سازندگان متوجه شده‌اند که لیست‌های پخش TikTok باعث افزایش تعامل در برنامه می‌شود.

TikTok ویژگی لیست پخش را در سال 2021 منتشر کرد – و معلوم شد که این یک راه باورنکردنی برای دسته بندی و نشان دادن بهترین ویدیوهای شما است.

اما، مانند همه چیزهای بزرگ، آن را با یک گرفتن همراه است. لیست های پخش TikTok فقط برای سازندگان خاصی در دسترس است.

اگر شما یکی از معدود افراد خوش شانس هستید، این مقاله شما را با مزایایی که ارائه می دهند و نحوه ایجاد یک لیست پخش در TikTok برای خود آشنا می کند.

پاداش: دریافت رایگان چک لیست رشد TikTok از Tiffy Chen خالق معروف TikTok که به شما نشان می دهد چگونه با تنها 3 نور استودیو و iMovie 1.6 میلیون دنبال کننده به دست آورید.

لیست پخش TikTok چیست؟

لیست های پخش TikTok (با نام مستعار لیست های پخش سازندگان) قابلیتی است که به سازندگان اجازه می دهد ویدیوهای خود را در لیست های پخش سازماندهی کنند. این باعث می‌شود بینندگان به راحتی محتوایی را مصرف کنند که مشابه محتوایی است که قبلاً از آن لذت برده‌اند، یک سریال یا داستان است.

لیست های پخش در نمایه شما، بالای ویدیوهای منتشر شده یا پین شده شما قرار دارند (همانطور که در عکس زیر نشان داده شده است).

یک لیست پخش TikTok که در نمایه @jera.bean نشان داده شده است "جادوی TikTok"

منبع: jera.bean در TikTok

لیست پخش TikTok تقریباً شبیه به یک سری IGTV است. اگر تجربه‌ای با سری‌های IGTV دارید، لیست‌های پخش TikTok بی‌معنی خواهند بود.

چرا یک لیست پخش در TikTok ایجاد کنیم؟

شما همیشه می خواهید مصرف محتوای شما را تا حد امکان برای مردم آسان و لذت بخش کنید. سهولت مصرف به علاوه یک ویدیوی مرتبط، جالب یا خنده دار، دستوری برای ویروسی شدن است.

لیست‌های پخش TikTok، تماشای ویدیوهای شما را برای مردم بسیار ساده‌تر می‌کند. بعلاوه، فهرست‌های پخش، به اصطلاح، فید خود را بصری می‌سازند. اگر ویدیویی را در لیست پخش دوست داشتید، یکی از آن ها در لیست بعدی قرار دارد.

یکی از بزرگترین مزایای ویژگی لیست پخش TikTok برای تولیدکنندگان محتوای سریال یا اپیزودیک است.

مجموعه‌های TikTok دقیقاً به نظر می‌رسد – رشته‌ای از ویدیوها که قرار است یکی پس از دیگری تماشا شوند. اغلب، آنها یک روایت راهنما در سرتاسر خواهند داشت.

مجموعه‌های TikTok می‌توانند مانند یک نمایش تلویزیونی کوچک به پایان برسند و قسمت‌های آن پخش شوند، بنابراین مردم به فکر قسمت بعدی می‌مانند. برای سریال شما، استفاده از رویکردی به سبک cliffhanger می‌تواند باعث شود مخاطبان شما برای کسب اطلاعات بیشتر بازگردند.

لیست های پخش TikTok ردیابی قسمت بعدی مجموعه را برای بینندگان آسان می کند. این به ویژه اگر آن را در صفحه For You خود پیدا کنند مفید است. اگر شخصی ویدیویی را در FYP خود تماشا کند و سپس برای دیدن قسمت بعدی به صفحه شما سر بزند، ممکن است تحت محتوای دیگری مدفون شود.

در TikTok بهتر شوید – با Hootsuite.

به محض ثبت‌نام به بوت کمپ‌های هفتگی رسانه‌های اجتماعی اختصاصی که توسط کارشناسان TikTok میزبانی می‌شوند، با نکاتی در مورد نحوه انجام موارد زیر دسترسی داشته باشید:

  • فالوورهای خود را افزایش دهید
  • مشارکت بیشتری داشته باشید
  • وارد صفحه برای شما شوید
  • و بیشتر!

سری TikTok مزایای بسیاری دارد، از جمله:

  • بینندگان به طور فعال صفحه شما را برای قسمت بعدی بررسی می کنند
  • آنها یک پیروزی آسان برای ایجاد محتوایی هستند که در حال حاضر طنین انداز هستند

برندها می‌توانند از فهرست‌های پخش برای ارسال آموزش‌های محصول یا توضیح‌دهنده استفاده کنند. به این ترتیب، برندها می توانند مطمئن شوند که مردم آموزش ها را به ترتیب درست تماشا می کنند. هنگامی که آن ویدیوهای نحوه کار را در لیست پخش TikTok پست کنید، مردم برای یافتن و دسترسی به آنها مشکلی نخواهند داشت.

در اینجا چند برد آسان دیگر در مورد محتوای TikTok آورده شده است.

نحوه دریافت ویژگی لیست پخش در TikTok

ویژگی لیست پخش TikTok برای همه در دسترس نیست. فقط سازندگان منتخب می‌توانند لیست‌های پخش TikTok را به نمایه‌های خود اضافه کنند.

اگر گزینه ایجاد لیست پخش در تب ویدیو در نمایه خود را داشته باشید، متوجه خواهید شد که آیا در باشگاه هستید.

آیا نمی دانید اگر در باشگاه نیستید چگونه لیست های پخش را در TikTok دریافت کنید؟ متأسفانه راه حلی وجود ندارد. احتمالاً باید منتظر بمانید تا TikTok لیست های پخش را برای همه منتشر کند.

اما ناامید نشو با دانستن TikTok، اگر این ویژگی برنده باشد، به زودی برای سازندگان بیشتر و بیشتری در دسترس خواهد بود. سپس می توانید به این مقاله برگردید و لیست های پخش TikTok خود را بسازید!

نحوه ایجاد یک لیست پخش در TikTok

اگر شما انجام دادن به لیست پخش سازندگان دسترسی داشته باشید، ساختن آن بسیار ساده است. دو راه وجود دارد که می توانید در مورد آن اقدام کنید:

  1. ساختن یک لیست پخش TikTok از نمایه خود
  2. ایجاد یک لیست پخش TikTok به طور مستقیم از یک ویدیو

چگونه از نمایه خود یک لیست پخش TikTok بسازید

ابتدا برنامه خود را باز کرده و روی برنامه خود ضربه بزنید مشخصات نماد در گوشه سمت راست پایین

در ویدئو زبانه، ضربه بزنید ویدیوها را در لیست پخش مرتب کنید گزینه اگر اولین لیست پخش شما باشد. یا اگر قبلاً یکی را ایجاد کرده اید، روی آن ضربه بزنید نماد پلاس در کنار لیست پخش موجود شما.

از شما خواسته می شود لیست پخش خود را نام ببرید و سپس ویدیوهای خود را انتخاب کنید.

نحوه ایجاد یک لیست پخش در TikTok به طور مستقیم از یک ویدیو

به ویدیویی بروید که می‌خواهید در لیست پخش خود استفاده کنید – به یاد داشته باشید، اینها باید ویدیوهای عمومی باشند. سپس، روی ضربه بزنید نماد سه نقطه که در سمت راست ظاهر می شود یا ویدیو را فشار داده و نگه دارید.

اصابت به لیست پخش اضافه کنید و ضربه بزنید یک لیست پخش ایجاد کنید.

سپس از شما خواسته می شود لیست پخش خود را نام ببرید و ویدیوهای بیشتری اضافه کنید.

همچنین می‌توانید هنگام انتشار یک ویدیو مستقیماً به لیست‌های پخش TikTok اضافه کنید. پس از ایجاد ویدیوی خود، پست صفحه نمایش گزینه ای برای به لیست پخش اضافه کنید. لیست پخشی را که می خواهید ویدیوی خود را به آن اضافه کنید انتخاب کنید، سپس آن را طبق معمول پست کنید.

با استفاده از Hootsuite، حضور TikTok خود را در کنار سایر کانال های اجتماعی خود افزایش دهید. از یک داشبورد، می‌توانید پست‌ها را برای بهترین زمان‌ها زمان‌بندی و منتشر کنید، مخاطبان خود را درگیر کنید و عملکرد را اندازه‌گیری کنید. امروز آن را رایگان امتحان کنید.

شروع کنید

با Hootsuite در TikTok سریعتر رشد کنید

پست ها را برنامه ریزی کنید، از تجزیه و تحلیل بیاموزید، و به نظرات پاسخ دهید همه در یک مکان.

دیدگاهتان را بنویسید