ممکن است قبلاً بدانید که چگونه به حلقه ها و داستان های خود موسیقی اضافه کنید، اما آیا می دانستید که اکنون می توانید موسیقی را به پست های اینستاگرام خود اضافه کنید? اینستاگرام اخیراً این ویژگی را معرفی کرده است که به برندها و سازندگان راه دیگری برای جذب فالوورهای خود می دهد.

چه بخواهید آهنگ های مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارید، چه بخواهید میم های خود را تقویت کنید، یا حال و هوای خاصی برای عکس خود ایجاد کنید، افزودن موسیقی پست های فید اینستاگرام شما را بسیار بهتر می کند.

در این مقاله، شما را از طریق مراحل افزودن موسیقی به پست‌های اینستاگرام خود راهنمایی می‌کنیم و ایده‌هایی را درباره زمان استفاده از این ویژگی به اشتراک می‌گذاریم.

جایزه: بسته خود را مطالبه کنید قالب های متحرک اینستاگرام Reels رایگان ایجاد شده توسط طراحان حرفه ای Hootsuite. به راحتی آنها را در Canva سفارشی کنید و امروز بازی Reels خود را به سطح بعدی ببرید.

چگونه در 4 مرحله به پست های اینستاگرام خود موسیقی اضافه کنید

افزودن موسیقی به پست‌های فید فقط چند مرحله ساده طول می‌کشد و در طول فرآیند ایجاد پست معمولی انجام می‌شود.

توجه داشته باشید: در حال حاضر، فقط می‌توانید به پست‌های تک عکس موسیقی اضافه کنید، نه پست های چرخ فلک

مرحله 1: یک عکس آپلود کنید

اولین قدم ایجاد یک پست فید طبق معمول است. عکس خود را انتخاب کنید، هر گونه ویرایش دلخواه را اعمال کنید، سپس روی ضربه بزنید بعد.

آپلود عکس در اپلیکیشن اینستاگرام.  صفحه ویرایش گزینه هایی را برای تنظیم روشنایی، کنتراست و غیره عکس نشان می دهد.

مرحله ۲: در صفحه عنوان، روی «افزودن موسیقی» ضربه بزنید

پس از رسیدن به صفحه شرح، می توانید موسیقی را در زیر برچسب جغرافیایی اضافه کنید. ضربه زدن موسیقی اضافه کنید یا یکی از آهنگ های پیشنهادی برای شروع.

پس از افزودن یک عکس به اینستاگرام، صفحه بعدی به شما امکان می دهد کپشن بنویسید و مکان اضافه کنید.  این صفحه ای است که از آن برای اضافه کردن موسیقی به پست اینستاگرام خود استفاده می کنید.

مرحله 3: یک آهنگ را انتخاب کنید

اکنون بخش سرگرم کننده می آید: انتخاب آهنگ!

اینستاگرام برخی از تراک های ترند پیشنهادی را در زیر نشان می دهد برای شما. اگر هنرمند یا آهنگ خاصی در ذهن دارید، می توانید آن را در نوار جستجو در بالا جستجو کنید.

یا اگر آهنگ‌هایی را از Reels یا سایر پست‌های اینستاگرام ذخیره کرده‌اید، می‌توانید با ضربه زدن آنها را پیدا کنید ذخیره.

آهنگ هایی را برای اضافه کردن به پست اینستاگرام خود جستجو کنید

اگر ضربه بزنید مرور کردن، فهرستی از حالات، مضامین و ژانرها را برای الهام بخشیدن به شما خواهید دید. اگر روی یکی از این دسته‌ها ضربه بزنید، فهرستی از آهنگ‌ها را مشاهده خواهید کرد.

جالب اینجاست که این صفحات فرعی تعداد حلقه‌هایی را که از هر آهنگ استفاده کرده‌اند را نیز نشان می‌دهند، که می‌تواند نشان‌دهنده محبوب یا پرطرفدار بودن یک آهنگ باشد.

موسیقی اینستاگرام را بر اساس حالات و تم ها در مرور جستجو کنید

موسیقی را برای پست اینستاگرام خود بر اساس حالت انتخاب کنید.  این صفحه نمونه هایی از موسیقی را نشان می دهد که در زیر گروه بندی شده اند "رویایی."

مرحله 4: بخشی از آهنگ را انتخاب کنید

از آنجایی که یک عکس مدت زمان مشخصی ندارد (مانند یک کلیپ ویدیویی)، این شما هستید که انتخاب می کنید چه مدت از یک کلیپ را می خواهید به عکس خود اضافه کنید. شما می توانید بین 5-90 ثانیه انتخاب کنید. پس از پایان کلیپ، آهنگ حلقه می شود.

پس از انتخاب یک آهنگ خاص، صفحه ای با آهنگ و نوار رنگی مشاهده خواهید کرد. ابتدا روی دایره ای که می گوید ضربه بزنید 30 برای انتخاب مدت زمان کلیپ

پس از اینکه بدانید چگونه به پست اینستاگرام خود موسیقی اضافه کنید، می توانید قسمتی از آهنگی که می خواهید در پست خود پخش شود را انتخاب کنید.

مدت زمان کلیپ موسیقی را برای افزودن به پست اینستاگرام خود انتخاب کنید

پس از انتخاب مدت زمان، روی ضربه بزنید انجام شده، و با نوار رنگی به صفحه باز می گردید. در آن صفحه، می توانید نوار را به قسمتی از آهنگی که می خواهید پخش کنید بکشید. نقطه‌های صورتی روی خط زمانی خاکستری قسمت‌هایی از آهنگ را نشان می‌دهند که آیات جدید یا ضرب‌های قوی شروع می‌شوند، بنابراین نقاط خوبی برای قرار دادن نوار شما هستند.

وقتی از قرار دادن کلیپ راضی شدید، روی ضربه بزنید انجام شده. سپس آماده ارسال است!

هنگامی که پست شما در فید قرار گرفت، فالوورهای شما نام آهنگ و هنرمند را در زیر برچسب جغرافیایی و یک نماد صدا در پایین سمت راست خواهند دید. کاربران می‌توانند برای قطع یا بی‌صدا کردن موسیقی، روی صدا ضربه بزنند.

پست فید اینستاگرام همراه با موسیقی

اگر در فرآیند بالا با مشکلی مواجه شدید، مقاله کامل اینستاگرام را بررسی کنید.

چرا به پست های اینستاگرام خود موسیقی اضافه کنید؟

مانند شوهرم وقتی ویژگی جدید را به او نشان دادم، ممکن است تعجب کنید که “افزودن موسیقی به عکس ها دقیقاً چه فایده ای دارد؟”

(البته، تمام کاری که او در اینستاگرام انجام می دهد تماشای Reels در صفحه کاوش در مورد سگ ها و ورزش است، بنابراین شاید او خارج از مخاطب مورد نظر این ویژگی باشد.)

با این حال، اگر شما هستید علاقه مند به ایجاد محتوای خوب و جذب مخاطبان خود، چند مثال استراتژیک در مورد اینکه چرا باید موسیقی را به پست های فید اینستاگرام خود اضافه کنید، آورده ام.

توجه داشته باشید: در حال حاضر، به نظر می رسد موسیقی اضافه شده به پست ها در پست هایی که خارج از برنامه اینستاگرام مشاهده می کنید ظاهر نمی شود. اگر می‌خواهید نمونه‌های فهرست شده در زیر را با شکوه کامل تجربه کنید، باید پست‌ها را در برنامه باز کنید.

می توانید از صدای پرطرفدار استفاده کنید

مانند حلقه های اینستاگرام، با استفاده از صدای پرطرفدار در پست فید ممکن است به شما کمک می کند تا با الگوریتم مورد پسند قرار بگیرید، بنابراین پتانسیل ویروسی پست خود را افزایش دهید.

همچنین اگر پست شما در صفحه جستجوی آن تراک صوتی نشان داده شود، می تواند به دسترسی بیشتر شما کمک کند.

در این مثال، @val_thorens از یک آهنگ محبوب از موسیقی متن Interstellar استفاده کرد. اگر روی نام آهنگ روی عکس ضربه بزنید، تعداد حلقه‌ها و عکس‌ها را با استفاده از همان صدا (در این مورد، بیش از 300 هزار پست) مشاهده خواهید کرد.

غوطه ورتر و جذاب تر است

اینستاگرام راه های مختلفی را برای برندها و سازندگان ارائه می دهد تا بتوانند خود را از طریق عکس ها و فیلم ها بیان کنند.

با این حال، افزودن موسیقی به پست‌های اینستاگرام می‌تواند محتوای شما را به سطح بالاتری برساند و به شما امکان می‌دهد تجربه‌ای فراگیرتر و جذاب‌تر برای مخاطبان خود ایجاد کنید.

این پست یک نمونه عالی از عکاس @mathiasdecoensel است. موسیقی و موضوع (دختر) به شما این حس را می دهد که می توانید وارد عکس شوید. می توانم خودم را در حال گوش دادن به آهنگ در حالی که در جاده ای که در اینجا نشان داده شده است، تصور کنم.

مزایای ویدیو بدون هزینه

برای افراد انفرادی و کسب و کارهای کوچک، تولید محتوای ویدیویی می تواند پرهزینه باشد – هم از نظر زمان و هم از نظر پول. با این حال، با افزودن موسیقی به عکس‌های خود، می‌توانید مزایای درگیری حسی ویدیو را با زیبایی یک تصویر با کیفیت بالا جفت کنید. به هر حال، گاهی اوقات یک عکس فقط راه بهتری برای نشان دادن چیزی است تا یک ویدیو.

