جو بلفیور کار خود را در مایکروسافت در سال 1990 به عنوان بخشی از تیم ویندوز 95 آغاز کرد و اکنون در حال ترک است.

مایکروسافت

جو بلفیوره(جو بلفیوره) که در دو سال گذشته معاون سازمانی گروه دفتر بوده است مایکروسافت و به مدت 32 سال در سمت های مختلف در این شرکت بازنشستگی خود را اعلام کرد. مدیریت این غول فناوری شب گذشته از طریق ایمیل های داخلی، خروج بلفیور از این شرکت را اعلام کرد.

بر اساس گزارش های منتشر شده در این زمینه، بلفیور بر اساس تصمیم شخصی از مایکروسافت استعفا داده است و این تغییری در اولویت های این شرکت ایجاد نمی کند. او همچنین تا تابستان آینده به عنوان مشاور و مربی ارشد به کار خود ادامه خواهد داد و پس از آن ماجراجویی او در مایکروسافت به پایان خواهد رسید.

بلفیور با انتشار توییتی جدید این تصمیم را اعلام کرد. او در توییت خود کتاب ها:

“امروز به تیم خود اعلام کردم که پس از 32 سال شگفت انگیز از مایکروسافت بازنشسته می شوم. بعدی؟ 1) تا تابستان در آنجا خواهم بود تا به انتقال کمک کنم و سپس 2) روی دو کودکی تمرکز کنم که هنوز در خانه و کسی که به تازگی دانشگاه را شروع کرده است.”

جو بلفیوره

همانطور که او در یک ایمیل داخلی ارسال شده به تیم خود نوشت:

“پس از تامل شخصی زیاد، تصمیم گرفتم پس از 32 سال تجربه باورنکردنی در ساخت نرم افزار و خدمات با همه شما، به کار طولانی خود در مایکروسافت پایان دهم.”

تاریخچه حضور بلفیور در مایکروسافت

بلفیور کار خود را در مایکروسافت در سال 1990 به عنوان بخشی از تیم ویندوز 95 آغاز کرد. طبق پروفایل لینکدین او، او همچنین در طول سال ها در تیم های Internet Explorer، Windows XP، Windows 10 و Microsoft eHome کار کرده است. در سال 2015، او اعلام کرد که قصد دارد یک سال استراحت کند تا زمان بیشتری را با خانواده خود بگذراند.

در سال 2020، او تعطیلات دیگری را برای سفر با خانواده‌اش گرفت و پس از آن به مایکروسافت بازگشت تا برای خدمات و تجربه‌های چند پلتفرمی برای گروه تجربه آفیس (OXO) کار کند.

دیدگاهتان را بنویسید