همه ما آنجا بوده‌ایم: وقتی ویدیویی از صحبت کردن شخصی ظاهر می‌شود، با تلفن خود در حالت بی‌صدا در صفحه For You خود پیمایش می‌کنید. شما می خواهید بدانید آنها چه می گویند، اما هیچ شرحی برای خواندن وجود ندارد. و از آنجایی که هدفون شما در دسترس نیست، به پیمایش ادامه می دهید.

اگر خالق یا بازاریاب رسانه های اجتماعی هستید، این تجربه ای نیست که می خواهید دنبال کنندگانتان داشته باشند. برای جلب توجه مردم، محتوای شما باید در دسترس همه مخاطبان باشد. اینجاست که زیرنویس‌های خودکار TikTok وارد عمل می‌شوند.

TikTok برای اولین بار ویژگی زیرنویس خودکار خود را برای پذیرایی از افراد ناشنوا و کم شنوا معرفی کرد. اما زیرنویس های بسته می توانند و باید به عنوان بخشی از یک ابتکار بزرگتر برای ایجاد تجربه کاربری بهتر برای همه در TikTok استفاده شود.

برای کمک به شما برای شروع، اینجاست چگونه و چرا به ویدیوهای TikTok خود زیرنویس اضافه کنید به عنوان یک خالق یا بیننده.

پاداش: از ما استفاده کنید محاسبه نرخ تعامل رایگان TikTokr برای اطلاع از نرخ تعامل خود از 4 راه سریع. آن را به صورت پست به پست یا برای کل کمپین – برای هر شبکه اجتماعی محاسبه کنید.

زیرنویس خودکار TikTok چیست؟

زیرنویس‌های خودکار TikTok زیرنویس‌هایی هستند که به‌طور خودکار در یک ویدیو تولید و نمایش داده می‌شوند تا کاربر بتواند رونویسی صوتی را بخواند.

بنابراین امروز این قارچ خامه ای زیبا را درست می کنم

زیرنویس‌های خودکار ویدیوهای شما را در دسترس‌تر و فراگیرتر می‌کنند با اجازه دادن به کاربران برای خواندن یا گوش دادن به محتوا. این نه تنها برای افرادی که ناشنوا یا کم شنوا هستند، بلکه برای کاربرانی که ویدیوها را با صدای خاموش تماشا می کنند نیز مفید است.

سازندگان می توانند این ویژگی را در طول فرآیند تولید محتوا فعال کنند و حتی قبل از انتشار، زیرنویس ها را برای دقت ویرایش کنند. بینندگان همچنین می‌توانند زیرنویس را روشن یا خاموش کنند. بیایید به نحوه تنظیم این ویژگی برای هر دو حالت بپردازیم.

نحوه استفاده از زیرنویس خودکار TikTok

فعال کردن زیرنویس ها در TikTok بسیار ساده است، چه خالق باشید و چه بیننده. در اینجا مراحل هر دو وجود دارد.

استفاده از زیرنویس TikTok به عنوان سازنده

خوشبختانه برای سازندگان پرمشغله و مدیران رسانه‌های اجتماعی، ویژگی زیرنویس خودکار TikTok اضافه کردن و ویرایش زیرنویس‌ها را در طول فرآیند ایجاد محتوا آسان می‌کند. در اینجا به این صورت است:

1. هنگام آپلود ویدیو، روی آن ضربه بزنید زیرنویس ها دکمه سمت راست صفحه.

دکمه زیرنویس در TikTok

TikTok به طور خودکار هر صدایی را در ویدیو رونویسی می کند. اگر می خواهید حجم متنی را که باید ویرایش کنید کاهش دهید، تمام تلاش خود را برای آپلود ویدیوهایی با گفتار واضح و کمترین صدای پس زمینه انجام دهید.

ویدیوی TikTok

2. هنگامی که TikTok شرح شما را ایجاد کرد، آن را از نظر دقت بررسی کنید. آیا صداهای پس زمینه را دریافت کرد؟ آیا یک کلمه پرکننده بیش از حد می بینید که می خواهید پاک کنید؟

عرقش نکن برای ویرایش زیرنویس‌های تولید شده خودکار، می‌توانید روی نماد مداد ضربه بزنید.

من می توانم تصور کنم بله

عنوان را در TikTok ویرایش کنید

3. پس از اتمام ویرایش، گزینه save را بزنید و زیرنویس‌های شما آماده نمایش هستند.

