از زمان معرفی آنها در سال 2020، Reels به یکی از محبوب ترین و جذاب ترین انواع محتوای اینستاگرام تبدیل شده است. این پلتفرم باعث می‌شود پست کردن حلقه‌ها برای برندها و سازندگان ارزش داشته باشد – الگوریتم اینستاگرام از محتوای ویدیویی حمایت می‌کند، به این معنی که حلقه‌ها بیشتر از پست‌های ثابت اینستاگرام به مخاطبان زیادی دست پیدا می‌کنند.

اگر می‌خواهید حلقه‌های اینستاگرام را برای الهام، مرجع آینده یا استفاده در پلتفرم دیگری دانلود کنید، متوجه خواهید شد که هیچ ویژگی داخلی وجود ندارد که به شما این امکان را بدهد. اما نگران نباشید، راه حل های زیادی وجود دارد. به خواندن ادامه دهید تا دریابید که چگونه قرقره های کاربران دیگر را در دستگاه خود بارگیری کنید.

جایزه: دانلود کنید چالش قرقره 10 روزه رایگان، یک کتاب کار روزانه از اعلان‌های خلاقانه که به شما کمک می‌کند با حلقه‌های اینستاگرام شروع کنید، رشد خود را پیگیری کنید و نتایج را در کل نمایه اینستاگرام خود مشاهده کنید.

آیا می توانید حلقه های اینستاگرام را دانلود کنید؟

پاسخ کوتاه این است: بله، امکان دانلود حلقه های اینستاگرام وجود دارد.

شما به راحتی می توانید حلقه های اینستاگرام خود را از حساب خود در گوشی هوشمند خود دانلود کنید (در بخش بعدی شما را با آن آشنا خواهیم کرد). اما اگر به دنبال گرفتن محتوا از فید اینستاگرام شخص دیگری هستید، باید کمی بیشتر تلاش کنید. اگرچه از نظر فنی نمی‌توانید Reels را از حساب‌های عمومی کاربران دیگر با استفاده از ابزارهای بومی اینستاگرام بارگیری کنید، چند راه برای کنار گذاشتن این موضوع وجود دارد – و انجام همه آنها آسان است!

نحوه دانلود حلقه های اینستاگرام: 4 روش

در اینجا چند راه برای دریافت محتوا از ویدیوهای Reel Instagram به دستگاه شما آورده شده است.

چگونه حلقه های اینستاگرام خود را دانلود کنیم

فرض کنید مدتی قبل چیزی را در Reels اینستاگرام پست کرده‌اید و می‌خواهید از همان فیلم برای یک حساب تازه راه‌اندازی TikTok استفاده کنید یا آن را با فالوورهای LinkedIn خود به اشتراک بگذارید. در اینجا نحوه دانلود قرقره های اینستاگرام خود که از قبل زنده هستند آورده شده است.

  1. اینستاگرام را باز کنید، به حساب کاربری خود بروید و به تب Reels بروید.

تب Reels در حساب اینستاگرام

  1. حلقه ای را که می خواهید ذخیره کنید پیدا کنید، سپس روی آن ضربه بزنید تا ویدیو در حالت تمام صفحه باز شود.
  2. سه نقطه در گوشه سمت راست پایین را بزنید تا منو بالا بیاید. اصابت در Camera Roll ذخیره کنید. ویدیو به طور خودکار در دستگاه شما ذخیره می شود.

بارگیری حلقه اینستاگرام خودتان

و دقیقاً مانند آن، حلقه اینستاگرام خود را در تلفن خود ذخیره کرده اید. خیلی آسان است، درست است؟

چگونه ویدیوهای ریل اینستاگرام را در آیفون دانلود کنیم

قبلاً اشاره کردیم که اینستاگرام ویژگی داخلی ندارد که بتوانید از آن برای دانلود Reels کاربران دیگر استفاده کنید. در اینجا چند راه حل وجود دارد که کار را انجام می دهد.

صفحه نمایش خود را ضبط کنید

اگر در حال پیمایش فید IG خود هستید و ویدیویی را که دوست دارید مشاهده می کنید، یکی از راه های ذخیره آن در iPhone ضبط صفحه نمایش است.

برای شروع ضبط صفحه خود، به تنظیمات، هدایت به مرکز کنترل، سپس اضافه کنید ضبط صفحه به کنترل های شامل. این باعث می‌شود که این ویژگی به راحتی از صفحه کنترل شما قابل دسترسی باشد (هنگامی که وقتی انگشت خود را از گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی به پایین می‌کشید ظاهر می‌شود):

صفحه نمایش مرکز کنترل آیفون

پس از اتمام کار، برنامه اینستاگرام را راه اندازی کنید، ویدیویی را که می خواهید ضبط کنید پیدا کنید و اجازه دهید پخش شود. از آنجا، می‌توانید از بالای صفحه به پایین بکشید تا به Control Center دسترسی پیدا کنید، دکمه ضبط را فشار دهید و آنچه را که نیاز دارید ضبط کنید. ضبط کننده صفحه اپل صدا را نیز ضبط می کند!

