بانک اطلاعاتی حیوانات و پیدا کردن یک دامپزشکی مناسب حیوان شما یکی از نیاز های روزمره اکثر افراد است ، شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به دنبال خدماتی برای حیوان خانگی خود باشید. نیاز به خدمات دامپزشکی از اولین روزی که تصمیم به آوردن یک دوست احتمالاً چهارپا یا بال دار! به خانه خود می گیرید تا آخرین روزی که حیوان خانگی شما در کنارتان است، وجود دارد. زمانی باید در فکر واکسیناسیون دوره ای حیوان خانگی خود باشید و زمانی دیگر کوتاهی موی حیوان در تابستان، دغدغه شماست و گاهی به دلیل بیماری هایی که برای حیوان شما پیش میآید نیاز به یک دامپزشکی خوب خواهید داشت ، برای مثال ممکن است سگ شما دائما بالا بیآورد ؟ ( دلایل بالاآوردن سگ چیست ؟ ) در این زمان اولی چیزی که به ذهنتون خطور میکند این است که به دنبال یک کلینیک دامپزشکی بگردین که خدمات مد نظر شما را ارائه دهد، ولی چگونه باید بهترین دامپزشکی موردنظر خود را پیدا کنیم؟

بانک اطلاعاتی حیوانات

با پت لینک دامپزشکی نزدیک به خود را بیابیم؟

پت لینک یک سایت برای به دست آوردن اطلاعات جامعی در رابطه با کلینیک های دامپزشکی است،  برای پیدا کردن نزدیکترین کلینیک دامپزشکی ما میتوانیم از بانک اطلاعات حیوان پت لینک استفاده کنیم، ممکن است شما جزو دسته افرادی باشید که همیشه به یک دامپزشکی خاص برای انجام امورات روتین حیوان خانگی خود بروید و تصور شما این است که نیازی به دسترسی به یک بانک اطلاعاتی دامپزشکی ها ندارید ولی به شما می گویم که در اشتباه هستید. یکی از مواردی که باعث می شود نیاز پیدا کنید که نزدیکترین دامپزشکی به خود را بیابید، زمانیست که در سفر هستید. وقتی به همراه حیوان خانگی خود خارج از شهر محل اقامت خود هستید، هر اتفاق پیش بینی نشده ای مانند ابتلا به انگل، مسمومیت، اسهال و استفراق ناگهانی حیوان، بی حالی شدید و … شما را مجبور خواهد کرد که به جستجوی بهترین دامپزشکی اطراف خود در شهری که به آن سفر کرده اید بپردازید. یا فکر کنید که به طور اتفاقی با حیوانی که تصادف کرده و نیاز به کمک دارد برخورد می کنید. بسیاری از افراد با دیدن این صحنه تمایل به کمک کردن به حیوان دارند ولی چگونه باید نزدیکترین کلینیک دامپزشکی که امکانات کافی برای رسیدگی به یک مورد تصادف اورژانسی را داشته باشد، بیابند؟ حتما سایت پت لینک به آدرسpetlink.ir کاملترین بانک اطلاعاتی دامپزشکیهای ایران است چرا که این سایت یک سایت حامی فعال حیوانات است و تمامی مطالب و اطلاعاتی که در سایت در اختیار کاربران حیوان دوست قرار میگیرد با وسواس و دقت فراوان تهیه شده است. اگر تا به حال از این سایت دوست داشتنی دیدن نکرده اید حتما به این سایت سری بزنید و از اطلاعاتی که در این سایت قرار داده شده است استفاده کنید.

 

دستیار هوشمند دوستداران حیوانات پت لینک را بشناسیم

اگر بخواهیم petlink را تعریف کنیم، میتوانیم از آن با عنوان دستیار هوشمند دوستداران حیوانات یاد کنیم. پت لینک تنها لیست دامپزشکیهای ایران نیست. بلکه با ابزار فیلتر هوشمندی که دارد میتواند به شما کمک کند که در کوتاهترین زمان ممکن، دقیقاً بدانید که به عنوان مثال نزدیکترین دامپزشکی به شما که امکان انجام سونوگرافی از حیوان را داشته و همینطور در روزهای تعطیل باز باشد کدام است!!! این فیلتر ها شما را هم شگفت زده کرده درست؟ کافیه خودتون این موضوع رو بررسی کنید ، به لینک نزدیکترین کلینیک دامپزشکی  بروید خواهید دید، سایت پت لینک غوغا کرده است این سایت برای تمامی دامپزشکی ها موارد زیر را تهیه کرده است

دستیار هوشمند دوستداران حیوانات پت لینک را بشناسیم

 • شماره تماس دامپزشکی نزدیک شما
 • لیست خدمات قابل ارائه در کلینیک دامپزشکی اطراف شما
 • ساعات کاری پت شاپ و دامپزشکی مورد نظر
 • آدرس کلینیک دامپزشکی
 • لوکیشن نقشه دامپزشکی های نزدیم و حتی امکان مسیریابی به مرکز توسط اپلیکیشن های مسیریاب مانند ویز که بر روی گوشی نصب دارید برای راحتی کاربر درنظر گرفته شده است.
 • همینطور شما میتوانید با کلیک بر روی گزینه “اطراف من” در زیر نقشه، نزدیکترین کلینیک دامپزشکی را مطابق با خدمات موردنظر خود که انتخاب کرده اید، بر روی نقشه ببینید و با کلیک بر روی هرکدام از آنها، اطلاعات مربوط به کلینیک را مشاهده کنید.
 • در زیر صفحه هر دامپزشکی در سایت پت لینک، امکان ثبت نظر برای مراجعین به آن مرکز وجود دارد که این نظرات به مراجعین جدید کمک می کند تا شناخت بهتری نسبت به مراکز پیدا کرده و خدمات بهتری دریافت کنند.

 

امکان ثبت رایگان مراکز دامپزشکی در پت لینک

یک امکان ویژه که در سای پت لینک در نظر گرفته شده است، امکان ثبت رایگان کلینیک دامپزشکی و پت شاپ و یا حتی پانسیون های حیوان است که باعث می شود بانک اطلاعاتی پت لینک همواره در حال تکمیل باشد.

درصورتیکه شما مدیر یک کلینیک و یا پت شاپ هستید و نام مرکز خود را در سایت پت لینک نمی یابید، به سادگی می توانید با کلیک بر روی “ثبت رایگان مراکز” ظرف چند دقیقه، اطلاعات مربوط به مرکز دامپزشکی خود را ثبت کرده و نام و مشخصات کلینیک شما، پس از تایید ادمین به سرعت بر روی سایت قرار خواهد گرفت. در نتیجه پت لینک علاوه بر کمک به دوستداران و صاحبین حیوانات خانگی، به دیده شدن مراکز دامپزشکی تازه تاسیس نیز کمک می کند.

 

پلاک QR-code هدیه ای به شما که به امنیت حیوان خانگی خود اهمیت می دهید.

مطمئنم نکاتی که الان مطالعه میکنید شما رو شگفت زده میکنه

باپلاک کیو آر کد سگ و گربه شما در صورت گم شدن می تواند خود را معرفی کند!!!

به راحتی میتواند داروهای ضروری حیوان خود را در سایت ثبت کنید!!!

 • به دیگران اطلاع دهید در صورت پیدا کردن حیوانتون چطور شما را پیدا کند و حیوان دلبندتان را به شما برگردانند؟
 • برای یابنده حیوان خود مژدگانی تعریف کنید و بر روی صفحه مخصوص حیوان خود قرار دهید!!!
 • این گفته ها من رو شگفت زده میکنه که در حال نوشتن هستم چرا که من عاشق حیوانات هستم و میدانم چقدر گم کردن یک حیوان میتونه ناراحت کننده باشه ! شما چطور؟

سگ و گربه

 پت لینک با خلاقیت و تکنولوژی به روز، این امر را میسر کرده که حیوان شما با زبان بی زبانی با فردی که پیدایش میکند حرف بزند! به اون بگوید چه داروهایی نیاز دارد و نام صاحبش چیست و اگر او را به صاحبش برگردانند چقدر مژدگانی دریافت خواهند کرد!!!

با کمک پت لینک برای مراقبت از حیوان خود اطلاعات کافی را کسب کنید

بخش دیگری از سایت پت لینک، مربوط به نگهداری از حیوانات و مراقبت از حیوانات ، بهداشت آنها ، بیماریها و سایر اطلاعات مفید درباره آنهاست. در این قیمت می توانید اطلاعات به روز و معتبری درباره حیوانات به دست آورید و درباره دوست کوچک و بی زبان خود بهتر بدانید گاهی داشتن اطلاعات صحیح میتواند به اقدام به موقع و نجات جان حیوان بیانجامد.

6 دیدگاه

 1. جالب بود. البته من پت لینک رو خیلی وقتت که میشناسم ولی از محصول جدیدشون که پلاک گردنی کیو آر کد هست خبر نداشتم. ممنون از مطلب خوبتون. حتماً برای سگ عزیزم پلاک میگیرم

دیدگاهتان را بنویسید