزه پیشرفت هر کشوری نیازمند آگاهی سازی و توانمند سازی افراد آن جامعه است و اگر کشوری افراد آن از لحاظ رسانه و فناوری از دانش مطلوبی برخوردار نباشند با مشکل بزرگی رو به رو می‌شود از همین رو رسانه دیجیتیو بر خود واجب دید تا به نحو احسن در این جهت گام های استوار و درست بردارد تا به نوبه خود و در حد توان خودش سهمی در افزایش دانش و آگاهی مردم کشور ایران داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید