امسال آیفون 13 همراه با بهبودهای قابل توجهی روانه بازار شده است که یکی از نمونه‌های بازار آن، عمر باتری آن است. با توجه به اینکه قیمت آیفون 13 پرو و مدل‌های دیگر این سری تفاوتی با سال گذشته نداشته است، خرید گوشی‌های امسال می‌تواند ماندگاری باتری ۱.۵ تا ۲.۵ ساعت بهبود یافته را در اختیار شما مشتریان قرار دهد. همین میزان افزایش، سبب می‌شود که تجربه بهتری از کار با گوشی‌های هوشمند خود داشته باشید. بازرگانی سیب شرایط خرید اقساطی را با پیش پرداخت حداقل ۴۰ درصد برای شما فراهم کرده است تا برای خرید iphone 13 pro max و مدل‌های مختلف آن، شرایط ایده‌آلی را تجربه کرده و به‌صورت اقساطی، آیفون‌های امسال را خریداری کنید.

ماندگاری بالای باتری همراه با بهبود صفحه نمایش و پردازنده در آیفون 13 پرو مکس

نسخه‌های پرو آیفون‌های امسال، برای آن دسته از کاربرانی ساخته شده است که به جزئیات اهمیت می‌دهند. وقتی که صحبت از مسئله باتری به میان می‌آید، یقینا تنها اندازه و ظرفیت باتری نیست که باید اهمیت داشته باشد. بلکه تمامی قطعات دیگر مخصوصا پردازنده و صفحه نمایش هم روی مصرف و عملکرد آن تاثیر دارند و ممکن است که ماندگاری آن را کاهش یا افزایش دهند. باتری فاکتور بسیار مهمی برای خریداران بازار است و معمولا در کنار صفحه نمایش، به خوب بودن ماندگاری باتری هم توجه می‌کنند. این امر کاملا طبیعی است. چرا که گوشی یک دستگاه پرتابل است که همیشه دوست مدت زمان بیشتری بعد از یک بار شارژ از آن استفاده کنیم.

در همین راستا، گوشی‌های آیفون امسال، پیشرفت‌هایی را نسبت به سال گذشته داشته‌اند که برای همگان آشکار است. یکی از مواردی که اپل در رویداد معرفی نیز روی آن تمرکز زیادی داشت، مسئله باتری بود. در این رویداد اعلام شد که گوشی‌های آیفون ۱۳ مینی و آیفون ۱۳ پرو، می‌توانند ۱.۵ ساعت عمر باتری بیشتری نسبت به همتایان خود در سال گذشته داشته باشند. این میزان افزایش برای آیفون ۱۳ پایه و آیفون ۱۳ پرو مکس، ۲.۵ ساعت است و در واقع بهبود بیشتری را می‌توانند با خرید گوشی‌های بهتر داشته باشند. مهم‌ترین ارتقاهایی برای این سری صورت گرفته است، مربوط به عمر باتری و سیستم دوربین است. آیفون 13 پرو سومین پیشرفت بزرگش را هم مدیون صفحه نمایش همراه با نرخ تازه‌سازی بالاتر خود بوده است.

تامین انرژی مناسب برای صفحه نمایش بهبود یافته و قابلیت‌های جدید سری

ارتقای باتری، دوربین و صفحه نمایش، به‌روزرسانی‌های تکراری هستند که همه ساله مشاهده می‌کنیم، اما به این معنا نیست که آن‌ها اهمیت کمتری برای ما پیدا کرده‌اند. اگر بیاد داشته باشید، هر کدام از این موارد، ارتقاهایی بودند که اپل در سری S خود اعمال کرده و با همان طراحی آیفون‌های گذشته روانه بازار می‌کرد. اما حال همه چیز تغییر پیدا کرده است و همه ساله این تغییرات به سری‌های اصلی راه پیدا کرده‌اند و کاربران انتشار منظم‌تری از گوشی‌های اپل را تماشا می‌کنند. آزمایش‌ها نیز کاملا نشان داده است که ارتقاهای یاد شده برای باتری کاملا صحیح هستند و آیفون 13 این‌بار ماندگاری بیشتری نسبت به در دستان کاربران خواهد داشت.

وقتی که به‌روزرسانی‌های متعدد از صفحه نمایش گرفته تا پردازنده قدرتمندتر، روی سری آیفون 13 انجام می‌شود، یقینا همان باتری سال گذشته هم انرژی بیشتری را مصرف کرده و ماندگاری‌اش کمتر می‌شود. در همین راستا، بهبود در باتری، به معنای این است که هم جبران انرژی مورد نیاز بیشتر انجام شده است و هم ماندگاری آن نسبت به سال گذشته بیشتر می‌شود و به همین دلیل، این موضوع ارزش بیشتری برای کمپانی‌ها داشته است. بهبودهایی که اپل برای آیفون 13 پرو خود انجام داده است، از مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌ها نشات می‌گیرد. از جمله آن‌ها می‌توانیم به افزایش کارایی پردازنده جدید A15 Bionic و تغییرات در نحوه استفاده نمایشگر جدید از انرژی اشاره کنیم.

اندازه بزرگ‌تر، اصلی‌ترین عامل بهبود عمر باتری در گوشی‌های 2021 اپل

بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند که فارغ از تغییر در قطعات آیفون ۱۳ پرو، این اندازه بزرگ‌تر باتری است که بیشترین تاثیر را در این ماندگاری بیشتر دارد و اپل هم به این موضوع اشاره می‌کند. هم‌اکنون باتری آیفون ۱۳ پرو ۱۱ درصد بزرگ‌تر شده است و این افزایش اندازه در آیفون ۱۳ پرو مکس به ۱۸.۵ درصد می‌رسد. پیشرفت‌هایی هم ذکر می‌شود، دقیقا تناسب کامل با این افزایش اندازه را دارد. به‌طور مثال، وقتی ۱۱ درصد اندازه بزرگ‌تر، ۱.۵ ساعت ماندگاری بیشتر را در آیفون ۱۳ پرو و ۱۸.۵ درصد اندازه بزرگ‌تر، ۲.۵ ساعت افزایش عمر باتری را در نسخه پرو مکس به همراه داشته است. بنابراین، اندازه احتمالا بیشترین تاثیر را نسبت به ارتقاهای یاد شده دارد.

قیمت آیفون 13 پرو نسبت به نسخه‌های استاندارد بیشتر است، اما به‌خوبی شاهد این هستیم که شما امکانات جذاب‌تری هم به واسطه پرداخت بیشتر خواهید داشت. البته اگر آن را به نسخه پایه مقایسه کنیم، افزایش عمر کمتری را تجربه می‌کنید، چرا آیفون ۱۳ پایه از ۲.۵ ساعت عمر باتری بیشتر نسبت به گذشته برخوردار است. می‌دانیم که سری ۱۲ آیفون که سال گذشته روانه بازار شده بود، در زمینه باتری بسیار عالی عمل کرده بودند و همین روند هم سبب می‌شود که هر بهبود برای امسال، همیشه ارزش بالایی داشته باشد. در تست‌های ما، ویدیوهای 4K را با حداکثر میزان روشنایی در صفحه نمایش پخش شدند و ما هنوز هم توانستیم که از صبح زود تا ساعت ۱۱ شب این کار را ادامه دهیم. هنوز هم ۲۰ درصد از شارژ باتری باقی مانده بود و این عملکرد عالی سری‌ آیفون ۱۳ را در زمینه باتری می‌رساند.

بهترین باتری سری در قالب آیفون 13 پرو مکس

با خرید iphone 13 pro max می‌توانید بزرگ‌ترین و بهترین گوشی این سری را دریافت کنید. یقینا باتری این گوشی از همه مدل‌ها بزرگ‌تر است و سبب می‌شود که قطعا بتوانید در هر شرایطی، یک روز کامل از آن استفاده کنید. عمر بیشتر باتری سبب می‌شود که اطمینان خاطر بیشتری هنگام خارج شدن از منزل داشته باشید و این روند تا مدت‌ها ادامه پیدا می‌کند. سیستم شارژ عالی و فناوری‌های جدیدی مانند MagSafe هم سبب می‌شود که در زمینه انرژی چیزی کم و کسر نداشته باشید. علیرغم اینکه آیفون‌های امسال بهبود کمتری نسبت به سال گذشته دارند، اما اپل در زمینه باتری نمره قابل قبولی کسب می‌کند. صفحه نمایش پروموشن که نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتزی را برای شما فراهم می‌کند، سبب نمی‌شود که عمر باتری سریع‌تر کاهش پیدا کند.

فناوری 5G هم در این گوشی‌ها بهبود پیدا کرده است و اگر آن را روشن نگه دارید، دیگر باتری گوشی مثل گذشته زیاد تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت. قیمت آیفون 13 پرو مکس از همه مدل‌ها بیشتر است، اما شما برای خرید iphone 13 pro max می‌توانید به سادگی از قابلیت خرید اقساطی که بازرگانی سیب در اختیارتان می‌گذارد، استفاده کنید. فراموش نکنید که شما در این مدل خرید، حداقل ۴۰ درصد از مبلغ را به‌صورت پیش پرداخت ارائه می‌کنید و سپس می‌توانید در اقساط سه الی دوازده ماهه، مابقی آن را پرداخت کنید. با توجه به شرایط ارزی و قیمت‌های نجومی آیفون در کشور، این مدل خرید کاملا ایده‌آل کاربران مختلف است و شما در شرایط بهتری می‌توانید صاحب بهترین گوشی‌های اپل در سال جاری شوید.

تغییرات بیشتر در زمینه طراحی و ضخامت بالای گوشی

آیفون‌های جدید در مقایسه با مدل‌های سال گذشته، تغییر نامحسوسی در زمینه طراحی دارند و سنگین‌تر شده‌اند. بدنه این گوشی‌ها ضخیم‌تر از گذشته است و برجستگی‌های دوربین هم در هر دو گوشی آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس به‌طور قابل توجهی بزرگ‌تر است. این بدان معنی است که قاب‌هایی که برای آیفون ۱۲ خود خریداری کرده بودید، روی این نسخه‌ها قرار نمی‌گیرد.

تغییرات در زمینه طراحی حتی به قطعات داخلی نیز ارتباط پیدا می‌کند و اپل با تغییر ساختار، توانسته است که باتری را تا حد زیادی بزرگ‌تر در نظر بگیرد. خرید گوشی‌های جدید، به‌خاطر بهبود در عمر باتری و سیستم دوربین، کاملا ارزشش را دارد و محصولات متفاوتی حتی نسبت به سال گذشته می‌توانید دریافت کنید. شرایط لازم برای خرید آسان و ایمن برای شما فراهم شده است و می‌توانید با مراجعه به بازرگانی سیب، از شرایط خرید اقساطی اطمینان حاصل کنید.