ایلان ماسک هزینه جدید سرویس Blue و همچنین ویژگی های جدیدی را که کاربران این سرویس دریافت خواهند کرد، اعلام کرد.

الون ماسک

با وجود شایعات در مورد افزایش هزینه سرویس آبی از 4.99 دلار تا 19.99 دلار، مالک جدید توییتر، ایلان ماسک، از این پس این سرویس را به صورت ماهانه برای کاربران آمریکایی شارژ خواهد کرد. 8 دلار او گفت.

به ماسک گفتهزینه این سرویس با توجه به قدرت خرید کاربران سایر کشورها تعیین می شود.

در این سرویس کاربران می توانند به ویژگی های جدید زیر دسترسی داشته باشند:

  • اولویت در پاسخ ها، ذکرها و جستجوها
  • امکان ارسال پیام های صوتی و تصویری طولانی
  • تبلیغات به نصف کاهش یافت
  • دور زدن Paywall برای ناشرانی که می خواهند با توییتر کار کنند

هزینه اشتراک ماهانه سرویس آبی در ایالات متحده 8 دلار تعیین شده است

ایلان ماسک اعلام کرد که نسخه جدید توییتر آبی با هزینه اشتراک ماهانه 8 دلار در اختیار کاربران آمریکا قرار دارد و هزینه اشتراک بر اساس قدرت خرید کاربران در کشورهای مختلف تعیین خواهد شد.

قبل از آن، هزینه اشتراک ماهانه این سرویس 4.99 دلار اکنون با به دست گرفتن کنترل توییتر ایلان ماسک، وضعیت تغییر کرده است. ایلان ماسک همچنین به چند ویژگی جدید برای حساب های کاربری با سرویس Blue اشاره کرد که می تواند برای برخی از کاربران مهم باشد.

کاربرانی که این حق عضویت با پرداخت، می توانند NFT را به عنوان تصویر نمایه خود انتخاب کنند و در عین حال از برخی ویژگی ها لذت ببرند. همچنین به نظر می رسد که ایلان ماسک به نوعی می خواهد همکاری های بیشتری با تولیدکنندگان محتوا ایجاد کند.

به نظر می رسد که ایلان ماسک قصد دارد توییتر را به جای اتکا به آن، بخشی از درآمد تبلیغاتی کند وارد با دریافت حق اشتراک ارسال می شود. او قبلا یک هفته به کارمندان توییتر فرصت داده بود تا تغییرات مربوط به هزینه اشتراک ماهانه 20 دلاری توییتر را به روز کنند و هشدار داده بود که اگر این تغییرات ظرف یک هفته انجام نشود، کارمندان اخراج خواهند شد.

باید در ادامه تاپیک دیده شود حق عضویت سرویس آبی در ماه به کدام سمت می رود و در کشورهای مختلف چگونه قیمت گذاری می شود.

دیدگاهتان را بنویسید