اینستاگرام شبکه‎ ی اجتماعی بصری است و در ایران توانسته است به عنوان پرکاربردترین رسانه جایگاه خود را ثبت کند، چند سالی است که با پیدایش درآمدزایی از اینستاگرام، همه به دنبال افزایش فالوور واقعی پیج اینستاگرام خود هستند. برای پیدا کردن فالوور جدید حتی در آپارات، یوتیوب، توییتر و کلاب هاوس فعالیت های گسترده ای دارند.
کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی خارجی است که همانند اینستاگرام در حال پیشروی است و در این رسانه مردم تنها با صوت خود میتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و همچنین مثل اغلب اپلیکشن های شبکه های اجتماعی دارای پروفایل است که میتوانند بایو و لینک در آن قرار دهند.
اخبر خیلی از افراد از اینستاگرام برای افزایش فالوور کلاب هاوس و از کلاب هاوس برای افزایش فالوور اینستاگرام دارند فعالیت میکنند. افزایش فالوور کلاب هاوس سخت تر از افزایش فالوور اینستاگرام است، زیرا شما در کلاب هاوس خیلی از قابلیت های اینستاگرام را ندارید. به همین دلیل سریع ترین روش برای افزایش فالوور کلاب هاوس، خرید فالوور کلاب هاوس ایرانی می باشد.
افزایش فالوور کلاب هاوس و اینستاگرام

چرا فالوورهای اینستاگرام را افزایش دهیم؟

همانطور که میدانید، اینستاگرام دیگر یک شبکه ی اجتماعی صرفا تفریحی نیست. روزانه میلیون ها تومان از طریق آن جا به جا می شود. کسب و کارهای قدیمی و جدید در این بستر برای خود پیج راه اندازی کرده اند و سعی می کنند که مشتریان خود را افزایش دهند.
افزایش مشتریان در گروی افزایش فالوورهای اینستاگرام هستند. به این خاطر که این افراد با مشاهده پست های شما، در واقع محتوای تبلیغاتی تان را مشاهده خواهند کرد و این یعنی یک گام به سوی افزایش مشتریان برداشته اید.
وقتی که فالوورهای اینستاگرام شما افزایش یابد، به تبع آن تعداد لایک ها، کامنت ها، ویوها و موارد دیگر نیز زیاد می شود. همین روند افزایشی، دوباره منجر به افزایش فالوور، مشتری و درآمد می شود.

کلاب هاوس چیست؟

کلاب هاوس (clubhouse) شبکه ی اجتماعی جدیدی است که در سال 2020 به جهان معرفی شد و از همان زمان طرفداران خاص خود را پیدا کرد. این پلتفرم بر اساس صوت کار می کند. یعنی روم هایی در آن وجود دارد که افراد به صورت صوتی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.
نسخه های اولیه این نرم افزار فقط در تلفن های همراه با سیستم عامل iOS قابل استفاده بود اما این روزها نسخه اندروید آن هم وجود دارد.
یکی از دلایلی که منجر به معروف شدن این برنامه شد، این بود که برای ورود به روم ها نیاز به گرفتن دعوت نامه بود. این طور شد که عطش کاربران برای ورود به آن بیشتر شد.
حالا دیگر کلاب هاوس هم به یکی از مشهورترین و پر استفاده ترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است که از صدا یا همان voice برای ارتباط استفاده می کند.

کلاب هاوس چگونه به افزایش فالوورهای اینستاگرام کمک می کند؟

همانگونه که اشاره کردیم، اینستاگرام بر پایه تصویر است اما کلاب هاوس بر پایه صوت است. در واقع می توان گفت که این دو اپلیکیشن مکمل یکدیگر هستند. حال شما می توانید از پتانسیل های کلاب هاوس استفاده کرده و فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید. اما چگونه؟
همانطور که گفتیم کلاب هاوس بر پایه صوت است. این نکته بدین معناست که شما بایستی به روش های گوناگون سعی کنید که قدرت سخنرانی خود را بهبود ببخشید. بعد از این کار می توانید امیدوار باشید که تعداد فالوورهای کلاب هاوس تان افزایش یابد. شنوایی تاثیر بسیار زیادی در قانع کردن افراد دارد. بنابراین اگر بتوانید با استفاده از کلمات و جملات خود افراد را قانع کنید که به پیج اینستاگرام شما هم سر بزنند.
هر چقدر که بتوانید قانع کننده تر ظاهر شوید، تعداد فالوورهای کلاب هاوس شما نیز افزایش خواهد یافت. شما با استفاده از همین قدرت سخنوری خود می توانید فالوورهای به دست آمده در کلاس هاوس را قانع کنید که وارد پیج اینستاگرام شما شوند. به این ترتیب دنبال کننده های اینستاگرام شما نیز افزایش می یابد.

چگونه می توان فالوورهای کلاب هاوس را افزایش داد؟

واضح است که هر چقدر که فالوورهای کلاب هاوس شما بیشتر باشد، احتمال این که افراد بیشتری را به سوی پیج اینستاگرام خود بکشانید، بیشتر خواهد بود. حال باید به دنبال راهکارهایی باشید که بتوانید با استفاده از آن فالوورهای کلاب هاوس را زیاد کنید. در این جا به تعدادی از این موارد اشاره می کنیم:
– انتخاب یک موضوع جذاب: واقعیت این است که برخی از موضوعات طرفداران بیشتری دارند. در هر حوزه ای که مشغول به کار هستید در نهایت یک موضوع پرطرفدار تر از بقیه است. سعی کنید که محور فعالیت خود را حول آن قرار دهید.
– فعالیت مداوم: یکی دیگر از کارهایی که می تواند منجر به افزایش فالوورهای کلاب هاوس شما شود این است که فعالیتتان در این بستر به صورت مداوم و منظم باشد. به طوری که مخاطب به شما و صدایتان عادت کند. به این ترتیب احتمال اعتماد به شما و وارد شدن به پیج اینستاگرام افزایش می یابد.
– خرید فالوور کلاب هاوس: یکی دیگر از کارهایی است که می توانید برای افزایش دادن دنبال کننده های کلاب هاوس انجام دهید. البته لازم است ذکر کنیم که این کار را حتما از طریق وبسایت های معتبر انجام دهید.

آیا فالوورهای جذب شده به پیج از طریق کلاب هاوس با دوام اند؟

پاسخ این سوال بستگی به سطح کیفی شما در اینستاگرام دارد. این که چه پست ها و استوری هایی منتشر می کنید از اهمیت بالایی برخوردار است. هر چقدر که پست ها و استوری های شما غنی تر باشد، احتمال این که این فالوورها به صورت دائمی باقی بمانند بسیار بیشتر خواهد شد.
قطعا اگر شما در کلاب هاوس فعالیت خوبی داشته باشید اما نتوانید در اینستاگرام نظر مخاطبین را به سوی خود جلب کنید، آن ها را از خود دلزده خواهید کرد. بنابراین مهم است که در هر دو طرف خوب ظاهر شوید.

سخن پایانی

به عنوان یک ادمین اینستاگرامی لازم است که از تمام پتانسیل های موجود در فضای مجازی استفاده کنید. کلاب هاوس هم یکی از همین پتانسیل هاست که البته بسیار قدرتمند هم ظاهر شده. شما بایستی با استفاده از همین شبکه ی اجتماعی اقدام به ایجاد اطمینان و اعتماد کرد

دیدگاهتان را بنویسید