استفاده از زیرنویس TikTok به عنوان بیننده

فعال کردن زیرنویس در TikTok به سازندگان محدود نمی شود. به عنوان یک بیننده، شما همچنین می توانید ویدیوهایی را با زیرنویس روشن یا خاموش تماشا کنید. برای شروع مراحل زیر را دنبال کنید:

1. اگر می‌خواهید زیرنویس‌ها به‌طور خودکار نمایش داده شوند، اولین قدم این است که بررسی کنید ویژگی خودکار زیرنویس در حساب شما فعال است یا خیر.

برای انجام این کار، به آدرس خود بروید تنظیمات و حریم خصوصی و بر روی ضربه بزنید دسترسی برگه در اینجا گزینه ای را مشاهده خواهید کرد همیشه زیرنویس‌های تولید شده به صورت خودکار نشان داده شود. مطمئن شوید که دکمه روشن است.

دسترس‌پذیری همیشه زیرنویس‌های تولید شده خودکار را نشان می‌دهد

با فعال بودن این ویژگی، برای دیدن زیرنویس‌های ویدیوهای TikTok که با زیرنویس‌های خودکار ایجاد شده‌اند، نیازی به انجام هیچ قدم اضافی نخواهید داشت. اما اگر در حال تماشای یک ویدیو هستید و نظرتان در مورد دیدن زیرنویس تغییر کرد، چه؟ یا اگر زیرنویس‌ها بخشی از ویدیویی را که می‌خواهید ببینید، پوشانده شود، چه می‌شود؟

نگران نباشید – حتی با روشن بودن این ویژگی، همچنان می‌توانید زیرنویس‌ها را روی ویدیوهای TikTok غیرفعال کنید.

2. برای خاموش کردن زیرنویس TikTok، روی آن ضربه بزنید زیرنویس در ویدیویی که در حال تماشای آن هستید. گزینه “پنهان کردن زیرنویس ها” ظاهر می شود.

برای افرادی که در مرموز بودن مهارت دارند فریاد بزنید

3. اگر می خواهید زیرنویس ها را دوباره روشن کنید، به سادگی روی آن ضربه بزنید زیرنویس ها را فشار دهید و دوباره ظاهر می شوند.

زیرنویس ها را دوباره روشن کنید: مرموز بودن زیرا

رشد = هک شده

پست ها را برنامه ریزی کنید، با مشتریان صحبت کنید و عملکرد خود را پیگیری کنید در یک جا. با Hootsuite تجارت خود را سریعتر رشد دهید.

آزمایشی رایگان 30 روزه (بدون خطر!)

چرا زیرنویس‌های خودکار TikTok مهم هستند؟

اول از همه، زیرنویس‌های خودکار TikTok ویدیوهای شما را در دسترس‌تر می‌کنند به طیف گسترده ای از مخاطبان. و فراگیر کردن محتوای رسانه های اجتماعی خود استانداردی است که همه بازاریابان باید آن را اجرا کنند.

آیا شما ملزم به اضافه کردن زیرنویس به ویدیوهای خود هستید؟ از نظر فنی خیر اما نادیده گرفتن این مرحله ممکن است به این معنی باشد که شما مخاطبانی را که در غیر این صورت از محتوای شما لذت می‌برند و با آن درگیر می‌شوند کنار گذاشته‌اید. اگر می‌خواهید افراد بیشتری ویدیوهای TikTok شما را مصرف کنند، تجربه مشاهده را تا حد امکان آسان و لذت بخش کنید. با افزودن زیرنویس

علاوه بر قابلیت دسترسی، شرح‌ها به ملاقات کاربران در جایی که هستند کمک می‌کند. اکثر مردم ویدیوها را با صدای خاموش تماشا می کنند، چه به صورت پیش فرض یا به دلایل حفظ حریم خصوصی. بنابراین می‌توان فرض کرد که وقتی ویدیوی شما در صفحه For You شخصی ظاهر می‌شود، ممکن است در حالت بی‌صدا تماشا کند و اگر فوراً زمینه را درک نکند، به پیمایش ادامه خواهد داد. برای جلب توجه مردم و افزایش بازدید، ویدیوهای شما به زیرنویس نیاز دارند.

به‌علاوه، به‌عنوان یک مدیر پرمشغله رسانه‌های اجتماعی، هر چیزی که بتواند در وقت شما صرفه‌جویی کند، بازی را تغییر می‌دهد. زیرنویس‌های خودکار بخشی از کار ویرایش ویدیوهای TikTok شما را از بین می‌برد. و با صرف زمان کمتر برای ویرایش، می‌توانید روی بخش‌های سرگرم‌کننده فرآیند، مانند ایجاد، برنامه‌ریزی و تعامل با دنبال‌کنندگان تمرکز کنید. برای صرفه جویی در زمان بیشتر، از پلتفرمی مانند Hootsuite برای برنامه ریزی و مدیریت محتوای خود در یک مکان استفاده کنید.

شما حتی می توانید از Hootsuite برای مدیریت و زمان‌بندی ویدیوهای TikTok خود مستقیماً از تلفن خود استفاده کنید:

سوالات متداول درباره شرح خودکار TikTok

منظور از «تولید خودکار شرح‌ها» در TikTok چیست؟

زیرنویس‌های ایجاد شده خودکار در TikTok زیرنویس‌هایی هستند که از صدا رونویسی می‌شوند و در ویدیوی شما نمایش داده می‌شوند.

چگونه زیرنویس خودکار را در TikTok روشن کنم؟

برای روشن کردن قابلیت شرح خودکار در TikTok، به آدرس خود بروید تنظیمات و حریم خصوصی و روی برگه دسترسی. را تغییر دهید همیشه زیرنویس‌های تولید شده به صورت خودکار نشان داده شود به در

چه زمانی باید از زیرنویس در ویدیوهای خود استفاده کنید؟

جواب کوتاه؟ همیشه. اما اگر می‌خواهید برای شروع آن را محدود کنید، در اینجا چند فرمت ویدیویی وجود دارد که شامل صحبت‌های زیادی است و از زیرنویس‌های خودکار سود می‌برد:

  • یک فیلم آموزشی یا نحوه کار
  • پرسش و پاسخ و ویدئوهای مصاحبه
  • ویدیوهای یک روز از زندگی
  • ویدیوهای توضیح دهنده

چگونه زیرنویس‌های خودکار را در TikTok اصلاح می‌کنید؟

سازندگان می‌توانند زیرنویس‌های تولید شده خودکار در TikTok را در طول فرآیند ایجاد اصلاح کنند. پس از اینکه عنوان شما به صورت خودکار تولید شد، برای ویرایش روی نماد مداد ضربه بزنید.

چگونه می توانم زیرنویس ها را در TikTok خاموش کنم؟

زیر تنظیمات و حریم خصوصی، روی ضربه بزنید دسترسی زبانه و سوئیچ همیشه زیرنویس‌های تولید شده به صورت خودکار نشان داده شود خاموش کردن همچنین می‌توانید با ضربه زدن روی زیرنویس‌ها و کلیک کردن بر روی «پنهان کردن شرح‌ها» زیرنویس‌ها را در ویدیوهای جداگانه خاموش کنید.

با استفاده از Hootsuite، حضور TikTok خود را در کنار سایر کانال های اجتماعی خود افزایش دهید. پست‌ها را برای بهترین زمان‌ها برنامه‌ریزی و منتشر کنید، مخاطبان خود را درگیر کنید و عملکرد را اندازه‌گیری کنید – همه از یک داشبورد با کاربری آسان. امروز آن را رایگان امتحان کنید.

شروع کنید

{ “@context”: “https://schema.org”، “@type”: “FAQPage”، “mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “What does auto generated captions mean on TikTok?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Auto generated captions on TikTok are subtitles that are transcribed from audio and displayed on your video.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “How do I turn on auto subtitles on TikTok?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “To turn on the auto caption feature on TikTok, head to your Settings and privacy and tap the Accessibility tab. Toggle the Always show auto-generated captions to on.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “When should you use subtitles on your videos?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Short answer? Always. But if you want to narrow it down to get started, here are a few video formats that include a lot of talking and would benefit from auto captions: tutorial or how-to videos, Q&As and interview-style videos, a day in the life videos, and explainer videos.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “How do you fix auto captions on TikTok?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Creators can fix the auto-generated captions on TikTok during the creation process. After your caption is automatically generated, tap the pencil icon to edit.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “How do I turn off captions on TikTok?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Under Settings and privacy, tap the Accessibility tab and switch Always show auto-generated captions to off. You can also turn off subtitles on individual videos by tapping the closed captions and clicking hide captions.”
}
}]
}

با Hootsuite در TikTok سریعتر رشد کنید

پست ها را برنامه ریزی کنید، از تجزیه و تحلیل بیاموزید، و به نظرات پاسخ دهید همه در یک مکان.

آزمایشی 30 روزه خود را شروع کنید

پست زیرنویس‌های خودکار TikTok: چگونه و چرا از آنها استفاده کنیم اولین بار در داشبورد مدیریت و بازاریابی رسانه‌های اجتماعی ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید