اگر یک قرقره در جنگل الگوریتم بیفتد، آیا کسی آن را خواهد دید؟

ارسال مجدد قرقره ها در اینستاگرام می تواند به شما کمک کند مطمئن شوید که هر حلقه دیده می شود.

چه بخواهید مطالب خود را بازنشر کنید، چه بخواهید حلقه‌های دیگری را به ترکیب محتوای خود اضافه کنید، هر دو نوع می‌توانند رشد شما را منفجر کنند.

در اینجا نحوه ارسال مجدد یک Reel در اینستاگرام به فید اصلی خود، به عنوان یک Reel جدید و به Stories – به علاوه نحوه برنامه ریزی همه آنها از قبل آمده است.

جایزه: دانلود کنید چالش قرقره 10 روزه رایگان، یک کتاب کار روزانه از اعلان‌های خلاقانه که به شما کمک می‌کند تا با حلقه‌های اینستاگرام شروع کنید، رشد خود را پیگیری کنید و نتایج را در کل نمایه اینستاگرام خود مشاهده کنید.

آیا می توانید یک Reel را در اینستاگرام بازنشر کنید؟

بله… خوب، به نوعی. ارسال مجدد قرقره یک ویژگی داخلی اینستاگرام نیست، بنابراین به سادگی ضربه زدن روی یک دکمه نیست. اما چندین راه برای انجام آن وجود دارد – که در زیر به همه آنها اشاره شده است.

ارسال مجدد قرقره های خود: ابزار اضافی مورد نیاز نیست.

ارسال مجدد حلقه ها از سایر حساب های اینستاگرام: می توانید این کار را به صورت رایگان انجام دهید، اما به چند ابزار نیاز دارید.

نحوه ارسال مجدد یک حلقه در اینستاگرام: 3 راه

3 دلیل اصلی برای ارسال مجدد یک Reel وجود دارد:

  • دامنه دسترسی به محتوای موجود خود را افزایش دهید.
  • قرقره های مشتریان یا شرکای بازاریابی تأثیرگذار خود را به اشتراک بگذارید.
  • تنظیم و ارسال مجدد Reels به این معنی است که می توانید بیشتر پست کنید، چیزی که الگوریتم Reels اینستاگرام آن را دوست دارد، بدون نیاز به صرف زمان بیشتر برای تولید محتوا.

قبل از شروع: قانون شماره 1 ارسال مجدد قرقره ها این است که همیشه خالق اصلی را برچسب گذاری کنید و به درستی اعتبار دهید. در زیر نحوه انجام این کار را با هر روش توضیح می دهم.

چگونه یک Reel را در فید اینستاگرام خود ارسال کنید

مرحله 1: یک برنامه ارسال مجدد را دانلود کنید

در حال حاضر، نمی‌توانید یک Reel را در اینستاگرام درون برنامه‌ای ارسال کنید. این مانند ضربه زدن روی دکمه اشتراک گذاری در سایر سیستم عامل ها نیست. برای به اشتراک گذاشتن Reel شخص دیگری در نمایه خود، باید از برنامه دیگری استفاده کنید.

چندین گزینه رایگان در دسترس است، از جمله Repost (iOS یا Android)، Repost for Instagram (فقط iOS)، Reposta (iOS یا Android) و بسیاری موارد دیگر. رتبه‌بندی‌ها و بررسی‌های اخیر را بررسی کنید تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام برنامه را انتخاب کنید.

مرحله 2: پیوند را در حلقه کپی کنید

حلقه مورد نظر برای ارسال مجدد را پیدا کنید و پیوند آن را کپی کنید. اگر در حال مرور اینستاگرام در وب هستید، به سادگی کپی کردن آدرس وب است.

اگر در برنامه هستید، روی 3 نقطه در سمت راست ضربه بزنید، سپس ارتباط دادن برای کپی کردنش

روی سه نقطه ضربه بزنید و پیوند را در حلقه کپی کنید

مرحله 3: پیوند Reel را جایگذاری کنید

با ذخیره پیوند در کلیپ بورد خود، هر برنامه ارسال مجددی را که دانلود کرده اید باز کنید و آن را در آن جایگذاری کنید. بسیاری از آنها به صورت خودکار پیوند را هنگام باز کردن برنامه می گیرند یا ممکن است مجبور شوید آن را به صورت دستی جایگذاری کنید.

پیوند را برای ارسال مجدد حلقه اینستاگرام قرار دهید

منبع: بازنشر برای اینستاگرام

مرحله 4: یک کپشن ایجاد کنید

اکثر برنامه‌های بازنشر، عنوان سازنده اصلی را وارد می‌کنند، که می‌توانید آن را همان‌طور که هست دوباره ارسال کنید یا آن را با عنوان خود جایگزین کنید.

همچنین باید تنظیمات انتساب را انتخاب کنید. در Repost برای اینستاگرام، می‌توانم انتخاب کنم که در کدام گوشه انتساب باشد و پس‌زمینه سیاه یا سفید باشد.

سپس ضربه بزنید بازنشر کنید (یا دکمه معادل در برنامه شما)، سپس خوراک تا آن را به عنوان یک پست اینستاگرام در شبکه خود به اشتراک بگذارید.

برای اشتراک گذاری به عنوان یک پست شبکه اینستاگرام، روی ارسال مجدد و فید ضربه بزنید

منبع: بازنشر برای اینستاگرام

هنگام ارسال مجدد یک قرقره، مطمئن شوید:

  • برچسب انتساب را روشن نگه دارید.
  • خالق اصلی را در کپشن متن تگ کنید، به طور ایده آل در خط اول، به خصوص اگر از عنوان اصلی او نیز استفاده می کنید.
  • همچنین آنها را در تنظیمات ارسال پست در اینستاگرام تگ کنید.

چگونه یک حلقه اینستاگرام را به عنوان حلقه خود بازنشر کنیم

این همان فرآیند بالا است، به جز زمانی که آن را به عنوان خود بازنشر می دهید، برچسب انتساب یا اعتبار را درج نمی کنید. برخی از برنامه های ارسال مجدد به شما امکان می دهند این مورد را حذف کنید، بنابراین فقط روی آن گزینه ضربه بزنید و مراحل ساده بالا را کامل کنید.

البته ناگفته نماند که فقط باید قرقره های خود را از این طریق به اشتراک بگذارید، زیرا دزدیدن کار دیگران اشتباه است.

استثنا در این مورد این است که بخواهید به جای ارسال فوراً، Reel شخص دیگری را مجدداً ارسال کنید و آن را برنامه ریزی کنید. به یاد داشته باشید که همچنان آنها را در عنوان خود ثبت کنید و آنها را در حلقه تگ کنید!

این روشی است که اگر می‌خواهید به راحتی حلقه‌های خود را مجدداً ارسال کنید تا طول عمر و دسترسی محتوای خود را به حداکثر برسانید، یا اگر می‌خواهید همان حلقه را در چندین حساب متعلق به برند پست کنید، از این روش استفاده می‌کنید.

مرحله 1: حلقه خود را دانلود کنید

چند راه برای دانلود قرقره وجود دارد. در اینستاگرام، به حلقه خود بروید، روی 3 نقطه سمت راست ضربه بزنید و ضربه بزنید در دستگاه خود ذخیره کنید.

برای دانلود حلقه روی ذخیره در دستگاه خود کلیک کنید

مرحله 2: یا پیوند را در حلقه کپی کنید

اگر این کار را با حلقه‌ای انجام می‌دهید که مال شما نیست (به یاد داشته باشید که سازنده را اعتبار کنید)، نمی‌توانید آن را مستقیماً از اینستاگرام دانلود کنید. در عوض، لینک را در آن کپی کنید. (برای تجدید نظر به بخش قبلی مراجعه کنید.)

مرحله 3: پیوند را در دانلودر حلقه اینستاگرام قرار دهید

مراقب باشید: سایت‌های مخفی زیادی وجود دارند که سعی می‌کنند شما را در دانلود تصادفی بدافزار سردرگم کنند. و از آنجایی که این سایت‌ها به‌طور رسمی توسط اینستاگرام تحریم نشده‌اند، خوب… باید بگویم: «اصلا این کار را نکنید.»

اما شما اینجا هستید تا یک Reel را بازنشر کنید بالفرض، اینگونه می توانید آن را از آن لینک کپی شده دانلود کنید…

چند گزینه وب سایت RepostApp یا InstaVideoSave یا برنامه هایی مانند Instant Save (iOS یا Android) یا Reels Video Downloader (فقط اندروید) هستند.

مرحله 3: حلقه ذخیره شده را در اینستاگرام پست یا زمان بندی کنید

با آپلود فایل ذخیره شده از گوشی خود در اینستاگرام، حلقه را مانند سایر موارد پست کنید. بهتر است، به طور خودکار آن را برای بهترین زمان برای ارسال با Hootsuite برنامه ریزی کنید.

بهترین زمان برای انتشار نقشه حرارتی اینستاگرام در Hootsuite analytics

30 روز به صورت رایگان امتحان کنید

Hootsuite زمان های انتشار توصیه شده شما را برای هر نمایه اجتماعی بر اساس تجزیه و تحلیل و تعامل 30 روز گذشته در حساب های شما شخصی می کند. این فقط زمان خوبی برای ارسال پست نیست، بلکه ✨ استشما✨ بهترین زمان برای ارسال پست

یا، زمان خود را برای انتشار خودکار حلقه در حساب خود انتخاب کنید. برنامه ریزی حلقه های اینستاگرام در کنار سایر محتوای اجتماعی خود با Hootsuite آسان است.

نحوه ارسال مجدد حلقه اینستاگرام به استوری

می‌توانید حلقه‌ها را از هر کسی در استوری خود درست در برنامه اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

مرحله 1: روی نماد اشتراک‌گذاری ضربه بزنید

روی نماد کاغذی هواپیما ضربه بزنید. ضربه زدن Reel را به استوری خود اضافه کنید.

برای افزودن حلقه به داستان، روی نماد هواپیمای کاغذی ضربه بزنید

مرحله 2: استوری خود را ایجاد و ارسال کنید

محتوای استوری خود را ایجاد کنید. شما فقط می توانید حلقه را به اشتراک بگذارید، اما ایده خوبی است که حداقل خالق اصلی را تگ کنید. هم به عنوان یک راه اضافی برای اعتبار دادن به کار آنها و هم به این دلیل که اینستاگرام یک اعلان درون برنامه ای برای آنها ارسال می کند که شما حلقه آنها را به اشتراک گذاشته اید.

در عوض، آنها می توانند سهم شما را به اشتراک بگذارند. (پس متا متا.) اگر سازنده اصلی تعداد فالوورهای بیشتری از شما داشته باشد، این واقعاً می تواند حساب شما را تقویت کند.

هر متن، ایموجی، استیکر، نظرسنجی، پیوند، و غیره را – مانند هر استوری اینستاگرام دیگری – اضافه کنید و آن را به اشتراک بگذارید یا دانلود کنید تا بعداً برنامه ریزی کنید.

استیکر و متن Hootsuite را به حلقه اینستاگرام اضافه کنید

پاداش: روش های خلاقانه برای ارسال مجدد حلقه اینستاگرام

1. یک قرقره را ریمیکس کنید

این کار بیشتر از یک بازپست ساده زمان می برد زیرا باید برای بخشی از ریمیکس محتوا ایجاد کنید، اما این می تواند یک اشتراک را به یک حلقه بالقوه ویروسی تبدیل کند. و بسیار اصلی تر است.

البته، مطمئن شوید که Reel که ریمیکس می‌کنید با استراتژی محتوایی و برند شما مطابقت داشته باشد و پاسخ شما برای شما مناسب باشد. (Psst: این همان چیزی است که بچه‌های جالب TikTok به آن «دوخت» می‌گویند.)

از طرف دیگر، می‌توانید با استفاده از ویژگی ریمیکس، بدون افزودن چیز جدیدی مانند این ویدیوی سگ، یک Reel را مجدداً ارسال کنید. اساسا، “شاخص” حلقه شخص دیگری.

من شخصاً احساسات متفاوتی در مورد این موضوع دارم زیرا 1) هدف واقعی ویژگی ریمیکس نیست و 2) به این معنی است که شما چیزی به مکالمه اضافه می کنید در حالی که نیستید. بنابراین، اگر قصد ندارید به محتوای خود اضافه کنید، توصیه می‌کنم به روش‌های ارسال مجدد که در بالا توضیح داده شد، پایبند باشید.

2. از یک الگو استفاده کنید

اگر می‌خواهید در آینده از یک کلیپ صوتی برای حلقه‌های بیشتر استفاده کنید، الگوها صرفه‌جویی زیادی در زمان می‌کنند. می‌توانید به راحتی کلیپ‌ها را با کلیپ‌های جدید عوض کنید، بدون اینکه نیازی به همگام‌سازی دستی آن‌ها با صدا یا نگرانی در مورد ثابت ماندن داشته باشید.

الگوها برای بهترین استفاده از صداهای پرطرفدار یا برای گرایش های همیشه محبوب مانند قرقره های اشاره گر متن عالی هستند.

اگر یک حلقه از یک الگو ساخته اید، می توانید به راحتی با رفتن به آن حلقه در نمایه خود و ضربه زدن، یک حلقه جدید بسازید. از قالب استفاده کنید.

استفاده از قالب با کلیپ صوتی

3. یک حلقه را به نمایه خود پین کنید

این یک بازپست واقعی نیست، اما سنجاق کردن یک حلقه آن را در بالای شبکه شما نگه می‌دارد.

اکثر مردم احتمالاً آن را در فیدهای خود می بینند، اما برای کسانی که از نمایه شما بازدید می کنند، این می تواند تا حد زیادی دامنه بهترین محتوای شما را افزایش دهد.

به حلقه ای که می خواهید پین کنید بروید، روی 3 نقطه ضربه بزنید و سپس مدیریت کنید، و انتخاب کنید به قرقره های خود پین کنید.

برای افزودن به نمایه به قرقره های خود پین کنید

به راهنمایی بیشتری در مورد Reels نیاز دارید؟ راهنمای قطعی ساخت حلقه‌های راکین اینستاگرام برای تجارت خود در سال 2023 را بررسی کنید.

با Hootsuite، حلقه‌های اینستاگرام خود را به همراه سایر محتوای رسانه‌های اجتماعی خود پست، ارسال مجدد، زمان‌بندی و انتشار خودکار منتشر کنید. به علاوه، به راحتی نظرات و DM ها را مدیریت کنید و تجزیه و تحلیل دقیق را مشاهده کنید. امروز آن را رایگان امتحان کنید.

شروع کنید

با برنامه ریزی آسان Reels در زمان و استرس کمتری صرفه جویی کنید و نظارت بر عملکرد از Hootsuite. به ما اعتماد کنید، این بسیار آسان است.

دیدگاهتان را بنویسید