ما در این مقاله بهترین بازار های مبل را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید خیلی راحت مبل مورد نظر خود را بسیار راحت داشته باشید.

لیست بهترین بازار مبل های تهران

بازار مبل یافت آباد

بزرگترین ومعتبر ترین بازار مبل ایران است .در بازار مبل یافت آباد شما به راحتی می توانید انواع مبل راحتی – تخت خواب شو – مبل های استیل – مبل های کلاسیک و انواع سرویس خواب را با سبک های متمایز و طراحی های ویژه خریداری کنید و به خانه مهمان کنید. بازار مبل ایران یکی از بزرگترین مراکز خرید مبلمان و صنایع چوبی در خاورمیانه به شمار می آید.این مجموعه از پنج سرای مجزا به نام شعرای نامی ایران: خیام، سعدی، حافظ (سرای مرکزی)، مولوی و فردوسی نام گذاری شده است و متمرکز ترین بازار مبلمان منزل را در خود جای داده است ساعت کاری بازار مبل یافت آباد 10- 20 می باشد

آدرس: یافت آباد تهران ,بزرگراه آیت الله سعیدی، چهارراه یافت آباد.

 

بازار مبل جاجرود

این بازار را با نام دیگری به اسم مبل کمرد نیز می شناسند زیرا این روزها بیش از صدها تولیدی در این مرکز خرید مشغول به فعالیت هستند تا شما بتوانید ایده ال ترین ها را به خانه خود مهمان کنید. اگر در شرق تهران زندگی می کنید باید به شما بگویم این بازار بهترین گزینه انتخابی برای شما به منظور رسیدن به یک خرید مقرون به صرفه در کوتاه ترین زمان ممکن به شمار می آید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید تنها چند تولیدی در حاشیه رودخانه جاجرود در کمرد مشغول به فعالیت بودند و اکنون شاهد بیش از ۳۰۰ نمایشگاه فعال در حوزه مبلمان کلاسیک و مدرن هستید.

آدرس بازار مبل جاجرود

آدرس بازار مبل جاجرود

در ۲۰ کیلومتری جاجرود به سمت آبعلی بازار مبل جاجرود را می توانید مشاهده کنید زیرا در دو سوی اتوبان فروشگاه های مبلمان قابل دیدن است.

 

بازار مبل دلاوران

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که دکوراسیون داخلی منزل و محیط کار برای شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. باید به شما بگویم خرید از بازار مبل دلاوران انتخاب نهایی است که به دلیل تنوع بسیار گسترده در پیش روی شما عزیزان قرار گرفته است. بازار مبل دلاوران یکی از متنوع ترین بازارهای است که در زمینه مبل و دکوراسیون داخلی در پیش روی شما قرار دارد.

آدرس بازار مبل دلاوران: بزرگراه رسالت شرق- میدان رسالت- خیابان هنگام- میدان الغدیر- خیابان دلاوران

 

بازار مبل شهرک ولیعصر

خرید از بازار مبل یعنی رسیدن به هر سبک از دکوراسیونی که به آن علاقه مند هستید. اگر می خواهید به دکوراسیون مدرن دست پیدا کنید به شما خرید مبل های مدرن را توصیه می کنیم. برای رسیدن به دکوراسیون روستیک و نوستالژی بهترین گزینه انتخابی برای شما مبل های کلاسیک است. در نظر داشتن سبک های لاکچری شما را به دکوراسیون های لوکس سلطنتی با مبل های سلطنتی می رساند. هر کدام از این گزینه ها نیاز به پارامترهای از قبیل پارچه، چوب و رنگ مرغوب دارد تا شما را به بهترین ها برساند. در همین راستا بهترین گزینه انتخابی خرید از تولیدی های مبل است تا با شناسایی نیازهای شما ایده ال ترین ها را برایتان فراهم سازد. در کنار مبلمان شما می توانید از مصنوعات چوبی نظیر سرویس خواب، تخت خواب و سایر صنایع چوبی دیگر نیز بهره بگیرید.

 قیمت در بازار مبل شهرک ولیعصر چگونه است؟

اگر می خواهید یک محصول مقرون به صرفه را خریداری کنید باید از متریال قیمت مناسب بهره بگیرید که این امر هزینه زیادی را برای شما در بر نمی گیرد. استفاده از پارچه های معمولی و چوب ام دی اف و اسفنج های قیمت مناسب سبب می شود شما به یک مبل قیمت مناسب برسید. این امر به لطف تولیدی های این بازار برای شما به سادگی فراهم می شود. حال اگر قرار باشد از متریال مرغوب تری در پرسه تولید بهره گرفته شود باید هزینه بیشتری را متحمل شوید. پس به راحتی می توانیم به این مهم برسیم که هر چقدر متریال بهتری استفاده شود قیمت محصولات بیشتر برای شما رقم می خورد.

دیدگاهتان را بنویسید