پس از اتمام ضبط، ویدیوی با کیفیت بالا به طور خودکار در رول دوربین شما ذخیره می شود. از آنجا، می‌توانید ویدیو را به طولی که نیاز دارید برش دهید.

پیمایش به ضبط‌های صفحه در آیفون

از یک برنامه شخص ثالث استفاده کنید

در حالی که ضبط صفحه به شما امکان می دهد به راحتی فیلم بگیرید، استفاده از برنامه های شخص ثالث ممکن است بهترین گزینه برای ذخیره سریع محتوای مورد نظر در دستگاه شما باشد. گزینه های محبوب برای iOS عبارتند از InstDown و InSaver.

نحوه دانلود حلقه های اینستاگرام در اندروید

دو راه حل ساده وجود دارد که به شما امکان می دهد Reels را از اینستاگرام به دستگاه اندرویدی خود دانلود کنید.

صفحه نمایش خود را ضبط کنید

اولین گزینه شما ضبط ویدیو از روی صفحه نمایش است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که انگشت خود را از بالای صفحه به پایین بکشید، ضبط صفحه را فشار دهید، به حلقه ای که می خواهید ضبط کنید بروید و اجازه دهید تلفن شما جادو را انجام دهد.

نماد ضبط صفحه در اندروید

هنگامی که فیلم را ایمن کردید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به برنامه Photos بروید، روی ضربه بزنید کتابخانه، سپس برو به فیلم ها. در آنجا، ضبط خود را پیدا خواهید کرد. می‌توانید آن را طوری کوتاه کنید که فقط فیلم‌های Reel را شامل شود.

از یک برنامه شخص ثالث استفاده کنید

درست مانند iOS، استفاده از یک برنامه شخص ثالث می تواند هر بار که یک Reel را دانلود می کنید، از سر و صدا کردن ضبط های صفحه نمایش خود جلوگیری کند. در اینجا چند گزینه امتحان شده وجود دارد:

با استفاده از این ابزارها، تنها کاری که باید انجام دهید این است که پیوند را در Reel که می‌خواهید دانلود کنید کپی کرده و در برنامه جای‌گذاری کنید. سپس، a را می زنید دانلود دکمه، و تمام!

پاداش: برخی از این برنامه ها را می توان برای دانلود استوری اینستاگرام نیز استفاده کرد.

چگونه حلقه های اینستاگرام را روی دسکتاپ بارگیری کنیم

اگر به دنبال ویرایش یا تصحیح رنگ ویدیویی با نرم افزارهای سنگین تر هستید، ممکن است بخواهید یک Reel را مستقیماً در رایانه رومیزی دانلود کنید.

چه از مک یا رایانه شخصی استفاده می‌کنید، برنامه‌های شخص ثالث زیادی در دسترس هستند که به شما کمک می‌کنند تا Reels را با چند کلیک روی رایانه‌تان دانلود یا ضبط کنید. برخی از گزینه ها، بدون ترتیب اولویت، عبارتند از:

چگونه حلقه های اینستاگرام را ذخیره کنیم تا بعدا تماشا کنیم

اگر قصد ندارید یک Reel را مجدداً در یک پلتفرم دیگر پست کنید، ذخیره آن برای بعدا (نسخه نشانک گذاری اینستاگرام) ممکن است بهتر از دانلود آن و اشغال فضای ذخیره سازی گرانبها در گوشی شما باشد.

با افزودن حلقه‌های اینستاگرام به مجموعه ذخیره‌شده خود، یک پوشه مرتب و با دسترسی آسان با تمام قطعه‌های مورد علاقه خود (یا الهام‌بخش محتوای آینده خود) ایجاد می‌کنید.

در اینجا نحوه ذخیره Reels در اینستاگرام آورده شده است:

  1. حلقه ای را که می خواهید ذخیره کنید باز کنید و روی نماد سه نقطه در گوشه سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید.
  2. ضربه زدن صرفه جویی. وقتی این پنجره بازشو را در مرکز صفحه خود ببینید، متوجه خواهید شد که کار می کند.

تایید اینکه یک حلقه ذخیره شده است

برای دسترسی به مجموعه ذخیره شده خود، به صفحه نمایه خود بروید و روی سه خط (معروف به نماد همبرگر) در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. از آنجا، ضربه بزنید ذخیره.

در پوشه ذخیره شده، سه برگه در بالای صفحه خود خواهید دید. برای بررسی تمام ویدیوهایی که ذخیره کرده اید، به برگه Reels بروید. تماشا کنید و لذت ببرید!

کل حضور اینستاگرام خود را مدیریت کنید و با Hootsuite در زمان خود صرفه جویی کنید. پست ها و استوری ها را برنامه ریزی کنید، بهترین هشتگ ها را بیابید، به راحتی مخاطب را درگیر کنید، عملکرد را اندازه گیری کنید و موارد دیگر. امروز آن را رایگان امتحان کنید.

به راحتی ایجاد، تجزیه و تحلیل، و زمان بندی پست ها و استوری های اینستاگرام با Hootsuite در زمان صرفه جویی کنید و نتیجه بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید