ایلان ماسک در پاسخ به بحث در مورد سبک مدیریتی خود گفت که او بیش از آنچه دوست دارد احمقانه رفتار می کند.

الون ماسک

شیوه‌های مدیریتی ایلان ماسک مدت‌ها موضوع بحث بوده است و از زمان خرید توییتر، این بحث‌ها حتی شدیدتر شده است. او اکنون در پاسخ به بحث جدیدی که در توییتر درباره آن مطرح شده است، اعتراف کرده است که همیشه آنقدر باهوش نیست و در واقع حتی احمق‌تر از آن چیزی است که می‌خواهد.

کاربر توییتر با نام @TSLAFanMtl در پاسخ به توییت ایلان ماسک، او اعلام کرد که با تمرکز مدیر عامل تسلا بر مقرون به صرفه بودن محصولات این شرکت در برابر این موضوع به حجم اپلیکیشن مربوط نمی شود. در پاسخ به این نظر یکی از طرفداران ماسک خطاب به این کاربر نوشت که نباید فکر کند از ایلان ماسک باهوش تر است.

@TSLAFanMtl پاسخ داد: “آیا فکر می‌کنم از ایلان باهوش‌تر هستم؟ نه. این به معنای او یا تیم مدیریتی است؟” [تسلا] آیا آنها 100٪ کار می کنند؟ نه بیا فرقه ای عمل نکنید و بی طرف باشید. پاسخ شما فرقه ای است.

او در ادامه اکانت Whole Mars Catalog که در گذشته با ایلان ماسک تعامل داشته است، نوشت: «چیزی که باعث می‌شود من تسلا و توییتر را دوست داشته باشم این است که می‌توانیم صحبت کنیم و بگوییم که شرکت چه کاری باید انجام دهد و کارکنان و مدیریت را شامل می‌شود. در نهایت سعی کنید شرکت را به جلو ببرید.» این حساب همچنین اضافه کرد: «ایلان بهترین تفکر را بلد است فاجعه او هست. او مرد بزرگی است، اما می تواند یک احمق هم باشد.»

در پاسخ به این توییت، خود ایلان ماسک نیز به این بحث پیوست کتاب ها: «بیشتر از عشقم دوست دارم. احمقانه من هستم.”

از زمان تکمیل خرید توییتر در ماه اکتبر، بسیاری از شیوه مدیریت او در این شبکه اجتماعی انتقاد کردند. ماسک بیش از نیمی از نیروی کار شرکت را کاهش داد و تغییرات متعددی از جمله در قسمت برچسب آبی ایجاد کرد. از سوی دیگر، بسیاری از طرفداران و سرمایه گذاران تسلا می گویند که او زمان کافی را برای اداره این شرکت خودروسازی صرف نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید