TikTok به عنوان سریع‌ترین پلتفرم رسانه‌های اجتماعی در حال رشد، به بخشی غیرقابل مذاکره از استراتژی‌های اجتماعی برای مشاغل کوچک و بزرگ تبدیل شده است. اگر آماده هستید حساب کاربری خود را به یک تجارت واقعی تبدیل کنید، وقت آن رسیده است که یاد بگیرید چگونه نام کاربری TikTok خود را تغییر دهید.

خوشبختانه، تغییر نام کاربری TikTok شما یک راهپیمایی است (اما با برخی هشدارها). در این مقاله، نحوه تغییر نام کاربری و چند روش برتر را توضیح خواهیم داد تا به شما کمک کند تا نام کاربری خود را با نام تجاری، به یاد ماندنی و مهمتر از همه جاودانه بسازید.

پاداش: از ما استفاده کنید محاسبه نرخ تعامل رایگان TikTokr برای اطلاع از نرخ تعامل خود از 4 راه سریع. آن را به صورت پست به پست یا برای کل کمپین – برای هر شبکه اجتماعی محاسبه کنید.

چگونه نام کاربری TikTok خود را در 5 مرحله آسان تغییر دهید

اگر قبلاً یک نام کاربری جدید TikTok در ذهن دارید، فقط پنج مرحله سریع برای تغییر نام کاربری فعلی شما نیاز است. این تنها کاری است که باید انجام دهید:

مرحله 1: برنامه TikTok را در دستگاه iOS یا Android خود فعال کنید. وارد شدن با اطلاعات کاربری موجود (نام کاربری و رمز عبور)، کد QR، شماره تلفن یا ورود به سیستم اجتماعی.

کد QR صفحه ورود به TikTok

گام 2: انتخاب کنید مشخصات برگه در اولین صفحه اصلی؛ این شما را به بخش نمایه خود می برد. پس از رسیدن، بر روی آن کلیک کنید ویرایش نمایه دکمه.

نمونه پروفایل TikTok

مرحله 3: کلیک کنید روی نام کاربری بخش (باید نام کاربری فعلی شما برجسته شده باشد).

بخش نام کاربری پروفایل TikTok را ویرایش کنید

مرحله 4: نام کاربری فعلی خود را پاک کنید و نام کاربری جدید را در فضای ارائه شده وارد کنید.

مثال نام کاربری Youngkarola

مرحله 5: را کلیک کنید صرفه جویی. و شما تمام شده اید!

قبل از اینکه روی ذخیره کلیک کنید، TikTok به سرعت پایگاه داده میلیون‌ها نام کاربری موجود را بررسی می‌کند تا بررسی کند که آیا نام مورد نظر شما در دسترس است یا خیر.

اگر نام کاربری مورد نظر شما در دسترس نیست، باید چیز دیگری را انتخاب کنید (در ادامه در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد). اگر در دسترس باشد، همه چیز آماده است!

فقط مطمئن شوید که در انتخاب خود مطمئن هستید – و اشتباه تایپی نکنید! TikTok فقط به شما امکان می دهد هر 30 روز یک بار نام کاربری خود را تغییر دهید، بنابراین اگر اشتباهی مرتکب شوید، رفع آن مدتی طول می کشد.

چگونه نام نمایشی TikTok خود را تغییر دهیم

از نام کاربری خود راضی هستید، اما آماده به روز رسانی نام نمایشی خود هستید؟ تغییر نام نمایشی خود در TikTok نیز بسیار ساده است.

پس از انجام مراحل 1 و 2 از بخش قبل، بر روی ضربه بزنید نام بخش (به جای نام کاربری).

روند اینجا نیز به همین صورت است. فقط نام نمایشی فعلی خود را پاک کنید و نام جدید را در فضای ارائه شده وارد کنید.

سپس بر روی آن کلیک کنید صرفه جویی، و شما تمام شده اید!

و مانند محدودیت تغییر نام کاربری، TikTok شما را مجبور می کند هفت روز صبر کنید تا دوباره نام نمایشی خود را تغییر دهید. انتظار چندان طولانی نیست، اما همچنان مراقب اشتباهات تایپی باشید.

ویدیوهای TikTok را در بهترین زمان و به مدت 30 روز رایگان ارسال کنید

پست ها را برنامه ریزی کنید، آن ها را تجزیه و تحلیل کنید و به نظرات یک داشبورد با کاربری آسان پاسخ دهید.

Hootsuite را امتحان کنید

6 بهترین روش برای انتخاب نام کاربری TikTok

انتخاب نام کاربری TikTok که برای برند یا کسب و کار شما کار می کند بسیار آسان است.

در اینجا برخی از بهترین روش ها وجود دارد تا مطمئن شوید نام کاربری بعدی TikTok خود را انتخاب کرده اید.

1. نام کاربری خود را با جایگاه خود تراز کنید

اگر به تازگی در TikTok شروع کرده اید و نام تجاری ندارید که به طور قابل توجهی روی آن سرمایه گذاری کرده باشید، به انتخاب نام کاربری فکر کنید که به بهترین وجه با جایگاه یا عمودی شما هماهنگ باشد.

در اصل، شما می خواهید مخاطبان شما محتوای TikTok شما را در یک نگاه تشخیص دهند.

به عنوان مثال، ربکا مالوی، هنرمند آرایشی مستقر در دوبلین، برخی از ظاهرهای جدی را در این پلتفرم ارائه می دهد. نام کاربری (و نام نمایشی) او دقیقاً به شما می گوید که او کیست و در مورد چه چیزی است. و با داشتن تقریباً 200 هزار دنبال کننده، به نظر کاملاً واضح است که او تأثیر گذاشته است.

ربکا مالوی هنرمند آرایشگر مستقر در دوبلین پروفایل TikTok

منبع: RebeccaMolloyMakeup در TikTok

2. مطمئن شوید که نام کاربری شما مختصر و به راحتی قابل به خاطر سپردن است

نام کاربری شما باید هوشمندانه و خلاقانه باشد. اما اگر به خاطر سپردن آن آسان نباشد، مقیاس پذیر نیست. و آیا تمام هدف این کار این نبود؟ برای اینکه مقیاس برند خود را روی پلت فرم ایجاد کنید؟

اکثر سازندگان و برندهای محبوب TikTok از این قانون پیروی کرده‌اند و شما هم باید همینطور!

3. آن را تا حد امکان به نام تجاری خود نزدیک نگه دارید

در نهایت، شما می خواهید مخاطبان شما را بیش از هر چیز دیگری با نام تجاری خود بشناسند. به این ترتیب در دراز مدت نتیجه بهتری خواهد داشت.

اگر قبلاً زمان، پول و تلاش ارزشمندی را صرف ساختن برند خود کرده‌اید، مطمئن شوید که نام کاربری TikTok شما از تمام ارزش ویژه برند قدرتمند استفاده می‌کند.

دلیلی وجود دارد که برندهای بزرگی مانند Chipotle، Guess و Red Bull از نام تجاری خود در نام کاربری خود استفاده می کنند.

از نام تجاری TikTok مانند Chipotle استفاده کنید

منبع: Chipotle در TikTok

4. از حروف، اعداد، علائم نگارشی یا علامت های غیر ضروری خودداری کنید

وسوسه انگیز است، اما اگر @yourbrandname به عنوان یک نام کاربری بالقوه در دسترس نیست، @yourbrandname11، @.your.brand.name، یا گونه دیگری را انتخاب نکنید که نام تجاری شما را به سیاهچاله جستجوی کلمه کلیدی محکوم کند.

هر گونه عارضه غیر ضروری برای نام کاربری شما، یافتن شما را برای مخاطبان هدف دشوارتر می کند. یک نام کاربری ساده TikTok می تواند قابلیت کشف شما را در پلتفرم افزایش دهد.

5. یکپارچگی را در تمام رسانه های اجتماعی خود حفظ کنید

این یکی ممکن است شبیه مدیریت برند 101 به نظر برسد، اما تعجب خواهید کرد که چگونه بسیاری از برندهای نوپا این اشتباه را انجام می دهند.

نام کاربری TikTok شما باید با حساب رسانه اجتماعی شما که بیشترین فالوور را دارد یا نزدیکترین نوع آن باشد.

به این ترتیب، وقتی فالوور و برند خود را افزایش دهید، در درازمدت برای شما آسان تر خواهد بود که در تمام این کانال ها مقیاس کنید.

در اینجا یک مثال عالی از یکی از خالقان TikTok، Melissaswardrobe آمده است. او حضور ثابتی در اینستاگرام، توییتر، پینترست و موارد دیگر داشته است.

نمایه TikTok ملیسا

منبع: Melissaswardrobe در TikTok

Melissawardrobe خالق TikTok

منبع: melissaswardrobe در اینستاگرام

6. چیزی را انتخاب کنید که بتواند در آزمون زمان مقاومت کند

نام کاربری جاودانه TikTok باید سه چیز باشد: به یاد ماندنی، به راحتی قابل برند شدن، و به آسانی در اکثر، اگر نه همه، پلتفرم های رسانه های اجتماعی.

سوالات متداول (پرسش‌های متداول) در مورد نام‌های کاربری TikTok

چگونه یک نام کاربری منحصر به فرد TikTok دریافت کنم؟

اگر برند یا کسب و کار شما جدید است، بهتر است قبل از متعهد شدن به نام، تحقیق کنید. این باید شامل بررسی پلتفرم های اجتماعی مانند TikTok باشد تا مطمئن شوید نام مورد نظر شما (یا یک تغییر نزدیک) در دسترس است.

اگر نام برند شما در پلتفرم موجود نیست، سعی کنید کلمات توصیفی را اضافه کنید تا به مخاطبان خود کمک کنید شما را درک کنند. برای نکات بیشتر، بهترین شیوه های به اشتراک گذاشته شده در بالا را بررسی کنید!

چگونه نام کاربری خود را در TikTok تغییر می دهید؟

تغییر نام کاربری خود در TikTok نسبتاً ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد حساب کاربری خود شوید، به نمایه خود بروید و نام کاربری را در فیلد ارائه شده ویرایش کنید.

هر چند وقت یکبار می توانید نام کاربری TikTok خود را تغییر دهید؟

فقط هر 30 روز یکبار می توانید نام کاربری TikTok خود را تغییر دهید.

چگونه می توانید نام کاربری TikTok خود را قبل از 30 روز تغییر دهید؟

قبلاً می توانستید تنظیمات تاریخ و زمان تلفن خود را تغییر دهید تا از دوره انتظار 30 روزه خودداری کنید. متأسفانه، دیگر امکان پذیر نیست.

چگونه نام کاربری خود را در TikTok در رایانه تغییر دهید؟

برای ویرایش نمایه TikTok خود در رایانه، باید از مرورگر دسکتاپ خود وارد حساب کاربری خود شوید. در مرحله بعد به پروفایل خود بروید و روی آن کلیک کنید ویرایش نمایه گزینه. اینجاست که می توانید نام کاربری خود را در TikTok تغییر دهید.

آیا نام کاربری شما در TikTok مهم است؟

نام کاربری شما در TikTok مستقیماً بر نحوه درک مخاطبان از شما و محتوای شما تأثیر می گذارد، بنابراین بله، مهم است (بسیار).

با استفاده از Hootsuite، حضور TikTok خود را در کنار سایر کانال های اجتماعی خود افزایش دهید. پست‌ها را برای بهترین زمان‌ها برنامه‌ریزی و منتشر کنید، مخاطبان خود را درگیر کنید و عملکرد را اندازه‌گیری کنید – همه از یک داشبورد با کاربری آسان. امروز آن را رایگان امتحان کنید.

شروع کنید

با Hootsuite در TikTok سریعتر رشد کنید

پست ها را برنامه ریزی کنید، از تجزیه و تحلیل بیاموزید، و به نظرات پاسخ دهید همه در یک مکان.

دیدگاهتان را بنویسید