این پست عکس از @candlelight.concerts را در نظر بگیرید. این یک تصویر زیبا است که صحنه کامل کنسرت های آنها را نشان می دهد. تصور کنید اگر آن‌ها آن را با یکی از آهنگ‌های کنسرت جفت می‌کردند، من آماده خرید بلیط بودم!

راهی برای ساختن برند شما

درست مانند نحوه انتخاب دقیق موسیقی هایی که کسب و کارها هنگام ایجاد تبلیغات نشان دهنده برند آنها هستند، افزودن موسیقی به عکس های اینستاگرام شما راهی برای بیان صدای برند شما و انتقال آن به روشی چند بعدی است.

نکته: اگر قصد دارید به طور مداوم موسیقی را به عکس های خود اضافه کنید، موضوعی را انتخاب کنید تا انتخاب آهنگ خود را راهنمایی کند و همه آنها را با هم گره بزنید. به عنوان مثال، فقط آهنگ های ساز یا آهنگ هایی که غزلی مرتبط با برند یا محصولات شما ذکر می کنند.

@the_brigadoon_dispatch هنرمندی است که هنر هوش مصنوعی را به سبک عکس‌های قدیمی خلق می‌کند. با توجه به ماهیت خارق‌العاده عکس‌ها، جفت کردن آن‌ها با موسیقی حسی را که هنرمند تلاش می‌کند به بینندگان بدهد، افزایش می‌دهد.

بعد دیگری به میم ها اضافه کنید

چه چیزی بهتر از میم کامل؟ اضافه کردن یک قطعه موسیقی مکمل برای خنده دارتر کردن آن.

در این مثال از @theguthealthmd، او یک میم در مورد مدفوع کردن را با “Joy” اثر اندی گرامر جفت کرد. من فکر می کنم که کاملاً خود توضیحی است.

در مورد اضافه کردن موسیقی به Reels و Stories چطور؟

بله، شما هم می توانید این کار را انجام دهید. در اینجا چگونگی آن است.

حلقه های اینستاگرام

هنگام ایجاد حلقه‌های اینستاگرام، می‌توانید صدای خود را (مانند صداگذاری) اضافه کنید یا از کتابخانه موسیقی اینستاگرام انتخاب کنید. راهنمای حلقه‌های اینستاگرام ما را برای جزئیات کامل در مورد نحوه افزودن موسیقی به حلقه‌های اینستاگرام بخوانید.

استوری های اینستاگرام

ساده ترین راه برای افزودن موسیقی به استوری اینستاگرام استفاده از استیکر «موسیقی» است. پس از ضربه زدن روی استیکر، می‌توانید آهنگی را از کتابخانه موسیقی اینستاگرام انتخاب کنید. درباره نحوه افزودن موسیقی به استوری اینستاگرام خود بیشتر بخوانید.

سوالات متداول در مورد ارسال موسیقی در اینستاگرام

چگونه به پست اینستاگرام خود موزیک اضافه کنم؟

برای افزودن موسیقی به پست فید خود، به سادگی یک عکس آپلود کنید و به صفحه عنوان بروید. در زیر برچسب جغرافیایی، گزینه اضافه کردن موسیقی را مشاهده خواهید کرد.

چرا نمی توانم موسیقی را به پست اینستاگرام خود اضافه کنم؟

مطمئن شوید که اپلیکیشن اینستاگرام خود را به جدیدترین نسخه به روز کرده اید. اگر کمکی نکرد، ممکن است لازم باشد تا زمانی که این ویژگی به طور کامل برای همه کاربران عرضه شود، صبور باشید. برای اطلاع از آخرین اخبار، مقاله رسمی اینستاگرام را بررسی کنید.

چگونه به عکس اینستاگرام موسیقی اضافه کنیم؟

می توانید از طریق برنامه اینستاگرام به یک عکس موسیقی اضافه کنید. طبق معمول یک پست عکس ایجاد کنید، سپس روی ضربه بزنید موسیقی اضافه کنید زیر عنوان و مناطق برچسب جغرافیایی.

آیا می توانم موسیقی خود را در اینستاگرام آپلود کنم؟

نه، نمی‌توانید آهنگ‌هایی را از کتابخانه موسیقی خود آپلود کنید. شما فقط می توانید آهنگ ها را از کتابخانه موسیقی اینستاگرام انتخاب کنید.

شروع به ایجاد حضور در اینستاگرام با استفاده از Hootsuite کنید. پست‌ها را مستقیماً در اینستاگرام برنامه‌ریزی و منتشر کنید، مخاطبان خود را درگیر کنید، عملکرد را اندازه‌گیری کنید و سایر پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی خود را اجرا کنید – همه از یک داشبورد ساده. امروز آن را رایگان امتحان کنید.

شروع کنید

در اینستاگرام رشد کنید

به راحتی ایجاد، تجزیه و تحلیل، و پست‌ها، استوری‌ها و حلقه‌های اینستاگرام را برنامه‌ریزی کنید با Hootsuite. در زمان صرفه جویی کنید و نتیجه بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید